Fizetés nélküli szabadság


wers # 2018.01.08. 09:27

Fizetés nélküli szabadság esetény a munkáltató (HR) azt mondja, hogy azokra a napokra szünetel a munkaáltató és a munkavállaló között a jogviszony, és munkavállalónak erre a napra magának kellene fizetnie a tb járulékot. Mindössze egynapról van szó, és munkahelyi vezető engedélyével volt távol a munkavállaló. Szerintetek?

drbjozsef # 2017.11.02. 19:11

Kérvényezed. Ha elenged jó, ha nem így jártál. Nincs királyi út.

Ha nem mész be, az igazolatlan távollét, és ha akarják perben kártérítést fognak ráverni. Ha közben már dolgozol máshol, akkor nemigen lenne esélyed védekezni.

Tudod, szerződésed van a mostani munkahelyeddel, és jogszerűen a felmondási időd végén hagyhatod ott őket.

Szaffis # 2017.11.02. 17:09

Tisztelt Fórumozók!

Rendes felmondással mondtam fel a munkahelyemen, ahol 30 napos felmondási időm van. Az új munkahelyemen viszont hamarabb kell kezdenem vagy sajnos nem vesznek fel. A 30 nap vége előtt kiveszem a 6 nap szabadságomat, de 3 nappal korábban kell kezdenem. Fizetés nélküli szabadságra el lehet menni hivatalosan felmondási idő alatt arra a 3 napra? A főnök nem engedne el valószínűleg, ha kérvényezném, így ha nem megyek be, lehet belőle bajom vagy automatikusan fizetés nélküli szabadságnak tekintik ilyenkor? Esetleg ha ajánlott levélként beküldöm a fizetés nélküli szabadság kérelmet az elfogadható?
A választ előre is köszönöm szépen!

Kovács_Béla_Sándor # 2017.06.02. 08:29

Ebből csak a második jogi kérdés, az is hibás. Törvény kötelez ugyanis a felmondási idő kitöltésére, nem a munkáltató.

pupac81 # 2017.06.02. 07:23

Munkáltatóm engedélyével fizetés nélküli szabadságon vagyok. Augusztusban telik le. Nem mennék vissza utána sem dolgozni. Felmondásom mikor adjam be? Kötelezhetnek-e a felmondási idő letöltésére? Köszönöm

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.18. 09:52

Ami nem tilos, azt szabad.

kérdező49 # 2017.03.18. 09:44

A munkáltató azért döntött úgy, hogy nem ad, mert nem talált arra vonatkozó paragrafust, hogy kérhető, illetve adható.

Immaculata # 2017.03.18. 09:02

Méltányosságból adható táppénz a szülő jogán:

1997. évi LXXXIII. törvény
a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.18. 08:46

Eldöntötte.

kérdező49 # 2017.03.18. 08:37

Tisztelt Fórumozók!
Segítséget szeretnék kérni a következő problémával kapcsolatban. Kislányom betegsége esetén 14 nap táppénz jár egy évre. Ezt a keretet sajnos már kimerítettük, így mikor legközelebb beteg lett, szerettem volna fizetés nélküli szabadságot kérni. Munkáltatóm azt mondta, hogy ilyen esetben nem adható. Megnéztem a Munka Törvénykönyvét, ahol valóban csak az esetek szerepelnek, amikor a munkáltatónak mérlegelés nélkül ki kell adnia a fizetés nélküli szabadságot. Viszont nagyon sok oldalon, ahol a fizetés nélküli szabadságról van szó, azt írják, hogy a munkavállaló kérhet fizetés nélküli szabadságot, a munkáltató pedig eldönti, hogy megadja-e vagy sem. Van-e rendelet, ahol ez le van írva? Előre is köszönöm a segítséget.

efi99 # 2016.07.26. 19:25

Ha nem fizetik a szabadságot sem, mi a fenét problémázol azon, hogy tetszik-e nekik, hogy fizetés nélküli alatt másnak melózol ?
A céget meg fel kell nyomni. Akár névtelenül. Akár a többit is.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.26. 18:23

Ez hülyeség, az első munkaügyi ellenőrzéskor kiderül, és combos bírságot kell fizetni miatta. Persze, ha aláírod a hamis okiratot arról, hogy kiadták a szabadságodat, magadra vess.

Rain72 # 2016.07.26. 15:51

Én értem,meg tudom hogy igazam is lenne.....de a nemzetközi furgonozás szegmensben nem találni itthon olyan céget aki fizetné a szabadságot.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.26. 05:42

Arra van az állam a maga kényszerapparátusával: bíróság, végrehajtó.

Rain72 # 2016.07.25. 20:50

Tudom hogy nem kivánság müsor de mégsem fizetik.Akinek nem tetszik lehet lépni a mottojuk.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.25. 19:28

Ez nem kívánságműsor, a kutya nem kérdni, hogy szeretnének-e fizetni. Jár, és kész. Persze, csak akkor, ha nem egyezel bele a fizetés nélküli szabadságba.

Rain72 # 2016.07.25. 16:57

Sajnos nem,ennél a cégnél még a szabadságot sem fizetik:(

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.25. 16:05

Azért nem kell fizetés nélküli szabadságra menned. Jár az állásidőre a távolléti díjad.

Rain72 # 2016.07.25. 15:32

Azért vagyok fizetetlenen mert a munkáltató az elkövetkezö időszakban,szeptemberig elöreláthatólag nem tud megfelelő mennyiségü munkát biztositani.Lehetöségem nyilna ez idöszak alatt heti 2-3nap munkára.Viszont csak azokra a napokra jelentene be amikor ténylegesen dolgozom neki.Ezért próbálok utánna járni hogy ez igy törvényes-e.

pazs # 2016.07.25. 14:17

Attól függ, milyen okból vagy fizetés nélküli szabadságon, de minden valószínűség szerint csak a jelenlegi munkáltatód (akitől a fizetés nélküli szabadságod miatt vagy most távol) tudtával vagy engedélyével.

Rain72 # 2016.07.25. 14:15

Tisztelt Jogi Forum!

Azt szeretném kérdezni ,hogy a fizetetlen szabadság időtartama alatt más munkáltatónál vállalhatok-e ideiglenes bejelentéssel pár napos munkát?
Válaszukat előre is köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.03. 13:55
  1. Azt kérdeztem, ki kérdezi, nem azt, hogy mit kérdez. (Azt értettem elsőre is.) Egyébként a törvény szerint kell.
  2. Természetesen a munkáltatónak közölnie kell a határozott idejű munkaviszonyban álló munkavállalóval, hogy adott dátummal a munkaviszonya - a határozott idő letelte folytán - megszűnik. Különben honnan értesülne róla szegény?
Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.03. 09:12

Ki kérdezi, hogy elég-e a szóbeli bejelentés? És ő hogy akarja: elég legyen?

A másik kérdés kissé nehezen értelmezhető: kinek és miről kellene értesítenie a másik munkavállalót?

Sandra01 # 2015.08.26. 18:56

Tisztelt "Válaszadók"!
Érdeklődni szeretnék, hogy 3 hónap fizetés nélküli szabadság miatt hány nap szabadságot vehetnek el tőlem?
25 nap szabadságom van, +2 nap ami gyermek után jár.
Köszönöm a válaszokat!

efi99 # 2015.08.23. 19:48

"benyúlytani"
Lyézus Mária !