Munkavállalói rendes felmondás


drbjozsef # 2017.06.02. 09:08

Enikő,

azért az ügyvéd sem olcsó, első körben írnék én egy ajánlott-tértivevényes levelet nekik, hogy a törvény szerint (keresd meg a passzusokat) fizessék ki a járandóságodat, ellenkező esetben munkaügyi bírósághoz fordulsz, az ügyvédi- és perköltségek viszont őket fogja terhelni ekkor.

Már persze, ha nyersz. Ha valós amit írtál, akkor nem kérdés, hogy igen.

pupac81 # 2017.06.02. 07:20

Munkáltatóm engedélyével fizetés nélküli szabadságon vagyok. Augusztusban telik le. Nem mennék vissza utána sem dolgozni. Felmondásom mikor adjam be? Kötelezhetnek-e a felmondási idő letöltésére? Köszönöm

M.Enikő # 2016.06.22. 15:36

Tisztelt Ügyvéd Úr!

Köszönöm szépen a válaszát! A munkáltató sehogyan sem akarja kifizetni a felmondási időre járó díjat, sőt, a felmondás napjára kiállították a kilépő papírokat. Most kaptam egy levelet, hogy tévedés történt, a kilépés dátumát a felmondási idő végére javítják, de mivel munkavégzés nem történt, ők fizetés nélküli szabadságként kezelik az utolsó 30 napot. Egyébként írásos nyoma van annak, hogy eltekintenek a munkavégzéstől a felmentési időre, a munkavállalói rendes felmondást pedig tudomásul veszik.

Ön szerint mi ez esetben a következő lépés? Megbízzak egy munkaügyi ügyvédet, hogy írjon nekik egy levelet? Nyilván ez nem ingyenes szolgáltatás, de egy havi bérért talán megéri ügyvédet fogadni.

Üdvözlettel,
Enikő

ObudaFan # 2016.06.22. 14:57

Jár, fizetés nélküli szabadságot csak a munkavállaló hozzájárulásával lehet kiadni.

M.Enikő # 2016.06.22. 13:29

Tisztelt Szakértő!

Az lenne a kérdésem, hogy ha a munkavállaló mond fel rendes felmondással, 30 nap felmondási idővel és a munkáltató felmenti a munkavégzés alól a felmondási időre, akkor jár-e a munkavállalónak a felmondási időre távolléti díj vagy ilyenkor a felmondási időt fizetés nélküli szabadságnak kell tekinteni?

Üdvözlettel,
Enikő

Kovács_Béla_Sándor # 2016.06.02. 19:11

Mindent.

csillagszoro94 # 2016.06.02. 18:25

Köszönöm az információt!

Viszont a következő kérdés, ha közalkalmazott vagyok és 2 hónap a felmondási idő. Akkor a 2 hónapba mit számítunk bele? (csak munkanapokat vagy a hétvégéket is?)

ObudaFan # 2016.06.01. 12:26

csillagszoro94

Két hónap a lemondási idő.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.06.01. 12:14

Ellinida, közös megegyezéssel akár azonnali hatállyal is megszüntethető a munkaviszony. (Közös megegyezés esetén tulajdonképpen nem is beszélhetünk felmondási időről.)

csillagszoro94 # 2016.06.01. 12:05

Segítséget kérek!

Határozatlan közalkalmazotti munkaviszonyomat szeretném felmondani. Mennyi a felmondási időm?

Még csak 3 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, és már találtam új munkahelyet is!

A felmondásom benyújtása előtt állok és tisztában szeretnék lenni a jelenlegi törvények által előírt felmondási idővel, hogy nemhogy olyan dologba menjek bele, amit el is kerülhetek.

Köszönöm!

Ellinida # 2016.01.07. 15:03

Kedves Hozzászólók!

Szeretném megkérdezni, hogy a Mt-szerinti minimum 30 napos felmondási időt a jelenlegi jogszabályok szerint lehet-e még tovább rövidíteni (pl. 1 hétre) közös megegyezéssel?

