folytonos munkarend - sürgős


efi99 # 2007.11.29. 21:42

A Tesco zárva van persze, mert úgy döntött. De nem tiltja neki semmi sem, hogy nyitvatartson. Ez a helyzet.

efi99 # 2007.11.29. 21:41

zsenzso
Nem szájkarate?
A baj az, hogy mi itt Kismacival a 8-órások távolléti díját firtatjuk 8(nem a 12-órásokét), ugyanis előbbiek nem dolgozhatnak az ünnepnapokon. Egyébként megnyugtatlak, én még soha nem kaptam azért plusz pénzt mert ünnepnap otthon voltam. Meg Kismaci sem, csak belekeveredett...:)

zsenzso # 2007.11.29. 21:39

Efi99!

A Tesco is zárva van minden munkaszüneti napon (az egyik mögött dolgozom).

efi99 # 2007.11.29. 21:37

Ja, az 1 meg a 2B válaszod ellentmond egymásnak. :)
Ugyanannyi pénzt is vittél haza, meg többet is!
Ugye, ugye, hogy is van ez?

zsenzso # 2007.11.29. 21:36

efi99, igazad van, de nem is értem az eredeti kérdésedet. Végülis: ha nekem nem jár a munkaszüneti nap, legalább járjon rá a távolléti díj! Azt hiszem, már túl fáradtak vagyunk, körbe-körbe járunk, ezt hívja a vejem fingreszelésnek (bocsi!)

efi99 # 2007.11.29. 21:34

Először is levonnám a 2/B-re adott válaszodból a következtetést:
2/B (ha az első igen volt) Tehát ha minél több ünnep volt, tehát minél kevesebbet dolgoztál a munkáltatód részére, akkor ő azt egyre több pénzzel honorálja? igen

Tehát, ha valami csoda folytán decemberben később rengeteg ünnepnap lenne, mondjuk annyi, hogy kilőné az összes munkanapot, akkor én egy percet se dolgoznék mégis milliomos lennék. Érdekes...

1.Tesco elvileg igen (semmi se tiltja neki, más kérdés, hogy nem szokás) folyamatos, többi nem.
2. lásd 1
3. Nem. Jobban bosszantana, ha járkálnék oda, hogy 4-ig vannak nyitva este 7 helyett. Ha így lenne, semmi gond nem lenne.
4. Biztos. Nem járok/hivatalba, postára, mindent neten intézek. Max évi 1-2.
5. Nem. (8-órás, ja)
6. Neeeem. Soha egyetlen ünnepnapra nem kaptam pénzt, mint ahogy te se (te írtad)
7. lásd 6

Kismaci # 2007.11.29. 21:23

bocsi, félreértés:
a válaszaim: 1)nem, 2)nem (fel is jelenteném a felügyelőségen) i3) igen

Kismaci # 2007.11.29. 21:20
  1. nem
  2. igen
  3. igen

Most én jövök:

  1. Fogsz tudni dec. 25-26-án vásárolni a tescoban, ajánlott levelet feladni a postán, hivatalos ügyet intézni az önkormányzatnál vagy más hivatalnál (utóbbiak személyesen természetesen)? igen/nem?
  2. Ha a fentiekre nemmel válaszoltál: Mint szerdára és csütörtökre eső napok, nem az lenne a normális hogy tudj vásárolni a tescoban, hivatalos ügyeidet elintézni? igen/nem
  3. Bosszantott valaha, hogy voltak napok amikor neked nagyon sürgősen el kellett intézned valamit, de azok a vacak hivatalok/posták stb-k zárva voltak holmi munkaszüneti napok miatt? igen/nem
  4. Biztos? igen/nem

5. Dolgoztál november 1-én ha jól értem, hogy nem folytonos munkarendben dolgozol? igen/nem

6 Kaptál erre a napra pénzt? (csak és kizárólag erre a napra!) igen/nem

5. Úgy gondolod hogy nem járt neked ezekre a napokra az a pénz, amit kifizettek neked? igen/nem

A fenti 3 kérdés tárgytalan, ha mégis folyamatos munkarendben dolgozol.

efi99 # 2007.11.29. 21:20

"Nekem nem lehetőség az éjszakai munkavégzés, hanem kötelesség."

És ennek mi köze a 8-órás fizetéséhez?

zsenzso # 2007.11.29. 21:19

Száz szónak is egy a vége. Ha olyan egyszerű lenne a munka törvénykönyve, nem lenne szükség ügyvédekre, és mi sem próbálnánk itt laikusként vitázgatni.

Sziasztok, én balra el, hosszú lesz a holnapi nap.

zsenzso # 2007.11.29. 21:17

Nekem nem lehetőség az éjszakai munkavégzés, hanem kötelesség.

zsenzso # 2007.11.29. 21:14

Itt a válasz, ma is többször leírtam már. Kismaci szerint törvényes, hogy ő 152 órát dolgozik az alapbéréért decemberben, én meg 180-at, de lesz nálunk olyan műszak, amelyik 190-t fog dolgozni decemberben.

