Pozíció:adminisztratív

    A Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság mellett működő bírósági végrehajtói iroda végrehajtási eljárással kapcsolatos háttérfeladatok ellátására adminisztratív munkakörben, ügyviteli munkában jártas, számítógépes ismeretekkel rendelkező, önálló munkavégzésre alkalmas

    ügyviteli munkatársat keres.

  • Feladatok:

    • bírósági végrehajtási eljárással kapcsolatos jogszabályismeret
    • önálló okirat szerkesztés
    • számítógépes nyilvántartás vezetése, karbantartása
    • postai küldemények átvétele, bontása, érkeztetése, iratba történő beszerelése
    • végrehajtási iratok postázása
    • pénzügyi bizonylatok kiállítása
    • számítógépen történő adatrögzítés
    • jegyzőkönyv vezetése a végrehajtói irodában, illetve végrehajtói irodán kívül (helyszíni eljáráson)
    • személyes ügyfélszolgálat, telefonon történő ügyfél-tájékoztatás

  • Elvárások:

    • Minimum követelmény érettségi, jogi asszisztensi képesítés. Felsőfokú igazságügyi ügyintézői végzettség előnyt jelent. Erkölcsi bizonyítvány felvétel esetén.

  • Amit kínálunk:

    • Bérezés megegyezés szerint, 13 havi fizetés, utazási költségtérítés, SZÉP kártya feltöltés.

  • Munkavégzés
    helye:

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre kérem benyújtani: Dr. Murzsa György Végrehajtói Irodája
    e-mail: murzsaobv@t-online.hu

  • Határidő

    2021-05-31