pedagógusok, gyakornoki besorolás


papamaci1980 # 2014.12.16. 19:14

Kedves Szakértő!

Az alábbi kérdésekkel fordulok Önhöz.
Ha a 2 év szakmai gyakorlatot (heti 7-8 óra) óraadással szedte össze egy 2 éve egyetemet végzett pedagógus, és 2014. augusztus 1-jétől kinevezéssel alkalmazzák pedagógus munkakörben, akkor ő nyilván már nem lesz gyakornok, és a Ped.I/2-be kell sorolni (hiszen Ped.I/1 nincs). Hány évig marad Ped.I/2-ben és mikor lesz soros lépő Ped.I/3-ba? 3 évig vagy 5 évig marad Ped.I/2-ben és a Ped.I/3-ba való lépése 2017-ben vagy 2019-ben lesz esedékes?

Ha egy pedagógusnak 1999.09.01 és 2002.06.30. között volt 3x10 hónap (heti 8-10 óra) óraadói megbízása, majd 2002.08.01. és 2006.12.10. között teljes óraszámban, kinevezéssel pedagógus munkakörben dolgozott, 2006.12.11 és 2014.07.31. között teljes óraszámú köztisztviselőként majd kormánytisztviselőként dolgozott, és 2014.08.01-től ismét teljes óraszámú pedagógusként dolgozik, akkor őt hová kell besorolni és mikor lesz soros lépő? Az nyilvánvaló, hogy Ped.I/5-be kell sorolni. (A 2002.08.01. és 2014.07.31. közötti 12 év alapján Ped.I/5-be kell sorolni, de az 1999.09.01 és 2002.06.30. közötti 30 hónap valamint a 2002.08.01. és 2014.07.31. közötti 12 év (összesen 14 év 6 hónap) alapján is Ped.I/5-be kell sorolni.) Azonban az a kérdés, hogy mikor lép sorosan, azaz a soros lépésnél figyelembe kell-e venni a 30 hónapot és akkor 2015-ben vagy nem lehet figyelembe venni a 30 hónapot és akkor 2017-ben?

A két kérdés összefonódik, hiszen ha az első esetben a 2014.08.01-jei kinevezéssel figyelembe vették a 2 év óraadói megbízást, akkor a logika és a következetesség azt diktálja, hogy a második esetben is figyelembe kell venni, azaz a soros lépésére 2015-ben kellene, hogy sor kerüljön.

Rosszul gondolkodok?

Kisfecske23 # 2014.12.16. 11:19

Kedves Szakértő!
2012. aug.27 óta vagyok pedagóus. 2013.09.01-én gyakornok kategóriába soroltak. Úgy tudom, mivel még ezélőtt létesült a jogviszonyom, három év a gyakornoki időm- azaz 2015 08.27.-én jár le. A 2014.09.01.-ei kinevezés módosításomban (áthelyezéssel másik iskolába kerültem) 2015.01.01.-ei dátum szerepel, mint a "kategória lépés várható ideje". A KLIK nem tud semmit, nem tudják megmondani, mikor lépek kategóriát, ahogy azt sem, mi kell ehhez - portfóliót nem kell írnom, a felettesem fog minősíteni állítólag. 2015.02.01-től a KLIK-en belü, áthelyezésemet kérném egy másik iskolába, ők viszont akkor vesznek át, ha valóban 2015.01.01-én lépek kategóriát, ugyanis gyakornokot nem szeretnének alkalmazni. A pályázatomat azonban elfogadták, áthelyezési kérelmüket felterjesztették.Kérdésem, hogy akkor mikor kerülök át ped 1-be? Köszönöm, Kata

Lyonee # 2014.12.15. 20:26

Kedves eratin!
Szakértő nem vagyok, sokszor leírtam. Ha tudok segítek. Sok sikert!

