Hatósági határozatok


Szomorú örökös # 2018.12.07. 07:10

wers

Igazából én azt nem értem, hogy egyesek miért ingyenes jogsegélynek gondolnak egy fórumot, erre is van bőséggel példa. Holott tudni kéne, hogy a jogi segítség nyilván pénzbe kerül, én is mindig fizettem érte, ha ilyenre volt szükségem épp.

Ráadásul egyértelműen ott van, hogy nem feltétlen jogász az, aki válaszol. Én mostmár mindig igyekszem odaírni, hogy az én válaszom nem feltétlen jogi, de általában olyan kérdéshez próbálok csak hozzászólni, amelyben valamilyen személyes tapasztalatom vagy véleményem van egyáltalán.

wers # 2018.12.07. 07:02

Szomorú örökös, nekem egyszer törölték hozzászólásomat, kb. fél órával a beírás után, pedig semmi nem volt benne, amit moderálni kellett volna. Csak nem értettem egyet egy mimózalelkű kérdezővel, aki kiakadt, mert nem azt a választ kapta, amit várt.

Szomorú örökös # 2018.12.07. 06:49

F.Laca

gyakorlatilag a szólás szabadsága és a demokrácia nem csak másutt annyira viccesen félreértelmezett tény, hanem újabban már itt is

És ehhez mit szólsz?

Tisztelt Fórumozó,
...A Fórum rendjének zavarása, jelen felhívás, illetve a Fórum szabályzat (moderálási elvek) figyelmen kívül hagyása esetén a szabályszegő összes hozzászólását töröljük...

Szomorú örökös # 2018.12.07. 06:45

wers

Amikor én emailt írtam, akkor maga a főszerkesztő válaszolt és bizony lépett is mindig az adott kérdésben. Szóval ha két órát tippeltél, én meg hatot, akkor majd a végén döntjük el, ki volt közelebb hozzá. :-D

drbjozsef # 2018.12.07. 06:38

Annyira?
Ho-ho-ho... :)

wers # 2018.12.07. 06:28

:)) félre értettél, vagy rosszul fogalmaztam, én 09.00 percet tippelek, azaz az akkor bejegyzésemtől (06.59) kettő óra hosszat.

Szomorú örökös # 2018.12.07. 06:06

wers

Én úgy kilenc órát tippelek, addigra eltűnnek.

Én csak hatot. No akkor stopper indul!
Mi legyen a fogadás tárgya? :-)

wers # 2018.12.07. 05:59

Ahogy az admin meglátja őket.

:)) igen én is úgy gondoltam. Én úgy kilenc órát tippelek, addigra eltűnnek.

Szomorú örökös # 2018.12.07. 05:55

wers

Én is azt találgatom, mikor törlik ezeket a finom stílusú hozzászólásokat.

Ahogy az admin meglátja őket. Egyébként meg hát a stílus maga az ember. :-)

Szomorú örökös # 2018.12.07. 05:54

F.Laca

Te mindenünnen egyből ki akarsz hajítani másokat?

Kétségtelenül erre te vagy a legjobb példa, hogy nem!
Bár szó mi szó, neked is pár hozzászólásod eltűnt már a fórumról...nyilván nem véletlenül. :-D

Érdekes eset ... de kissé orvosi.

Te meg már egyenesen klinikai! Jó lenne a lakótársaiddal beszélgetni egyszer,
lehet szaftos sztorikat hallanánk. :-D

wers # 2018.12.07. 05:50

Én is azt találgatom, mikor törlik ezeket a finom stílusú hozzászólásokat.

Szomorú örökös # 2018.12.07. 05:41

Mofa21

Bocs, hogy beleszólok, de ha csak ilyen hangnemben tudod folytatni, akkor akár el is tűnhetnél azelőtt, hogy az admin hajít ki innen a hozzászólásaiddal együtt. Itt már nálam is kiverted a biztosítékot. :-O

drbjozsef # 2018.12.06. 09:58

(Lehet, hogy menne, de tényleg nagyon szövevényes az ügy, és tegnap óta már én is érzem, hogy figyelnek...pszt.)

wers # 2018.12.06. 09:29

Ugye drbjozsef a jogszabályi hivatkozás az nem megy.

