Pozíció:ügyvédjelölt

    Innovatív szellemiségű, polgári-gazdasági joggal foglalkozó, magyar és nemzetközi ügyfélkörrel egyaránt rendelkező ügyvédi iroda fiatalos, konzervatív hivatástudatú, 16 fős csapatába szakmai tapasztalattal rendelkező, motivált ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • okiratok, szerződéstervezetek készítése;
    • nemperes eljárások iratainak, szerkesztése;
    • jogszabály-kutatás, jogi szakvélemények készítése;
    • kapcsolattartás meghatározott ügyfelekkel, partnerekkel, ennek keretében önálló ügyintézés, levelezés, tárgyalások előkészítése és lebonyolítása.

  • Elvárások:

    • önálló, precíz munkavégzés;
    • kiváló kommunikációs képesség;
    • megbízhatóság;
    • határozottság;
    • kreativitás;
    • kiváló Word, Excel, Outlook, Power Point és jogtár kezelési ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédjelölti tapasztalat polgári- gazdasági jogi területen
    • az ügyvédi irodánk honlapján megjelölt szakterületek és/vagy szektorok valamelyikén szerzett tapasztalat, különösen: adatvédelem, társasági jog (tőkepiaci és értékpapírjog, elsősorban kockázati tőkefinanszírozás, befektetési alapok kezelése területén), M&A, jogi átvilágítási folyamatok (due diligence), ingatlanjog
    • angol felsőfokú nyelvtudás
    • az ügyvédi tevékenységhez kapcsolódó elektronikus programok, felületek (pl.: e-szignó, MOKK, ÁNYK, Complex stb.) teljes körű ismerete;

  • Amit kínálunk:

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, IX. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Szabó, Kocsis és Hunya Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Láng Zsolt titkárságvezető

  • Cím:

    1095 Budapest, Mester u. 83/A., 9/4.

  • Telefon:

    06-20-354-9277

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével
    jelentkezési határidő: 2021. május 15.

  • Határidő

    2021-05-30