eratin # 2014.12.15. 19:50

Tisztelt Lyonee!
Kérem, hogy a tegnap feltöltött kérdésemet tekintse tárgytalannak, a feltöltése után megtaláltam amit addig nem találtam.
Thanks
Eratin

eratin # 2014.12.14. 23:39

Tisztelt Lyonee!
Nagyon köszönöm a választ, annál is inkább, hogy számunkra kedvező.
Megpróbáltam megnézni a kormany.hu portálon azokat a spec eseteket, amikre hivatkozott, de nem igazán találtam meg őket.A besorolással kapcsolatos kérdések és válaszokat megtekintettem, de csak olyat találtam, hogy akik a rendelet hatálybalépése előtt 2013. augusztus 30 előtt lettek alkalmazva, azoknak három év a gyakornoki idejük.Kérnék még annyi segítséget, hogy konkrétan melyik felvetések támasztják alá egy szerződésmódosítás lehetőségét.
Köszönöm !
Eratin

Petra78 # 2014.12.14. 21:34

Tisztelt Szakértő!
Az alábbi kérdésben szeretném a segítségét kérni:
2001 óta folyamatos munkaviszonyban óvodapedagógusként dolgozom. Közben szereztem egy gyógypedagógiai diplomát is, amit ezidáig nem alkalmaztam munkám során.
A kérdésem az, hogy amennyiben munkahelyet váltok, és gyógypedagógusként helyezkedtem el, úgy gyakornoki besorolás alá kerülök-e.
Válaszát előre is köszönöm.

zsuzsi88 # 2014.12.14. 07:54

Tiszteletem!

Páromnak egy szakközépiskolánál határozott idejű szeződése van, ami 2015.04.01-ig szól. Páromat az utóbbi 2 hétben az igazgató és helyettesei állandóan behivatják és kritizálják az oktatási módszerét, így a lehető leghamarabb szeretne felmondani a munkahelyén. Olvastuk, hogy csak rendkivüli indokkal, vagy max. közös megegyezéssel mondhatna fel. Mivel az igazgató biztos hogy nem megy bele a közös megegyezésbe, ezért szeretném megkérdezni, hogy milyen lehetőségeink vannak még a mielöbbi felmondásra? Az igaz, hogy szerződésbontáskor ha a határozott időből még hátralévő idő egy évnél rövidebb, a hátralévő időre jutó átlagkeresete megilleti, illetve, hogyha a munkavállaló mond fel azonnali felmondással, akkor neki kell fizetnie a munkáltatónak valamilyen összeget? Holnap irásban beadja a felmondását, de félek, hogy az igazgatonö perre viszi az ügyet.
Válaszát előre is köszönjük.
Tisztelettel: Zsuzsi88

Lyonee # 2014.12.12. 16:33

Kedves eratin.
A lányod esete speciális eset a kormányrendelet nem szabályozza, ezért neki nem kell sem a régi sem az új szerint minősítő vizsgát tennie. Ha megvan a 2 év, és már megvan, akkor a PED1-be kell átsorolni.
Hasonló esetleírások (2 is)a kormány.hu-n találhatók, erre lehet hivatkozni. Fura, hogy a KLIK nem ismeri. Visszamenőleg kérjétek az átsorolást a PED1-be 2014. július 1-tól, ha lehet.
http://2010-2014.kormany.hu/…kapcsolatban
Minden év februárjában hirdetik meg, hogy mennyi gyakorlati idővel lehet minősítésre jelentkezni. Többet én sem tudok.
http://net.jogtar.hu/…n/getdoc.cgi?…

eratin # 2014.12.12. 06:15

Tisztelt Lyonee!
Kérem, hogy a 2014.12.06. 22:30-kor feltett kérdésemre legyen szíves mondja el a véleményét, mert eléggé bizonytalan infóink vannak. Hátha sikerül eligazodnunk benne.
Köszönöm
Eratin

Lyonee # 2014.12.11. 18:40
Borack # 2014.12.11. 14:35

Tisztelt Szakértő!

Az alábbi kérdéssel fordulnék Önökhöz. 2014. augusztus 1-től kaptam tanári kinevezést, eddig mint közalkalmazott dolgoztam 4,5 évet. Nyilvánvalóan gyakornoki besorolásba kerültem. Kicsit jövőbe tekintően szeretnék érdeklődni: a jövő tanév végén kell jelentkeznem-e a pedagógus minősító vizsgámra? Ha aktív a munkaviszonyom, de pl. elmegyek szülési szabadságra, akkor lefolytathatom-e a minősító vizsgámat? Mikortól kerülhetek a pedagógus 1-be ilyen esetben? GYED alatt van-e lehetőség a minősító vizsgára?