Hivatali munkarendben, ha egy hónapban 5 hétköznapra eső munkaszüneti nap lenne, akkor is megkapnák a dolgozók a havi fixüket, kismaci logikája szerint nekem akkor is 168, 180, vagy 192 órát kellene a havi fixemért dolgoznom, ha így vagyok beosztva.

efi99 # 2007.11.29. 21:13

zsenzso
ilyen alapon a 8-órásnak éjjelre (mikor alszik) is járna távolléti díj, mert ha te éppen éjjel dolgoznál, akkor te kapnál éjszakai pótlékot és ezt kompenzálni kell a 8-órás számára, hogy ő elesik ettől a lehetőségtől...

efi99 # 2007.11.29. 21:10

zsenzso, te is megválaszolhatod őket.
Máris kibukna a logikátlanság...

zsenzso # 2007.11.29. 21:07

azért jár a munkaszüneti nap miatt kiesett időre távolléti díj, mert nekem sem kellene dolgoznom munkaszüneti napon, ha anélkül is meglenne az ahavi munkaidőm, de ha benn lennék, kapnék bérpótlékokat. Ezt kompenzálják a távolléti díjjal.

efi99 # 2007.11.29. 21:06

Kismaci, barkoppázzunk a kedvemért 2 kérdés erejéig kérlek. Csak igen-nemmel válaszolhatsz. :)

1. Ha 2 hónapban mindegyik munkanap dolgozol és az egyikben volt egy hétköznapra eső ünnep, akkor abban a hónapban több pénzt viszel-e haza? igen/nem

2/A (ha az első kérdésre nemmel válaszoltál) Akkor a fizetett ünnep 0 Ft-tal "fizet"? igen/nem

2/B (ha az első igen volt) Tehát ha minél több ünnep volt, tehát minél kevesebbet dolgoztál a munkáltatód részére, akkor ő azt egyre több pénzzel honorálja? igen/nem.

Kösz.

Kismaci # 2007.11.29. 21:01

efi99 te ezt már nem akarod megérteni.

zsenzso # 2007.11.29. 21:01

Egyébként nálunk úgy néz ki a munkaidőkeret, hogy a főnök nem is csinálja meg. Be vagyok írva minden 3. és 4. napra, így egyik hónapban 168 órát, a másikban 180-at, a következőben meg 192 órát dolgozom. Megmondja, hogy mennyi a csúsztatás (a kiszámítás mikéntjén megy most a vita), és én mondhatom meg, hogy mikor nem szeretnék menni, de nem csúsztathatok hétköznap nappal, csak éjjel vagy szombaton és vasárnap. Nekem jobb lenne, ha a főnök osztaná be a munkanapjaimat, mert akkor lehet, hogy lenne olyan nap, amikor nappal nem kellene dolgoznom, arra a napra be sem osztana.

Távolléti díj csak annak jár, aki bérpótlékokat kap.

Akkor megint ott vagyunk, ahol kezdtük. Senki nem mondta, hogy Neked munkaszüneti napokon dolgoznod kell. Nekem kell, ha be vagyok osztva, de olvasd el légyszíves, amit a jogász írt nekem.

efi99 # 2007.11.29. 20:54

"151/A. §

  1. A munkavállaló részére távolléti díj jár:
  1. a munkaszüneti nap (125. §) miatt kiesett időre"

És hol az a kiesett idő? És honnan esett ki?

efi99 # 2007.11.29. 20:51

Ha valakit kicsit érdekel mélyebben matematikailag:

Ott van elbaltázva az egész, hogy a 12 órás meló az ugye fix, mert a 24 órás nap az 2*12, tehát folyamatosban csak 12-es (vagy 24-es) egységekben biztosítható az a praktikus kívánalom, hogy a meló minden nap ugyanakkor kezdődjön.
Na most a másik variáció a 8-órás munka ugye, ami meg így „sikerült” történelmileg az elmúlt évszázadok alatt, mármint az, hogy éppen 8 óra, nem 7 vagy 9 vagy 6,7854.
Ebből aztán könnyen kiszámolható (és itt jön a trükk), hogy pl 2 hét alatt a 8 órás 80 órát csinált, a 12-órás 84-et, már ha utóbbit valami kultúrált munkabeosztásban (pl minden másnap) foglalkoztatják.
Na kb ebből kezdődött a fantáziálás és az igazolás kiolvasása a munkáltató részéről, hogy lám akkor utóbbinak többet kell(ene) dolgoznia. Az ünnepnap már csak a hab a tortán.
A helyzet az, hogy a 12 óra „mellé” – mint alternatíva - 8,4 óra hosszú „csak-munkanap-nappal-dolgozós” munkaidő tartozna…

Kismaci # 2007.11.29. 20:50

MT 125. § (1) Munkaszüneti napon - a 127. § (1) bekezdésének második mondatában meghatározott kivétellel - a munkavállaló csak a megszakítás nélküli munkarendben, vagy a rendeltetése folytán e napon is működő munkáltatónál, illetőleg ilyen munkakörben foglalkoztatható. Ettől érvényesen eltérni nem lehet.