Köszönöm és szép estét kívánok!

nefe2 # 2016.01.07. 14:27

Tisztelt Szakértők!

Nyugdíjazás előtt állok, 1953.07.26-án születtem, férfi pedagógus vagyok. Mikor betöltöm a 63. évem jogosultságot szerzek öregségi nyugdíjra. 44,9 év munkaviszonyom lesz addigra, pontosan 16400 nap, de ahhoz, hogy pontosan 45 évem legyen, még további 25 nap kellene. Mivel közalkalmazott vagyok, és 2016.07. 26-án nyugdíjjogosultságot szerzek, meg kell szüntetni a munkaviszonyomat, és csak akkor kezdődhet a 8 hónap felmentési időm, aminek felét kell ledolgoznom. De már nem szeretnék egy újabb tanévet kezdeni, csak arra a 25 napra lenne szükségem, ami hiányzik a kerek 45 évemhez.
Ha a munkáltatóm ment fel, akkor a születésnapomon indul a nyolc hónap felmentés a fentiek szerint.
A kérdésem a következő:

  1. Ha én mondok le a közalkalmazotti jogviszonyomról 2016.06.30-án, akkor jár 2 hónap felmondási idő, így a vége kitilódhatna 2016.08. 31-ig? Így meglenne a 45 évem.
  2. Viszont, ha betöltöm a 63. évemet (2016.07.26), a felmondásom ellenére, annak végre előtt,megszűntethetik a közalkalmazotti jogviszonyomat?

Elnézést, ha kicsit bonyolult a helyzetem, de szeretném, ha valaki segítene jó tanáccsal, akinek van hasonló tapasztalata.
Köszönettel: nefe2

Kovács_Béla_Sándor # 2016.01.06. 10:33

A cégemhez kárigénnyel fordultam
Helyes. De akkor mi a kérdés? Ha más munkaviszonyt létesítesz, az ott szerzett jövedelemmel csökken a kárigényed.

niko0716 # 2016.01.06. 07:45

Segítséget szeretnék kérni!
Munkahelyi balesetem történt,jelenleg baleseti táppénzen vagyok ami január közepén telik le.A cégemhez kárigénnyel fordultam.De nem lesz jövedelmem már februárban a kérdésem az volna hogy ha dolgozni szeretnék hogyan tovább mondjak fel?Ez a munkahely egy kiküldetés németországba kellene visszautaznom.Habár nem leszek táppénzen de az ottani munkavégzésre még nem vagyok sajnos képes és nem is szeretnék ott dolgozni mivel súlyos balesetem volt az üzemben.

capisca # 2016.01.04. 16:24

kiskrumpli

Amennyiben kér az még nem jogellenes, te döntesz, hogy elfogadod vagy sem.

kiskrumpli # 2016.01.04. 16:14

Fel szeretnék mondani a munkahelyemen. Jogszerűen kér-e a munkáltató engem arra, hogy olyan felmondást írjak alá, amelyben én kérem a munkáltatót, hogy tekintsen el a 30 napos felmondási időmtől. Tehát konkrétan azt kérik, írjam bele a felmondásomba, hogy tekintsenek el a felmondási időtől, és nem pedig a felmondási idő alatt történő munkavégzés alól?

ObudaFan # 2015.10.30. 13:41

morzsalino

Nem tolódik ki. Elmehetsz táppénzre, persze csak ha tényleg keresőképtelen vagy, ellenkező esetben bűncselekményt követsz el.

morzsalino # 2015.10.25. 14:31

Tisztelt Jogi Fórum!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy rendes felmondással felmondtam a munkahelyemen,viszont a 30 nap felmondási időtől nem tekintettek el! A kérdésem hogy ha ez idő alatt elmegyek táppénzre mert keresőképtelen lettem akkor a felmondási idő azaz a 30 nap nem fog kitolodni? Akár mind a 30 napra elmehetek táppénzre ha addig nem tudok újra munkába állni?

Köszönöm mielőbbi válaszát

üdv

Kovács_Béla_Sándor # 2015.10.21. 06:19

Nem munkajogi vonalon dolgoztál a jelek szerint.
Nem kell felmenteni a közszolgát a munkavégzés alól egy napra sem, ha ő mondott le.

