felajánlott munkakör és végkielégítés


Karika # 2004.09.16. 17:19

Szerintem a munkáltatód nem fog felmondani. Feltehetően csak közös megegyezéssel tudod a munkaviszonyodat megszüntetni. Ez azért érdekes, mert a rokkant nyugdíjadat (nem ismerem az indokát, hogy miért) csak a munkaviszonyod megszüntetése esetén fogják megállapítani.
Annak érdekében, hogy rokkant nyugdíjas legyél, az eljárást neked kell kezdeményezni, megindítani.

John # 2004.09.16. 11:44

Azért vagyok decemberig táppénzen, mert
akkor jár le a maximálisan igénybevehető 1 év. Már le vagyok százalékolva, tehát utána
rokkantnyugdíjas leszek. Ilyen esetben hogy lehet szert tenni pl. a végkielégítésre? Vagy egyszerűen megszűnik a munkaviszonyom és kész? Mit javasolsz hogy én is jóljárjak? Kezdjek el dolgozni és várjak? Mi ilyenkor a teendő?

Karika # 2004.09.16. 09:24

Neked érvényes munkaszerződésed van, a betegállományod miatt pedig (az azt követő 30 napig), az elbocsátás ellen védve is vagy. Amíg a munkáltató írásban nem közli veled a változást, és a szándékát, nyugi. Utána viszont már konkrétan tudsz kérdezni, és arra érdemi választ is lehet adni.

John # 2004.09.16. 05:45

Légyszi segítsetek!
Betegállományom alatt megszünt a munkaköröm, bár erről hivatalos értesítést nem kaptam!Jogszerű ez? Nincs valami tájékoztatási kötelezettsége a munkaadónak? Mit tegyek? Még decemberig táppénzen vagyok. Köszi: John

the big cat # 2004.09.14. 17:03

Ha nem fogadod el, akkor megszeged a munakszerződésed, és a munkáltatód kártérítésre lesz jogosult, mivel ahogy karika írta, nincs választási lehetőséged, szimpla munkálattói jogutódlás következik csak be.

Karika # 2004.09.14. 07:18

Azért, mert a munkáltatódnál szervezeti változás történik, a te munkaköröd viszont változatlan marad, nincs mit visszautasítanod. Hiszen nálad nem tötént változás a munkaviszonyodban. Tehát ha nem fogadod el, végkielégítésre nem leszel jogosúlt.

ta024 # 2004.09.13. 07:21

Egy kis segítséget kérnék tőletek:
A jelenlegi cég ahol alkalmazott vagyok, beleolvad egy másik cégbe. Nekem felajálják, hogy változatlan beosztással dolgozhatok tovább. Ha nem fogadom el, akkor ez minek minősül? Megillet-e végkielégítés?
Köszi ta024

csufi99 # 2004.09.08. 07:04

Sorry, megnéztem, vannak kivételek- vezető stb.- , de nem köteles elfogadni a felajánlott munkát , s ha közli a választ felmentéssel megszüntetik a jogviszonyt, járni pedig minden jár- felmentési idő és végkielégítés, a törvény szerint.

csufi99 # 2004.09.07. 17:32

Bocs, ha rosszul emlékszem, megnézni msot nincs idő, - holnap, munkáltató möteles másik munkakört felajánlani, s a " nem elfogadásra" nemlékeim szerint külön kitételek vannak, az nem indok, hogy nem jönnek ki- min ahogy a a felmentésében sem ez fog szerepelni. Ha visszautsítja azta munkát, ami a tv. szerint megfelelő, rosszul, rosszabbul jár. Lehet én emlékszem rosszul- most túl sok minden van a fejemban, aki tudja, írja le ide határozottan, hogy " csak úgy" visszautasíthatja a munkát....Holnap megnézem én is.

Karika # 2004.09.07. 16:52

Nem vagy köteles más munkakört elfogadni. A közalkalmazotti jogviszonyod felmentéssel történő megszüntetése esetén (mivel megszünt a munkáltató azon tevékenysége, amiben eddig foglalkoztattak) felmentési idő és (amennyiben jogosult vagy rá) végkielégítés is megillet.

vassco # 2004.09.07. 08:35

Közalkalmazott vagyok, de már régóta nem jövök ki a főnökömmel és ezért akar áthelyezést rámkényszeríteni. Köteles vagyok-e elfogadni?

csufi99 # 2004.09.06. 10:05

Arról írj többet milyen jogviszonyban állsz, s mit értesz az alatt : nem megfelelő.
Ennek tudatában lehet pontos választ adni.

vassco # 2004.09.06. 09:20

Főnököm szerint megszünika munkaköröm, ezért megpróbál másik munkahelyet intézni, ami számomra nem megfelelő. Ha ezt felajánlja irásban is, és nem fogadom el, akkor jár-e a rendes felmondás és a végkielégítés?
Köszi!
Vassco