151/A. §

  1. A munkavállaló részére távolléti díj jár:
  1. a munkaszüneti nap (125. §) miatt kiesett időre;

Én értenék valamit félre? Mert ha igen, akkor van egy igazolatlan távollétem november 1-re. Meg október 23-án se mentem be, ahogy egy hétköznapra eső munkaszüneti napon sem, merthogy úgy gondoltam, talán tévesen, hogy mint egyszerű munkavállalónak, aki hétfőtől péntekig dolgozik nekem nem kell.

Most dec. 25-26-án mennem kell dolgozni effi99? És ha nem, jár nekem a távolléti díj azokra napokra vagy sem?

zsenzso # 2007.11.29. 20:49

A szabi műszaknapban történő kiírása miatt nem lógnak nekem túlórával, mert 12 órára számolnak is el. Az egy napra eső bérem (ugye ilyenkor nincsenek pótlékok - délutáni és éjszakai) + távolléti díj (20 %)

zsenzso # 2007.11.29. 20:45

Bocsi, most bőbeszédű leszek, nagyjából bemásolom ide azt, amit a Liga jogásza válaszolt nekem egy kérdésemre:
"A válaszadáshoz előbb tudni kellene, mennyi a munkavállalók teljes munkaideje. Ha nyolc óra, a következők szerint kell eljárni:
A munkaidőkeretre eső munkaórák számát úgy kapják meg, hogy a munkaidőkeretre eső munkanapok számát megszorozzák nyolccal, számításon kívül hagyva a munkaszüneti napokat. Ha az így kapott óraszámnál többet dolgoznak a munkaidőkeret végére, a többletet rendkívüli munkavégzésként kell nyilvántartani és elszámolni (mint munkaidőkereten felül végzett munkát).
A munkaidőkeret lényege, hogy a munkavállalóknak ugyanannyi a törvényes munkaidejük, mint az általános munkarendben dolgozóknak (hétfőtől péntekig napi nyolc óra), csak más beosztás alapján végzik munkájukat. A Munka Törvénykönyvéhez fűzött Kommentár szerint "munkaidőkeret szempontjából a törvény alapján díjazott távollét idejét (pl. szabadság, betegszabadság, munkaszüneti nap) teljesítettként kell számításba venni, vagy azzal a munkaidőkeretet csökkenteni kell." Ez azt jelenti, hogy ha pl. valaki 5 napot van szabadságon, a fenti munkaidőkeretben 40-nel kevesebb órát kell számolni, ha önöknél a 12 órás műszak miatt valaki az egyik héten négy napot dolgozna, de szabadságot kér, öt nap szabadságot kell kiadni és elszámolni részére. "

efi99 # 2007.11.29. 20:32

Én nem tartok semmit igazságtalannak, csak azt, hogy különböző munkarendekhez különböző havi kereteknek kéne tartozni. Ünnepnapi eloszlástól függetlenül.

Te tartottad igazságtalannak azt, hogy a 8-órás törvényileg kötelezve ven ünnepnapokon láblógatásra (mint lehetőség elvételét a pénzkeresésre) és az Mt-ből azt véled kiolvasni, hogy ekkora tűrhetetlen "büntetés" fennforgása esetén kiengesztelésképpen fizetett ünnep felkiáltással anayagilag kompenzálni kell.

A kettő következtetésedet összegyúrva: nem elég, hogy kevesebbett szabad csak dolgoznia, ezért még extra píz is jár...

Kismaci # 2007.11.29. 20:31

A szabadságot, betegszabadságot, és egyéb távolléteket 8 órában kell elszámolni, ha teljes munkaidős, függetlenül attól, hogy az illető napi 12 órát dolgozik. Elvégre egy napot dolgozol nem pedig 12 óra alatt hármat. (Vagy ha így gondolják, akkor nagyon sok túlórával lógnak neked. :D) Pont azért, hogy ne lehessen ilyeneket megcsinálni. És többek között ezért szeretik tudni, mikor ki megy szabira, hogy úgy tudják megcsinálni a beosztásokat. Illetve szabják át, ha valaki lebetegszik. Egy napra 3 nap szabi kiírása szabálytalan.
Személyes megjegyzés, ha megengeditek, pofátlan, és szemét.
Ezzel kapcsolatban volt már egy téma korábban is, érdemes előtúrni.