A szabadság kiadásáról meg - hét nap kivételével - a munkáltató dönt.

csamel # 2015.10.21. 02:51

Tisztelt Jogi Fórum !

Nyolc éve vagyok köztisztvislő, nettó 81 ezer forintos fzetéssel. Hamarosan váltani fogok. Munkavállalói rendes felmondással.

Tudom, hogy a KTv. szerintvan 2 hónap lemondási idő van, ami engem tekintve kötelező! Más lehetőséget nem fogadnak el. Ha jól tudom, akkor a törvényben az is benne foglaltatik, hogy a 2 hónapból, 1 hónapot kell munkával tölteni a másik hónap alól felmentés jár, átlagbérrel.
Mi a helyzet akkor, ha tavalyi évről van még 15 nap, az idei évről meg 30 nap szabadságom? Idén csak 2 napot vettem ki.
Lehet e mindkét hónapot szabadsággal tölteni? Azt nem szeretném hogy kifizessék! Kötelezhető vagyok a 2 hónap munkával töltésére? Táppénzre
lehet e menni felmondási idő alatt, adott esetben?

Köszönöm mielőbbi válaszukat!
Tisztelettel
Péter

Piqlet # 2015.10.17. 18:00

Tisztelt ObudaFan!

Köszönöm a válaszát! Még egy kérdésem lenne: ha azonnali hatályú felmondással szeretnék eljönni - az új munkáltató kérné -, akkor kell valamiféle "kártérítést", pénzbeli megváltást fizetni a jelenlegi munkahelyemnek?
Előre is köszönöm a választ!

ObudaFan # 2015.10.08. 15:16
  1. Ha munkaszerzodes, kollektiv szerzodes maskent nem rendelkezik, 30 nap es ha csak a munkaltato el nem tekint told, le kell dolgozni munkavallaloi felmondas eseten.
  2. Munkavallaloi felmondas eseten nem jar vegkielegites. Kozos megegyezesben barmi lehet, de ahhoz meg ket fel kozos akarata kell.
  3. Nem.
ObudaFan # 2015.10.08. 15:16
  1. Ha munkaszerzodes, kollektiv szerzodes maskent nem rendelkezik, 30 nap es ha csak a munkaltato el nem tekint told, le kell dolgozni munkavallaloi felmondas eseten.
  2. Munkavallaloi felmondas eseten nem jar vegkielegites. Kozos megegyezesben barmi lehet, de ahhoz meg ket fel kozos akarata kell.
  3. Nem.
Piqlet # 2015.10.05. 18:13

Tisztelt Jogi Fórum!

Új állásajánlat miatt felmondanék jelenlegi munkahelyemen, ahol több mint 10 éve dolgozom. Az alábbi kérdésekkel fordulok Önökhöz:

  1. Mennyi lehet a maximális felmondási idő? Kötelező-e ledolgozni az egészet?
  2. Azt olvastam, hogyha közös megegyezéssel távozom, jár végkielégítés. Milyen módon távozhatok közös megegyezéssel, ha én mondok fel? Ajánljam fel a munkáltatómnak ezt a lehetőséget? Vagy ez így mindenképp munkavállalói felmondásnak számít?
  3. Munkakörömben veszélyes anyagokkal dolgozom. Úgy tudom, hogy cégünknél felmondás esetén aláíratnak egy olyan papírt, ami arról szól, hogy nem ért semmilyen egészségkárosodás. Ha nem akarom ezt aláírni, a munkáltató visszatarthatja a papírjaimat? Vagy hátráltathat, hátrányos helyzetbe hozhat engem bármilyen módon..?

Előre is köszönöm válaszukat!

ObudaFan # 2015.10.01. 16:07

Ha nem toltod ki a felmondasi idodet, egyreszt a felmondasi idore jaro tavolleti dijadat kell megfizesd a munkaltatonak, masreszt az esetleges karat is meg kell, hogy teritsd.