előszerződés, próbaidő alatti felmodás


drbjozsef # 2019.05.06. 17:27

Ne lepődj meg, ha nem telik meg a postaládád ajánlatokkal.

Esetleg, ha másfél milliárd lenne a várható kártérítés, de úgy se nagyon.

Katalin19 # 2019.05.06. 13:58

Tisztelt Jogi Fórum,
Ügyemben azt tanácsoltátok keressek egy jó ügyvédet. :) Nem tudom eldönteni ki a jó ügyvéd, sajnos vannak negatív tapasztalataim is, így egy ajánlatot tennék egy jó ügyvédnek.
Segítsen nekem az ügyemben, és 10%-ot neki adok munkadíjként abból az összegből, amit sikerül a szóban forgó cégtől kisajtolnia. Ha viszont nem jár sikerrel, akkor nincs munkadíj sem.
Így egy jóval magasabb összegért segít, de viszont ő is érdekelt az ügy sikerében.
Köszönettel

Gábor 2019 # 2019.04.27. 07:51

Ismét köszönöm a válaszát!

Igen, ezt sejtettem. Hisz ahogy mondta az azonnali..., az azonnali. valamint utánanéztem a munka törvénykönyvben és nemis küldhetett volna el fizetés nélküli szabadságra sem, csak ha én ezt kérem.
Meg persze vannak itt még érdekes dolgok, de azokat nem részletezném itt.

Annyit teszek hogy kedden reggel beviszem a munkát amit fizetés nélküli szabadságon csináltatott velem, mivel ehez kötötte a hivatalos dokumentumaim kiadását és kiskönyvemet amelyben az eddigi munkáim pecsétjei vannak, mert arra szükségem van.
Valamint ezzel egyidejűleg átadom neki az azonnali hatályú megszüntetési nyilatkozatomat.

A szavaiból ítélve, akérdésemre megkaptam a választ. Tehát nem adhat más munkát, nem akadályoztathat!
Amennyiben mégis így tenne, azonnali hivatalos segítséget kell kérnem.

Mégegyszer köszönöm hogy reagált a problémámra!

Tisztelettel!

Kovács_Béla_Sándor # 2019.04.27. 07:13

Ez egy egyoldalú jognyilatkozat, a hatályosulásához nem kell a másik fél hozzájárulása. De csak írásban érvényes.
("Téged átvertek, Sanya" - hogy egy klasszikust idézzek.)

Gábor 2019 # 2019.04.26. 19:44

Tisztelt Kovács Béla Sándor!

Köszönöm szépen a válaszát!

Sajnos ezt nem véletlen kérdeztem. Most hétfőn történt eset amelyekre kérdeztem. Szerdától viszont elküdött fizetés nélküli szabadságra egy kiadott munkával és azt mondta jövőhét kedden kerülhet sor az azonnali hatályú felmondásomra, de számoljak azzal hogy hosszú időt vesz igénybe. (lehet több mint egy átlagos munkanap, túlóra)

Mit tudna tanácsolni nekem?

Keddre megcsinálnom amit kért tőlem és ha utána sem hagyja, mit csináljak?

Válaszát és segítségét előre is köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2019.04.26. 19:11

Nem felmondás. Azonnali hatályú megszüntetés. És - talán hihetetlen - de az azonnali hatály azonnali hatályt jelent.
A többit ráérsz akkor megkérdezni, ha valóban szükség lesz rá. Remélhetően a munkáltatód jobban ért ehhez, mint te.

Gábor 2019 # 2019.04.26. 18:20

Tisztelt Jogifórum!

Próbaidő alatti felmondás kérdéskörben kérném a segítségüket!

A kérdéseim a következőek lennének:

Mi a menete az azonnali felmondásnak?
Akadályoztathat e a munkaadó azzal, hogy kitolja a felmondás idejét? ( ideértve: a könyvelő most nem ér rá! Vagy egyéb feladatot ad amihez köti a papírjaim kiadásának, felmondásomnak tényét.)

Tehát azok lennének a kérdéseim, hogy mi a pontos teendő a próbaidő alatti azonnali hatályú felmondás esetén?
Hogyan járjak el, ha nem akarja teljesíteni, akadályozza a munkáltató?
Illetve a felmondásom napján dolgoztathat e?

Segítségüket köszönöm szépen!

wers # 2019.04.25. 18:57

Katalin19, ha KBS azt írta, van esélyed, akkor van. Nem szokott sem vagdalkozni, sem kábítani. Elég egyenes típus. Te tanácsért jöttél ide. Megkaptad. A döntés a tiéd.

Sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy nincs 10-20.000Ft-om egy ügyvédi tanácsadásra, főleg úgy, hogyha nem biztos az, hogy ebből jól kijöhetek.

Bocsi, de a tanácsadást megkaptad, ingyen. Vagy elengeded a történetet, vagy fogadsz ügyvédet.

ius latratus # 2019.04.25. 18:14

Ötlet...
Kaptál egy jó "ötletet", ha úgy tetszik:tanácsot. Az ügyed nem veszett fejsze nyele, mire vársz még?
Itt a keresetet senki nem írja meg neked.

Katalin19 # 2019.04.25. 16:03

Most kaptam egy olyan ötletet, hogy az egyenlő bánásmód elve sérült azzal, hogy egy előszerződést követően, 4 munkában töltött nap után elküldtek, indoklás nélkül, úgy, hogy bizonyítani sem tudtam alkalmasságomat, hozzáértésemet, mivel semmilyen eszközt nem is kaptam meg ehhez, időt pedig pláne. Az ugyanezen a napon belépett kollega továbbra is munkaviszonyban áll a céggel, és már belépése napján megkapott minden eszközt a munkája elvégzéséhez. Továbbá a cég részéről ez az eljárás ésszerűtlen magatartásra enged következtetni. Az előszerződéssel elvileg munkaszerződést is megkötöttük, csak a munkaviszony indult 04.15-vel.
Van ebben ráció?
Köszönöm szépen

Kovács_Béla_Sándor # 2019.04.25. 15:20

Nyerhetsz 1,5 milliót - kockáztatsz 15-25 ezret. Szerintem nem rossz arány.

Egyedül is benyújthatod a keresetet, nincs ügyvédkényszer. De úgy alighanem sokkal rosszabbak lesznek a nyerési esélyeid.

Katalin19 # 2019.04.25. 13:50

Kedves Kovács Béla Sándor úr,
Sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy nincs 10-20.000Ft-om egy ügyvédi tanácsadásra, főleg úgy, hogyha nem biztos az, hogy ebből jól kijöhetek.
Fogalmam sincs mikorra találok új munkát és tudom, hogy ingyen nincs semmi, de reménykedem egy kedvező tanácsadásban vagy egy konkrét lehetőségben, hogy mibe is tudok kapaszkodni. Eddig olyannak tűnik ez a helyzet, hogy jogilag sajnos rendben van. Erkölcsileg pedig senkit sem érdekel rajtam kívül.

Kovács_Béla_Sándor # 2019.04.25. 09:52

Keress egy ügyvédet. Talán meg lehet szerezni azt a kötbért (vagy mit), de semmiképpen nem lesz egy sima ujjgyakorlat.

Katalin19 # 2019.04.25. 09:18

Tisztelt Jogi Fórum,

A következő ügyben kérném tanácsukat, segítségüket.
Egy céggel előszerződést kötöttem 03.06-án, hogy 04.15-től alkalmaznak a megbeszélt pozícióban, a megbeszélt bérezéssel, megbeszélt eszközökkel.
Innentől kezdve nem is kerestem munkát, hiszen biztosítva éreztem magam az előszerződés miatt. Egy másik munkalehetőséget vissza is utasítottam miattuk. Eljött a 04.15, amikor beléptettek a céghez, de a megbeszélt munkaeszközöket nem biztosították számomra, különféle okokra hivatkozva. 4 napig utaztam együtt az egyik új kollegával, ismerkedtem az új termékekkel stb. Ezután jött a Húsvét, mikor is Húsvét hétfőn kaptam egy üzenetet, hogy kedden menjek be az irodába, mert 1-2 papírt meg alá kell írni stb. Ekkor már a felmondással vártak, hogy próbaidőn belül, indolkás nélkül felmondanak. Másfél hónapot vártam a munkára, előszerződéssel a kezemben, amiben az volt, hogy ha a cég meggondolja magát, akkor 1,5 millió Ft-ot fizet nekem. Ezt ők úgy kerülték ki, hogy felvettek és kirugtak pár nap múlva.
Ezt simán megtehetik, mindenféle jogkövetkezmény nélkül? Elintézhetik az embert, ennyire aljas módon? 3 kisgyerekem van, lakáshitelem stb amivel a cég is tisztába volt, mert 1 napot utaztam együtt még az előszerződés előtt az egyik vezető beosztású emberrel, mondván nézzük meg mennyire tudnánk együtt dolgozni. Ezután született meg az előszerződésünk.
Kérem segítsenek nekem, hogy tehetek e valamit ebben az ügyben. Emberileg, morálisan, erkölcsileg a földbe tiportak és rendkívül nehéz helyzetbe sodortak.
Előre is köszönöm
Tisztelettel:
NK