Biztos menne neki is, vagy másnak, ha végre tudni lehetne, tényleg mi a kérdésed.

Mofa21 # 2018.12.06. 09:00

Ugye drbjozsef a jogszabályi hivatkozás az nem megy.

drbjozsef # 2018.12.06. 05:34

Bosszantó, hogy KBS-nek már megint igaza volt... :D

Mofa,
igazad van, nyomozás, és tényleg itt valami iszonyatos erők lehetnek a háttérben. Ne hagyd magad, az igazságnak győznie kell.

Vadsuhanc # 2018.12.05. 19:30

Sok szerencsét kívánok Neked a továbbiakban. Mellesleg szerezném megjegyezni, hogy a Munkaügyi Bíróság ítélete ellen az ítéletben foglaltak szerint jogorvoslattal élhetsz.

Részemről lezárva a téma, ha egy egyszerű kérdésre nem tudsz vagy nem akarsz válaszolni. Csak azt nem értem, hogyan vársz így segítséget.

További sok sikert, erőt és egészséget kívánok Neked.

Mofa21 # 2018.12.05. 19:04

Vagy netán le akarod adni a drótot vagy éppenséggel felvenni a kapcsolatot a másik oldallal hogy számukra kedvező felvilágosítást adj? $D $D

Mofa21 # 2018.12.05. 19:01

Talán van ügyirat keresőd?

Vadsuhanc # 2018.12.05. 18:37

Kedves Mofa21!

Egyetlen dolgot árulj már el kérlek. Melyik volt az a nap amikor utoljára dolgoztál a munkáltatónál.

....év.....hónap....nap.

Mofa21 # 2018.12.05. 18:25

Drbjózsef. Jogszabályi hivatkozás?

Mofa21 # 2018.12.05. 18:14

drbjozsef

Miért a nyomozás nem bizonyítékok gyűjtéséről szól? A bíróságnak a feladata pedig a bizonyítékok mérlegelése és ez alapján hozni ítéletet.

Vadsuhanc.
Mire gondolsz? Hogy a bűncselekmény elévült és ezért a munkaügyi bíróság is úgy gondolja akkor nincs miről beszélni vagy mire gondoltál nem értem.... Nem évült el egyébként. De látom annyira résen vagytok, hogy ha előttetek lőnek valakit fejbe akkor sem gyanakodtok hogy bűncselekmény volna. Egyébként meg csak teszitek itt az értetlent, tudjátok nagyon jól hogy itt kurva nagy visszaélés van mert ez megy itt a bíróság részéről nagyiparba.... Ügyészi határozatot magasról leszarni egy munkaügyi bíróság részéről szerintem eléggé korrupciótól bűzös. A rendőrség is csak azért nem feszegette tovább mert gyorsan oda került volna az ügy hogy a hivatali dolgozókat kellene kérdőre vonni...

Tessék egy részlet. Mindezekkel szemben, az ügyészségi határozata indoklásában szereplő magánszakértői vélemények alapján nem lehet megállapítani hogy nem a felperes írta alá a közös megegyezést, ezért a munkaviszony megszüntetés jogellenes.

Vadsuhanc # 2018.12.05. 14:32

De ha az a papír hamis és ezzel érvelt az alperes vagyis a hatóságot megtévesztette nem gobdolod hogy a logikád orbitális ficamot kapott?

Én azt gondolom, hogy a Bíróság nem ezért utasította el a keresetedet, mármint, hogy elfogadta volna a volt munkáltatód állítását.

Gondolom majd megírod miért történt az elutasítás és mi szerepel az ítéletben. Még mindig erősen gyanítom, hogy az elévülés.

drbjozsef # 2018.12.05. 14:01

Szerintem a szakértő kirendelése munkaügyi perben az a bizonyítási eljárás része, nem nyomozás. De én nem értek hozzá.

Vadsuhanc # 2018.12.05. 13:50

És pontosan mikor történt ez az egész?