végkielégítés és felmondás


dr. Bodnár Lilla # 2014.05.06. 19:07

Végkielégítés az alábbi esetben jár:

77. § (1) A munkavállalót végkielégítés illeti meg, ha munkaviszonya

  1. a munkáltató felmondása,
  2. a munkáltató jogutód nélküli megszűnése, vagy
  3. a 63. § (1) bekezdés d) pontja

alapján szűnik meg.
(2) A végkielégítésre való jogosultság feltétele, hogy a munkaviszony a felmondás közlésének vagy a munkáltató jogutód nélküli megszűnésének időpontjában a (3) bekezdésben meghatározott tartamban fennálljon. A végkielégítésre való jogosultság szempontjából nem kell figyelembe venni azt az egybefüggően legalább harminc napot meghaladó tartamot, amelyre a munkavállalót munkabér nem illette meg, kivéve

  1. a szülési szabadság és a gyermek ápolása, gondozása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság (128. §),
  2. a tényleges önkéntes tartalékos katonai szolgálatteljesítés céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság (132. §) három hónapot meg nem haladó

tartamát.
(3) A végkielégítés mértéke

  1. legalább három év esetén egyhavi,
  2. legalább öt év esetén kéthavi,
  3. legalább tíz év esetén háromhavi,
  4. legalább tizenöt év esetén négyhavi,
  5. legalább húsz év esetén öthavi,
  6. legalább huszonöt évesetén hathavi

távolléti díjösszege.

_________________________________

www.bodnarugyvediiroda.hu

Kovács_Béla_Sándor # 2014.05.06. 17:31

Ajaj.

pirimazsi # 2014.05.06. 16:54

Kedves Válaszadók!

2011-óta dolgozom jelenlegi munkahelyemen. Érdeklődnék,hogy ha szeretnék eljönni onnan akkor jár e végkielégítés? Ha a munkáltató küld el melyik felmondást kell választani a későbbi végkielégítés szempontjából? Illetve mi a különbség a rendkívüli felmondás és a közös megegyezés között? Köszönöm szépen a választ!

Exi95 # 2014.05.06. 15:14

Tisztelt Jogi Fórum!
38 éves közalk.munkaviszonyom létszámleépítés miatt felmentéssel megszűnt, munkáltatóm jogszerűen kifizetett, kivéve a 40 év után járó jubileumi jutalmat. Döntését azzal indokolta, hogy a megszűnés időpontjában nem vagyok nyugellátásra jogosult. Tudomásom szerint elegendő,ha felmentéssel szűnik meg a munkaviszony és 35 év közalkalmazotti jogviszonnyal rendelkezem.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.05.06. 13:53

A próbaidő alatt indoklás nélkül, azonnali hatállyal felmondhatsz. És igen, még javában tart a próbaidőd. (Előfordulhat, hogy valójában már lejárt, de ezt pont a munkáltató nem fogja feszegetni, mert azzal közigazgatási csalással és munkaügyi szabálytalansággal vádolna saját magát.)

kokika88 # 2014.05.05. 18:07

Tisztelt Jogi fórum!

Olyan problémám lenne, hogy szeretnék felmondani a jelenlegi munkahelyemen. Január óta dolgozom ott. Márciusig alkalmi munkavállalóként voltam bejelentve. Március 10-től vagyok főfoglalkozású alkalmazott. A munkaszerződést is ezek alapján készítettük el, a munkaviszonyom kezdetének március 10 lett írva hiszen ettől a naptól vagyok hivatalosan bejelentve. A szerződésben benne van, hogy a felek a munkaviszony kezdetétől számított 3 hónap próbaidőt kötnek ki.

Így még ragaszkodhatok a próbaidő alatti felmondáshoz? Hiszen szerződés szerint még a próbaidőmet töltöm, így azonnali hatállyal szeretném a munkaviszonyomat megszüntetni, melyet írásban fogok megtenni postai úton, lehetőség szerint a holnapi nap folyamán. Ez így megoldható?
A munkáltatóm a munkanélküli hivataltól támogatást is kap utánam, emiatt is történt így a bejelentésem.

Az idő rövidsége miatt nagyon megköszönöm mielőbbi válaszukat!

Üdvözlettel!

pazs # 2014.04.16. 10:27

Oké, akkor válaszd azt, amelyik neked kedvezőbb.

Angelicasol # 2014.04.16. 10:21

A "nem te választasz"-ra: A cégek a legtöbb esetben azzal ültetik le a munkavállalót, hogy ha nem fogadja el a közös megegyezést, akkor rendes felmondás lesz részükről a munkaviszony vége. Így ebben a minőségében a munkavállalóé a döntés.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.04.16. 09:38

Nem; nem te választasz; badarság; ennek sincs sok értelme (esetleg úgy, hogy "felmondás napján" - akkor: igen.)

csanita1 # 2014.04.15. 20:12

Több mint 4 éves a munkaviszonyom. Írásbeli figyelmeztetést kaptam, mert nem megfelelő hangon beszéltem a felettesemmel. Az első kérdésem az lenne, hogy ezt nem kellett volna megelőzni szóbeli figyelmeztetésnek? Ha a cég ezek után szeretne nekem felmondani közös megegyezést vagy munkáltatói rendes felmondást válasszak inkább? Ha nem akarnának adni végkielégítést a magatartásom miatt akkor felhozhatom-e tárgyalási alapnak azt, hogy a munkaidő keret lejárta utáni túlórapénzt nem fizették ki,hanem köteleztek arra, hogy következő időszakban csúsztassam le? A szerződésemben az áll, hogy 3 havonta kifizetik a túlórákat. Amennyiben a felmondás napjától táppénzre lennék jogosult, akkor a táppénz utolsó napját követő naptól indulna a felmondási idő?
Köszönettel!

ikotak # 2014.04.13. 15:51

mamamacoka !