Válaszukat előre is köszönöm, üdvözlettel: Borack

nemetnora # 2014.12.10. 10:24

Tisztelt Szakértő!

Segítségüket szeretném kérni. Pedagógusként dolgozom egy iskolában. 3 gyermekem van.

Tisztelettel kérdezem, hány anyanap jár nekem egy évben?

Az iskolavezetés szerint 7 nap szabadságról rendelkezhetem önállóan egy naptári évben. Szerintük a gyermekeim után járó pótszabadság benne van ebben a 7 napban. Valóban így van ez?

Valóban ugyanannyi szabadságot kapok én és az a munkatársam, akinek nincs gyermeke?

Köszönettel

NN

Bodita # 2014.12.10. 07:50

Kedves Lyonee!

Hálásan köszönöm a gyors választ! Megpróbálok beszélni a munkáltatómmal, hogy módosítsa a szerződésemet!
Üdvözlettel, Bodita

Lyonee # 2014.12.09. 17:36

Bodita
2013. szept. 1 utáni ped. munkakörnél, ha nincs meg a 2 éves szakmai gyakorlat, gyakornoki fokozatba kellett átsorolni. Azoknál a szerződéses jogviszonyoknál, amelyek 2013. szept. 1 előtt keletkeztek nem kellett gyakornoki időt kikötni. De a későbbieknél már nem is lehetett volna 2 évnél rövidebb idejű szerződést kötni. Most az utolsónál sem. 2 éves gyakornoki időt hogyan lehet 1 éves szerződésnél kikötni? Sajnos az előző időt nem lehet figyelembe venni, mert az egy másik jogviszony volt.
A gyakornoki időt csak egy munkáltatónál lehet letölteni, és a kinevezéskor 2 éves gyakornoki szerződést kell kötni.
Nem tudok mit írni, a gyakornoki besorolás jó, de, hogy vizsgát mikor tudsz tenni??? Teljesen törvénytelen az alkalmazásod, nehéz erre mit írni.
Ha szerencséd van, akkor az új (amelyik, majd ezután lesz) munkahelyeden csak azt nézik, hogy megvan a 2 éved, de igazából újra indul a 2 év, gyakornoki vizsgával.
Próbád meg ezt a szerződést határozatlan idejűvé módosíttatni, vagy legalább 2 évesre, mert nem tudsz gyakornoki vizsgát tenni.

Lyonee # 2014.12.09. 16:55

Ha pedagógus munkakörben volt eddig, akkor Ped1 valószínűleg 4-es kategóriájában volt, csak középfokú szorzóval. Most majd alapfokú szorzót fognak alkalmazni, ennyi a változás.

romocsenge # 2014.12.09. 14:13

Tisztelt Cím!
Kérem szíveskedjék segíteni. A feleségem jelenleg egy óvodában, óvónőként dolgozik. A mosta besorolásához az elismert évek száma 9 év. (nettó 118.000 Ft. a bére-D 4-ben van talán?) Most kapta kézbe a diplomáját, melynek dátuma 2005.-ekkor államvizsgázott, csak a nyelvvizsgát most szerezte meg. A mostani helyen 2013. szeptemberétől alkalmazzák óvónőként. Előtte a felsőfokú ped. asszisztensi képesítésével pedagógiai asszisztensként dolgozott egy iskolában. 2000-2005-ig egy alapítványi óvodában alkalmazták képesítés nélküli óvónőként.
Kérdésem, hogy a munkáltató gyakornoki besorolást alkalmaz az ő esetében most? Válaszát nagyon várjuk!
Tisztelettel: M.P.

Pili11 # 2014.12.09. 07:32

Kedves Lyonee!
Sikerült, módosítják a szerződésem!
Mindent köszönök!A legjobbakat kívánom Neked!

Bodita # 2014.12.08. 10:00

Kedves Lyonne és fórumozók!

