Pedagógusnak mennyi szabadság jár részarányosan?


pippanto8 # 2012.08.10. 13:30

Tisztelt Jogi Fórum,
Az előző munkahelyemen, egy oktatási intézményben közös megegyezéssel aug. 26-án megszűnik a munkaviszonyom, az új helyen, ami szintén oktatási intézmény, pedig aug. 27-től kezdődik.
A gondom az, hogy a régi helyen időarányosan, csak 31 nap fizetett szabadságot adnak ki a 45-ből, ami aug. 3-ig tartana. Az új helyen pedig azt mondják, hogy aug. 27-től állunk jogviszonyban, így ők sem akarják kifizetni a 14 nap fizetett szabadságot.
Így elveszne 14 nap fizetett szabadságom, amit elvileg nyáron kell kiadni és kivenni a pedagógusnak.
Ráadásul úgy, hogy közben folyamatos a közalkalmazotti státuszom.
Így azt sem értem, hogy a régi helyen aug. 26-ig vagyok jogviszonyban (lemondási időmet töltve), de sem fizetett szabadságot sem pedig munkát nem adnak erre az időre. Ilyen létezik?
Mit tehetek, kérném szíves segítségüket.
Köszönöm.

Zsuzsanna69 # 2012.06.09. 17:54

Akkor most már megnyugodhatok, mindent értek. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Lyonee # 2012.06.09. 17:10

133. § (1) Ha a munkavállaló munkaviszonya év közben kezdődött, részére a szabadság arányos része jár.
(2) Ha a rendes szabadság kiszámításánál töredéknap keletkezik, a fél napot elérő töredék egész munkanapnak számít.

Zsuzsanna69 # 2012.06.09. 11:34

Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítséget. Már csak egyetlen kérdésem lenne. A 27,4 nap szabadságot úgy hallottam felfelé kell kerekíteni, tehát nem a matematikai kerekítési szabályok érvényesek a szabadság kiszámításánál. Akkor viszont ha jól számolom, akkor még egy nap szabadságot számolnia kell a munkáltatónak. Hiszen én 3 napot már kivettem, és ő 24-et adna. Jól tudom?

Lyonee # 2012.06.09. 09:33

A 2012 201 napjára 27,4 nap szabadság jár időarányosan, ebből már 3 napot kivettél. Teljesen korrekt a munkáltatód számítása.
A tavaszi szünet csak a tanulóknak szünet, de a pedagógusoknak akkor kell kiadni az éves szabadság egy részét.
Veszítenivalód nincs, ha írásban benyújtod, hogy kéred az előző tanévre a szakmai szorzó miatt járó illetmény-különbözetet.

Zsuzsanna69 # 2012.06.08. 16:30

Elfelejtettem még írni: az az április 5-6 nap szerintem a tavaszi szünet lehetett. Nem megyek utána sehová dolgozni.

Zsuzsanna69 # 2012.06.08. 16:28

Június 5-én a következőt írtam az igazgatónak:
Előzetes beszélgetésünkre hivatkozva kérném munkaviszonyom közös megegyezéssel történő megszüntetését.

A június hónapban végig, azaz 2012. június 30-ig szeretném hátralévő munkámat elvégezni. A szabadságom 2012. július 2-tól még a jogviszonyon belül szeretném letölteni, és kérem a munkaviszonyom megszűnésének dátumát a letöltött szabadság utolsó napjára tenni.

A mai napon vettem át a következő válaszlevelet az igazgatónő aláírásával:
Tisztelt ...!
2012. jún. 5-én kelt levelében kérte intézményünknél fennálló közalkalmazotti jogviszonyának közös megegyezéssel történő megszüntetését.
Kérelmének helyt adok, hozzájárulok közalkalmazotti jogviszonyának közös megegyezéssel történő megszüntetéséhez az alábbiak szerint.
Időarányosan járó szabadsága:
2012. ápr. 5-6 (2 nap szabadság)
2012. jún. 6. (1 nap gyermekek után járó szabadnap)
2012. június 18-július 19. (23 nap szabadság + 1 nap gyermekek után időarányosan járó szabadság)
Megjegyzés: kérelmében jelezte, hogy hátralévő munkáit június 30-áig kívánja elvégezni. Az általános iskolában a szorgalmi év 2012. június 16-án az évzáró ünnepéllyel, ballagással befejeződik. Önre egyéb intézményi feladat ettől a naptól kezdve nem hárul, megköszönve eddigi tevékenységét, további munkájára nem tartok igényt.
Fentiek alapján közalkalmazotti jogviszonya 2012. július 19. napján közös megegyezéssel szűnik meg.

