Köztisztviselői jubileumi jutalom


Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.02. 10:49

a Kjt. 1992. július 1-én lépett hatályba, ezért a korábbi munkaviszony nem vehető figyelembe a jubileumi jutalomra jogosító idő számításánál
Ez így nem igaz. (Amivel nem mondtam, hogy a te jogviszonyod - a jubileumi jutalom szempontjából közalkalmazotti jogviszony.)

Lola67 # 2015.09.02. 08:28

1990. szeptember 1-től 1992. március 8-ig dolgoztam a Közép-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóságnál (illetve jogelődjénél). A munkaviszonyom rendes felmondással szűnt meg, majd 1992. március 9-től jelenlegi munkahelyemen (Polgármesteri Hivatal) vagyok.

A korábbi munkahelyemen eltöltött idő közalkalmazotti jogviszonynak számít-e - és ha igen, akkor mi alapján? Mert a munkáltatóm azt állítja, hogy a Kjt. 1992. július 1-én lépett hatályba, ezért a korábbi munkaviszony nem vehető figyelembe a jubileumi jutalomra jogosító idő számításánál. Valóban így van?

Pelsoo # 2013.09.10. 08:13

A Ktv.2010. júliusi változásával nem kaptam meg a 40 éves jub.jutalmat, arra hivatkozva, hogy- bár a Ktv első hatálybalépésekor közszférában dolgoztam- előző munkahelyeim nem estek a jub.jutalomra jogosító törvények hatálya alá. Korábban a 25,30,35 éves jub.jutalmakat megkaptam.

2010-ben nem vették figyelembe, hogy az első 3 hónapos munkaviszonyom kivételével valamennyi munkahelyemről áthelyezéssel kerültem az újba. Áthelyezéssel egybefüggő szolgálati időm 1970.12.01-én kezdődött és 2011.08.31-én a nők 40 éves nyugdíjazási lehetőségével szűnt meg. Ha az áthelyezéses munkaviszony úgy tekintendő, mintha azt az új munkahelyen töltöttem volna el,megítélésem szerint 2010.12.01-én jogosulttá váltam a jubileumi jutalomra.

Kérhetem e a volt Munkáltatómat a 3 éves elévülési időn belül az esedékességkor figyelembe vehető illetmény alapján a kifizetést?
Köszönettel: Pelsoo

Törpilla25 # 2012.08.16. 09:43

Kedves Lyonee!
Egyre "jobb" változások! Köszönöm, hogy foglalkozol a kérdéssel.

Lyonee # 2012.08.04. 09:11

Kedves Törpilla25!
Okafogyott volt az értekezésünk, mert a kjt is megváltozott július 1-től. Most vettem észre ezt a fontos részt.
Nem kapják meg a 40 év kedvezményes női nyugdíjasok sem a jubit, ha nincs meg pontosan a 40 év.
Kivették a 37/B -t, ami meghatározta, hogy ki minősül nyugdíjasnak. Nem végeztek rendes munkát, mert több helyen mégis hivatkoznak a 37/B-re.

Lyonee # 2012.07.16. 18:51

Nem lehetne még egy-két hónapot ráhúzni, hisz akkor kéred a felmentést amikor akarod. Az a lényeg, hogy amikor letelik a felmentési idő, a 40 éved meglegyen, de ez lehet akár 41 év is.

Törpilla25 # 2012.07.16. 17:35

Kedves Lyonee!

Köszönöm a válaszodat, de megismétlem: nem az irigység beszélt belőlem. Viszont ahogy elnézem a hozzászólásokat, ebben a kérdésben (is) nagy a bizonytalanság, sokan úgy értelmezték a jogi szabályozást, ahogy én.

Nekem kevesebb, mint 1 hónap fog hiányozni a 40 évből (remélem addig is megmarad ez a lehetőség a nyugdíjba-vonuláshoz), és ez csak azért, mert középiskolás koromban egyik nyáron 1 hónapra elmentem pénzt keresni egy ipari vállalathoz, tehát diákként. Mivel bejelentettek, ez is beleszámít a 40 év munkaviszonyba, viszont köztisztviselőként "csak"(!!!) 39 év 11 hónap lesz meg (durván, mert lehet, hogy napokban kifejezve még az 1 hónapot sem éri az a kieső időszak,) ami miatt elesek a 40 éves jubileumi jutalomtól.
Talán érthető, hogy egy "kicsit" bosszant a dolog...

