Fórum javaslatok, kritikák, vélemények régebbi elöl     új hozzászólás

Fórum üzemeltető figyelmébe.

Dr.Attika # e-mail 2016.09.26. 18:21

Megnéztem a honlapjukat. Nincs sem székhely, sem konkrét személyhez köthető elérhetőségük. Azokra hajtanak, akik hangzatos szavakra hajlandók több tízezret fizetni. Tényleg a fórum üzemeltetőjének kellene lépni. Letiltani a "súgás"-t és "kompromisszum.hu" hozzászólókat. Vagy legalább egy beépített megrendelőt rájuk küldeni.

Ügyvéd
http://jogitanacs.info
http://amerikairendszam.com

Egyjogász #   2016.09.13. 15:10

Ráhibáztál, azóta is hábirítatlanul szemetel tele egy csomó topicot a reklámjaival.

wers # e-mail 2016.08.20. 15:00

De gyanitom az üzemeltetők ezt a topikot kb. annyira követik, mint bárbelyik másikat.

wers # e-mail 2016.08.20. 14:57

Nekem a legjobban a "segitünk mindenkinek" tetszik.

mamamacoka #   2016.04.18. 14:04

nem tudom, nem vagyok admin, de tény, ha nem egyértelmű, kinek szól a válasz, akkor az ember megnevezi akinek válaszol, - és nincs probléma ;

limma #   2016.04.18. 13:01

És azt nem lehetne - mint a Hoxán vagy Indexen - hogy minden hozzászólásnak lenne száma és a válasznál lehetne látni, hogy melyik számhoz kapcsolódik?

mamamacoka #   2016.04.18. 12:32

a "Jelentem!" gomb, azután jelent meg a menüben, miután volt a fórumokon néhány durva sértegetésig elfajuló vita, elég hosszú időn keresztül, - többen kiáltottak akkor az admin, vagy moderátor után, - gondolom, azért mehetett olyan hosszasan mert nem figyelte a fórumot senki illetékes, lehet, hogy a gomb igénybevételével közvetlen értesítés hívja fel az adminok figyelmét a kényes helyzetekre, - nem próbáltam ki, csak gondolom, - tény, hogy eltűnt innen egypár viszonylag régi regisztráció akik belementek az ilyen sértegetésekbe, - én nem tudom, hogy önként távoztak-e vagy törölve, tiltva lettek-e, mindenesetre a személyeskedések azóta bár vannak, de elviselhetőbb szintre estek vissza ;

BataG # e-mail 2016.04.18. 11:46

Szeretném megkérdezni, hogy csak az én hozzászólásom begépelése után jelenik meg a "Jelentem!" fejlécbeli elem, vagy hogy milyen szisztéma alapján.

Kérem szépen valaki világosítson fel, a fejlécben a "Jelentem!"ˇ~megjegyzés mibenlétéről, céljáról, jelentéséről.
Köszönöm !
Tisztelettel:
BataG

matthiasi # e-mail 2016.04.18. 07:20

Most már tudom mit jelent ez a 'jelentem' ott a sarokban.

wers # e-mail 2016.04.18. 07:06

Mi sem nagyon tudjuk, gondolom az üzemeltető nem kívánja a sok hozzászólást mindig elolvasni, így lehetőséget ad egy - egy hozzászólásra felhívni a figyelmet. Bár a végső cél nem ismert, mert az üzemeltető nem méltatott minket arra, hogy kifejtse, hogyan is működik ez "jelentem", az én fordításomban "megmondalak az óvónéninek" dolog.

BataG # e-mail 2016.04.18. 06:57

Kérem szépen valaki világosítson fel, a fejlécben a "Jelentem!"ˇ~megjegyzés mibenlétéről, céljáról, jelentéséről.
Köszönöm !
BataG

Immaculata # e-mail 2016.04.15. 22:15

Pihenj BataG, nem ellened szól.

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2016.04.15. 22:13

Az a menü, te! Minden hozzászólásnál ott van, mint az időpont.

www.kbs-ugyved.hu

BataG # e-mail 2016.04.15. 22:09

"Jelentem!" szövegrész látható több fejlécben (lehet, hogy csak az általam kezdeményezett topikokban.
Kérelmezem, amennyiben valamilyen fórum-szabályt sértettem, adjanak lehetőséget annak retusálására, kijavítására.

Bünető-topikszobából a "Jó estét nyár, jó estét szerelem" lehet, hogy a joghallgató topikszobába jobban illik, ha úgy látják, kérem, szíveskedjenek áttenni.

Több egyéb témában is kaptam észrevételt (ha mást nem a "Jelentem!" ~megjegyzést feltüntetve a~fejlécben. ("Csőd.....", "nemjogerős részletfizetés hatása" - állítólag nem a végrehajtási topikszobába való. Meglehet. Jogértők jobban tudják. Kérem, szíveskedjenek - ha úgy van - áttenni a "~cégügyek-társasági jog" topikszobába.

Kérelmezem szíves intézkedésüket.
Köszönöm.
BataG

gerbera317 # e-mail 2016.04.11. 09:39

A "Mennyi? - 30. - Mi harminc? - Mé', mi mennyi?" párbeszéd tanult, írástudó emberek között folyik. Szó sincs 6 elemit végzettekről. Mellesleg, a kamatszámítás is hatodikos számtan, tehát egy ennyicske végzettség is elég sokmindenhez kompetenciát tud nyújtani.

bundori # e-mail 2016.04.11. 08:35

Nem kukacoskodni akarnék, de hogy működik ügyvédi berkekben a tolerancia, pl. értelmileg elmaradottabbak, írástudatlanok, dyslexiások vagy éppen 8 általánost végzettekkel szemben?

BataG # e-mail 2016.04.10. 22:11

Dr.Attika:
OK, ez egyenes beszéd.
Jobb tudni, esetleg okulni.

Dr.Attika # e-mail 2016.04.10. 22:06
BataG # e-mail 2016.04.10. 21:43

Dr.Attika:
Ezt a topikot rám (is) érted, esetleg az alábbi topikra (is) (http://www.jogiforum.hu/forum/21/42505) ?
(Csak, - ha igen, - hogy könnyebben vegyem a lapot...)
Üdv!
BataG

Dr.Attika # e-mail 2016.04.10. 20:11

Mennyi? 30. Mi mennyi? Mi 30? Kérdéseket talán mellőzni lehetne. "Jogi aberráltak" kérdéseit is kiszűrve mellőzni lehetne.
Új alapokra kellene ezt a fórumot helyezni. Megérdemelné.

Ügyvéd
http://jogitanacs.info
http://amerikairendszam.com