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatásodat.

ikotak # 2014.04.13. 14:25

Tisztelt Szakértő !

Érdeklődni szeretnék,ismerősöm munkahelyét felszámolják mindenkit elküldenek.Végkielégítést a kollektív szerződés szerint fizetik. Kérdésem az lenne, hogy ismerősömnek az öregségi nyugdíjkorhatár betöltéséhez már kevesebb van ,mint öt év így plússz hónapokat kaphat e a kollektív szerződésen felül.43 év folyamatos munkaviszonya van.

Válaszát köszönöm.

Mietta # 2014.04.09. 18:31

És vajon számíthatok-e arra, hogy 2015. novemberig megkapom a béremet, abban az esetben, ha a határozott időn belül a munkaadó akarná megszüntetni a szerződésem?

Állam vs én # 2014.04.08. 18:04

Üdvözlöm.
Igaza van a lényeget nem írtam le elnézést, most pótolom.

A probléma ott kezdődik hogy az átvevő cég nem akarja biztosítani azokat a juttatásokat amit most meg kapunk.
(utazás támogatás, Erzsébet utalvány, túlórák,szabadság,negyed éves bónusz,készenléti díj,káragyhasználati díj,szerszámok ,munka ruha, Órabér emelés.) illetve a kihelyezett jövőbeli főnökünk nem tud ember módján viselkedni és tárgyalni.
Így havonta a fizetésünk felét elveszítjük.
Plusz feladtok tömkelegét viszont előír.

Lényeg nem akarunk a másig cégnél dolgozni.
Így mit tudunk tenni.

Köszönöm.

ObudaFan # 2014.04.08. 14:16

Mietta

Igen, ezzel sajnos számolnod kell.

ObudaFan # 2014.04.08. 14:15

Móncsi75

Így nem jár.

Móncsi75 # 2014.04.07. 14:45

Érdeklődnék hogy 20 év után én léptem ki a cégtől mivel már nem tudok bejárni dolgozni(pesten dolgoztam és most Sátoraljaujhelyben lakom),és érdekelne hogy igy jár-e nekem végkielégítés a 20 év utánaz a pár hónap.Tisztelettel és előre is köszönöm a válaszát

Mietta # 2014.04.04. 17:37

A kinevezés szövege így szól: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII.tv. alapján helyettesítés céljából Molnár Éva munkavállaló fizetés nélküli szabadság miatti távolléte idejére 2012.11.05. napjától legfeljebb 2015.10.31 napjáig. Kérdezem, hogy mi tegyek ha előbb kerülne sor a megszűntetésre.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.04.04. 09:31

Látni kellene a kinevezés szövegét, pontosan hogyan is határoztátok meg a jogviszony idejét.

Mietta # 2014.04.04. 07:51

egy olyan kérdéssel fordulok a fórumhoz, hogy 2012. novemberben határozott idejű közalkalmazotti szerződésem van óvodapedagógus helyettesítőként gyesen lévő kolleganő helyére 2015. novemberig. Az óvodában arról tájékoztattak, hogy számolnom kell azzal, hogy a gyed extra mellett a gyesen lévő kolleganő bármikor visszajöhet, ebben az esetben megszűntetik a határozott idejű szerződésem. Mi a teendőm, mit kell elfogadnom ebből az új helyzetből, hogy nem tart ki a szerződésem a határozott idő végéig.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.03.31. 12:16

a felmondási időtől nem tud eltekinten
Felmentési idő.
(Hat év közalkalmazotti jogviszony után ezt azért már illene tudni.)

Immaculata (törölt felhasználó) # 2014.03.31. 12:06

Miért nem hallgattál a főnöködre? Egyébként is neki kellett volna továbbítania.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.03.29. 15:19

Ha a munkavállaló mond fel, nem jár neki végkielégítés.

manócska113 # 2014.03.29. 14:40

Tisztelt Fórumozók!
Egy kedves kismama barátnőm kb:11 éve van a cégnél ebből 4 év munka a többi gyed, gyes. Nem szeretne visszamenni a munkahelyére ezért ha letelik a gyes szeretne felmondani.
A kérdése,hogy mire számíthat, jár-e neki végkielégítés és ha igen akkor mennyi? Én sajnos nem értek ezekhez ezért gondoltam hátha önök tudnak Neki érdemben segíteni.
A válaszukat előre is köszönjük!!

pazs # 2014.03.26. 09:07

Nincs HR-es kolléga a környéken? Amúgy ha már megállapodtatok, akkor egyszerűen írjatok egy papírt, amiben a munkáltató és te nyilatkoztok, hogy a közalkalmazotti jogviszonyt az adott napon közös megegyezéssel megszüntetitek, egymással szemben követelésetek nincs, kilépő papírokat átadták, dátum, aláírás.