Lyonee # 2012.07.16. 16:26

Nem hiszem, hogy jó helyen tetted fel a kérdésedet, hogy miért változott meg a köztisztviselői tv?

Ha már a kjt-re hivatkozol, akkor pontosan tedd! Előrehozott nyugdíj jan.1 óta nincs, még a közalkalmazottaknak sem.
"(4) Ha a közalkalmazott közalkalmazotti jogviszonya - a fegyelmi elbocsátás büntetés vagy a 25. § (2) bekezdés b) 1. pontja szerinti áthelyezés kivételével - megszűnik és legkésőbb a megszűnés időpontjában nyugdíjasnak minősül [37/B. § (1) bekezdés], továbbá legalább harmincöt évi közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkezik, a negyvenéves közalkalmazotti jogviszonnyal járó jubileumi jutalmat részére a jogviszony megszűnésekor ki kell fizetni."
30. § (1) A munkáltató a közalkalmazotti jogviszonyt - a 30/A-30B. §-ban foglalt korlátozással - felmentéssel akkor szüntetheti meg, ha

  1. a társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény 18. § (2a) bekezdés a) pontjában foglalt feltételt a felmentési idő leteltekor teljesítő közalkalmazott kérelmezi."

A lényeg ott van, hogy "szüntetheti", és nem az van , hogy "köteles megszüntetni", mint a köztisztviselői tv-ben.
Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy nem is mentik fel a közalkalmazottat, hiába kérelmezi, és sem felmentési idő, sem jubileumi jutalom nem jár. Legfeljebb, ha napra pontosan megvan a 40 éves közalkalmazotti jogviszony, akkor kell kifizetni a 40 éves jubileumi jutalmat.
A köztisztviselőt kérésére a munkáltató köteles felmenteni. És nincs a közalkalmazottaknak 35 éves jubileumi jutalom, mint a köztisztviselőknek.

Úgy gondolod ez a 'diszkrimináció' a köztisztviselőkre nézve hátrányos?

Törpilla25 # 2012.07.16. 05:42

Jubileumi jutalom köztisztviselőknek

Szeretném megkérdezni: tudja-e valaki, hogy miért változott meg a korábbi szabályozás? miért esik más elbírálás alá a köztisztviselő, mint a közalkalmazott? Milyen bűnünk lehet, hogy ez a negatív diszkrimináció megtörtént???

Ugyanis amennyiben a közalkalmazott legalább harmincöt évi közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkezik, részére a Kjt. 78. § (4) bekezdése alapján a negyvenéves közalkalmazotti jogviszonnyal járó jubileumi jutalmat a jogviszony megszűnésekor ki kell fizetni. E rendelkezéseket alkalmazni kell azokra a közalkalmazottakra is, akik jogviszonyuk felmentéssel történő megszüntetését az előrehozott öregségi nyugdíj, vagy a nők negyven év jogosultsági idő utáni nyugdíjba vonulási lehetőségének igénybevétele miatt kérelmezik.

Ettől eltérően, a köztisztviselők esetében a Ktv. 49/E. § (7) bekezdése, illetve a közszolgálati törvény 150. § (1) bekezdése kizárja az előrehozott öregségi nyugdíj, vagy a negyven év jogosultsági idő alapján teljes összegű nyugdíj igénybevétele miatt felmentésüket kérelmezőket az előrehozott jubileumi jutalomra jogosultságból."

Persze nem a közalkalmazottaktól irigylem a pozitív elbírálást, de miért módosították a köztisztviselőkre vonatkozó törvényt számunkra ennyire kedvezőtlenre? Elkeserítő és felháborító is egyidejűleg!!!
Kérem, aki tudja az okot, írja meg.
Az illetékesektől meg azt kérem(sok-sok sorstársam nevében is), hogy szíveskedjenek ezt a negatív diszkriminációt megszüntetni. Előre is köszönöm.

csucsoka # 2012.05.15. 10:11

40 év munkaviszony után Önkormányzatból 2012. június 05-én nyugdíjba vonulok.
1989. 03.-tól közalkalmazott, 1994.05.-tól köztisztviselő vagyok.
2012.februárban adtam be a felmentési időre vonatkozó kérelmemet.
A 2012.03.01-től megváltozott új közszolgálati törvény alapján a június 02-án esedékes 40 éves jubileumi jutalmamat nem fizetik ki e törvényre hivatkozva. Állásfoglalásukat szeretném kérni, hogy van-e lehetőség arra, hogy a jubileumi jutalmamhoz jussak. Előre is köszönöm válaszukat!