Lyonee # 2012.06.08. 12:50

Hogyan szűnik meg a jogviszonyod? Közös megegyezéssel, vagy lemondasz a közalkalmazotti jogviszonyodról?
Eddig mennyi szabadságot adtak ki? Mikor kezdenél az új helyeden?

Zsuzsanna69 # 2012.06.08. 07:11

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Véleményem szerint elég nehéz lesz kiszámítani, hizsen ha június 18-tól elkezdem a bennmaradt szabadság letöltését, akkor mikor lesz az utolsó nap? Hiszen az utolsó szabadság napja lesz a munkaviszony utolsó napja is, és azzal kell részarányosan számítani. De az utolsó napot akkor tudom, ha pontosan tudom, hány nap van benn. Szóval ez egy picit bonyolult.
Lenne még egy kérdésem: az iskola az idei tanév szeptemberében aláíratott velem egy papírt, miszerint 5 %-os béremelést kaptam, mert mindkét diplomám szerint tanítok. Jeleztem, hogy az előző tanévben is járt volna, hisz ugyanezeket a tantárgyakat tanítottam. Azt mondták kifizetik, de csak hitegetnek hónapok óta. Mit tehetek, hiszen már csak pár hét munkaviszonyom van velük?

Lyonee # 2012.06.07. 19:12

Zsuzsanna
A szabadságot a közalkalmazotti jogviszony teljes idejére kell kiszámítani, nem a megegyezés kezdetétől.
Az évi szabadságod 46+4 részarányát kell számítanod.
Vigyázz a szabadság kiadásával, mert könnyen előfordulhat, hogy annyit adnak ki a nyárra, amennyit az egész évben dolgozó pedagógusnak, és a jogviszonyod megszűnésénél visszafizettetik veled a többletnapokat. Így olyan lesz, mintha fizetés nélküli szabadságon lennél. Ne írj alá több napot, mint amennyi jár, de vedd figyelembe a tavaszi szünetben kiadott szabadságot is, de lehet, hogy jan. 2-án is szabin voltál.

Korall54 # 2012.06.05. 07:26

Zsuzsanna69

Ha közös megegyezéssel szűnik meg a jogviszony, akkor az írásos megállapodásnak tartalmaznia kell a szabadság kérdését is. Vagy kiadják és akkor annyival tolódik a jogviszony utolsó napja, vagy pénzben kifizetik, vagy a kettő kombinácója.
A 46 napból, ahogy írtad, időarányosan kell megkapni a tört részt. 46 osztva 365-tel és beszorozva az ezévi jogviszony naptári napjainak számával.
A gyereknapok ügyét nem tudom. (érzésem szerint itt is időarányosan kell eljárni.)
Várd meg, hátha Lyonee is válaszol, ő ebben a kérdésben nagyon profi.
Mindenesetre jól nézd meg, mit tartalmaz a közös megegyezésről szóló papír, mielőtt aláírod.


Üdv: Korall (53-as nö)

Zsuzsanna69 # 2012.06.04. 15:23

Tisztelt Fórumozók!
A következőben kérném a segítséget: ha egy pedagógus június 30-tól kéri a közös munkaviszony megszüntetését, mennyi szabadság jár? Tudtommal 46 nap szabadság jár a pótszabadságokkal együtt, ez fél évre részarányosan 23 nap. Azonban a munkaviszony így augusztus elején szűnik meg, ahogy a szabadságát letöltötte, ezért tudtommal nem 6 hónap munkaviszony után kell megállapítani a részarányos szabadságot. A másik kérdés: 2 gyerek után 4 nap pótszabadság jár. Ezt is részarányosan még kiveheti június végéig?
Köszönöm.