Munkábaállás Gyes után..


safranek... # 2019.09.04. 06:34

Vali 76 2019.09.03. 16:19
Tisztelt Jogi Fórum!
Jelenleg gyesen lévő anyuka vagyok.
2019.12.15.jár le a gyes.
Munkahelyről jöttem el ahol 2013 Dec.15 én kezdtem dolgozni. 2016 juniusig dolgoztam.. három hónapos terhes voltam mikor elmentem táppénzre..egészen a szülésig.
Lassan térnék vissza dolgozni..előző munkahelyemre viszont nem megyek vissza,nem tudom vállalni a munkát..
Tanácsukat kérném abban...
Mi illet meg az elmúlt évekre visszamenőleg..
Illetve már egyeztethetek munkaadómmal az állásom megszüntetésével kapcsolatban,vagy várjam meg a gyes végét..valamit befolyásol e ha gyes előtt felmondok...
Kérhetem e a közös megállapodást..felmondásnál?
Mehetek e gyes után munkanélküli segélyre megillet e gyes után?
Hogyan számolják a segélyt?
Köszönöm Szépen a tájékoztatást!

T. Kérdező!

Egyezkedhet, azaz ha mind a két fél „benne van” megállapodhatnak bármiben, amit a jogszabály nem tilt.

A jogviszonyt megszüntethetik felmondással, vagy közös megegyezéssel.

Ha Ön mond fel végkielégítés nem illeti meg.

Jogosult a csed/gyed miatt felhalmozódott szabadságot kivenni, vagy ha azt a munkaviszony megszűnéséig kivenni nem tudja jogosult azt pénzben megváltva megkapni.

Igen, jogosult lehet álláskeresési járadékra.

A jogosultsági feltételek és a számítás ekként alakul:

1991. évi IV. törvény a foglalkoztatás elősegítéséről és a munkanélküliek ellátásáról

25. § (1) Álláskeresési járadék illeti meg azt, aki

  1. álláskereső,
  2. az álláskeresővé válását megelőző három éven belül legalább 360 nap – a 27. § (1) bekezdésében meghatározott – jogosultsági idővel rendelkezik,

c)
d)0 munkát akar vállalni, de önálló álláskeresése nem vezetett eredményre, és számára az állami foglalkoztatási szerv sem tud megfelelő munkahelyet felajánlani.

26. § (1) Az álláskeresési járadék összegét a kérelem benyújtását megelőző, vagy – ha az álláskeresőként való nyilvántartásba vételre későbbi időpontban kerül sor – az álláskeresőnek az álláskeresővé válását megelőző négy naptári negyedévben az ezen időszakkal érintett jogviszonyokban elért, a társadalombiztosítás ellátásaira és a magánnyugdíjra jogosultakról, valamint e szolgáltatások fedezetéről szóló 1997. évi LXXX. törvény (a továbbiakban: Tbj.) 19. §-ának (3) bekezdésében meghatározott munkaerő-piaci járulék alapja (a továbbiakban: járulékalap) havi átlagos összegének alapulvételével kell kiszámítani.

A havi átlagos összeg kiszámítása során ezen időszak alatt elért járulékalap összegét osztani kell azoknak a hónapoknak a számával, amelyekben az álláskeresőnek volt járulékalapot képező jövedelme.

Ha az álláskereső adott hónapban nem az egész hónapra vonatkozóan rendelkezik járulékalappal, akkor a hónapot a havi átlagos összeg kiszámítása során töredékhónapként kell figyelembe venni.

(2) Ha az álláskereső az álláskeresővé válását megelőző négy naptári negyedévben több munkaadóval állt munkaviszonyban, vagy több vállalkozói tevékenységet is folytatott, vagy munkaviszonyban állt és vállalkozói tevékenységet is folytatott, az álláskeresési járadék összegét valamennyi munkaadónál, illetőleg vállalkozói tevékenysége során elért járulékalap alapulvételével kell az (1) bekezdés szerint kiszámítani.

(3) Megelőző négy naptári negyedévi járulékalap hiányában a járadék számításának alapja a négy naptári negyedévnél rövidebb időszakban elért járulékalap havi átlagos összege.

Ha a megelőző négy naptári negyedévben egyáltalán nincs az álláskeresőnek járulékalapja, akkor az álláskeresési járadék megállapításának alapja a jogosultság kezdő napján hatályos kötelező legkisebb munkabér 130 százaléka.

(4) Az egy napra járó álláskeresési járadék számításának alapja az (1) és (3) bekezdésben meghatározott összeg harmincad része.

(5) Az álláskeresési járadék napi összege a (4) bekezdés alapján meghatározott járadékalap 60 százaléka, legfeljebb a jogosultság kezdő napján hatályos kötelező legkisebb munkabér napi összegének megfelelő összeg.

27. § (2) Az álláskeresési járadék folyósítási idejének számítása során tíz nap jogosultsági idő egy nap járadék-folyósítási időnek felel meg. Ha a kiszámítás során töredéknap keletkezik, a kerekítés szabályait kell alkalmazni.

(3) Az álláskeresési járadék folyósításának leghosszabb időtartama 90 nap.

Vali 76 # 2019.09.03. 14:19

Tisztelt Jogi Fórum!
Jelenleg gyesen lévő anyuka vagyok.
2019.12.15.jár le a gyes.
Munkahelyről jöttem el ahol 2013 Dec.15 én kezdtem dolgozni. 2016 juniusig dolgoztam.. három hónapos terhes voltam mikor elmentem táppénzre..egészen a szülésig.
Lassan térnék vissza dolgozni..előző munkahelyemre viszont nem megyek vissza,nem tudom vállalni a munkát..
Tanácsukat kérném abban...
Mi illet meg az elmúlt évekre visszamenőleg..
Illetve már egyeztethetek munkaadómmal az állásom megszüntetésével kapcsolatban,vagy várjam meg a gyes végét..valamit befolyásol e ha gyes előtt felmondok...
Kérhetem e a közös megállapodást..felmondásnál?
Mehetek e gyes után munkanélküli segélyre megillet e gyes után?
Hogyan számolják a segélyt?
Köszönöm Szépen a tájékoztatást!