Pozíció:ügyvédjelölt

    Belvárosi Ügyvédi Iroda keres ügyvédet, ügyvédjelöltet hosszú távra.

    Feladatok: állandó ügyfélképviselet ellátása, ezen belül
    • állandó jogi tanácsadás;
    • szerződések készítése,
    • ügyfélképviselet hatósági, bírósági eljárásokban;
    • jogszabálykövetés;
    • beadványok készítése;
    • egyeztetésen részvétel;
    • állandó ügyintézés és ügykövetés;
    • összességében önálló és teljes körű ügyvédi tevékenység ellátása az Irodavezető ügyvéd irányítása alatt.

  • Feladatok:

    • általános polgári jogi felkészültség;
    • peres tapasztalat;
    • munkajogi, cégjogi és civil szervezetek kezelésének gyakorlata;
    • tapasztalat cégjogi, ingatlanjogi beadványok elkészítésében;
    • állandó jogszabálykövetés az alkalmazott jogterületeken is;
    • polgári jogi alapszerződések (adásvétel, vállalkozás; ingatlanbérlet; megbízás stb.)készségszintű ismerete, önálló elkészítése;
    • rugalmas ügyfélkezelési, problémamegoldó készség;
    • okiratok, beadványok, szerződések önálló elkészítése, előkészítése

  • Elvárások:

    • motiváció, siker- és eredményorientáltság,
    • megbízhatóság,
    • önálló munkavégzés,
    • jó kommunikációs készség és gyakorlat.

  • Előnyt jelent:

    • minden korábbi jogi, jelölti, ügyvédi tapasztalat;
    • jogosítvány;
    • angol nyelvtudás;

  • Amit kínálunk:

    Hosszú távú, sok jogterületre kiterjedő ügyvédi, és - jelölti tevékenység ellátása, versenyképes fizetés.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Olajos és Társa Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Olajos Csaba, irodavezető ügyvéd

  • Cím:

    1132 Budapest, Kresz Géza utca 29.

  • Telefon:

    06303399107

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

  • Határidő

    2021-05-20