Sokat őrlődtem idáig, s nem jutottam előbbre. Rengeteg hasonló esetet olvastam itt a fórumon, de a problémámra nem leltem megoldást. Remélem tud nekem segíteni.
Óvodapedagógusi pályafutásom rövid leírása:
2012. 08. 29.-2013. 03. 02. vidéki óvoda (diploma nélkül, 3 éves gyakornoki idő megjelölésével)
2013. 03. 03.-2014. 06. 30. budapesti óvoda (diploma nélkül, határozott szerződésekkel - fél éves, utána egy éves)
2014. 07. 01.-2014. 08. 24. munkanélküli
2014. 08. 25.- mostanáig (diplomával, határozott szerződéssel - egy éves) ugyanabban a budapesti óvodában, ahol a munkanélküli előtt dolgoztam
Kérdésem az lenne, hogy rám a Kjt. szerinti 3 éves gyakornoki idő vonatkozik, vagy a 2013. szeptember 1-jén életbelépő kormányrendelet (2 éves gyakornokság, portfólió, ~védés), hiszen ugyanott dolgozok, ahol 2013. februárjában kezdtem dolgozni, csak közel két hónapig nem volt szerződésem (szerződésem lejárta után két nappal - július 2-án - tudtuk meg, hogy sikerült a nyelvvizsgám, ami a visszavétel feltétele volt). Jelenleg a 2 éves gyakornokságomat töltöm, bár már van két éves tapasztalatom. Válaszát és segítségét előre is köszönöm!

Pili11 # 2014.12.08. 09:25

Köszönöm

Lyonee # 2014.12.07. 15:20

Pili11
A 458-459-460 számokat töröljed, ha felhasználod az alábbiakat.

Lyonee # 2014.12.07. 15:18

http://net.jogtar.hu/…jegy_doc.cgi?…
1992. évi XXXIII. törvény a közalkalmazottak jogállásáról
87/A.§
" E törvény alkalmazásakor közalkalmazotti jogviszonyban töltött időnek kell tekinteni

  1. az e törvény hatálya alá tartozó munkáltatónál munkaviszonyban, közalkalmazotti jogviszonyban eltöltött időt,
  2. a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény hatálya alá tartozó szervnél munkaviszonyban, közszolgálati jogviszonyban töltött időt,

c)458 a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint 2010. július 6. és 2012. február 29. között a kormánytisztviselők jogállásáról szóló 2010. évi LVIII. törvény hatálya alá tartozó szervnél munkaviszonyban, kormánytisztviselői jogviszonyban töltött időt,

  1. a szolgálati jogviszony időtartamát, továbbá
  2. a bíróságnál és ügyészségnél szolgálati viszonyban, munkaviszonyban, valamint
  3. a hivatásos nevelő szülői jogviszonyban,
  4. az e törvény, a köztisztviselők jogállásáról szóló törvény vagy a kormánytisztviselők jogállásáról szóló törvény hatálya alá tartozó szervnél ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszonyban,
  5. az állami vezetői szolgálati jogviszonyban

töltött időt.

(2) Ha jogszabály, kormányhatározat vagy a bíróság jogerős ítélete alapján megállapítható, hogy a munkaviszony megszüntetésére a közalkalmazott politikai vagy vallási meggyőződése, továbbá munkavállalói érdek-képviseleti szervezethez való tartozása, illetve ezzel összefüggő tevékenysége miatt került sor, a munkaviszony megszüntetésétől 1990. május 2-áig a munkaviszonyban nem töltött időtartamot az (1) bekezdésben foglaltakon túlmenően a közalkalmazotti jogviszonyban töltött időbe be kell számítani.

(3) A közalkalmazott fizetési fokozatának megállapításánál az (1)-(2) bekezdésen túlmenően figyelembe kell venni

a) a munkaviszonynak azt az időtartamát, amely alatt a közalkalmazott a közalkalmazotti jogviszonyában betöltendő munkaköréhez szükséges iskolai végzettséggel vagy képesítéssel rendelkezett,

  1. az 1992. július 1-jét megelőzően fennállt munkaviszony teljes időtartamát, továbbá

c)459 a sor- vagy tartalékos katonai szolgálatban, illetve a polgári szolgálatban, valamint

d)460 az (1) bekezdés f) pontja alá nem tartozó foglalkoztatónál ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszonyban eltöltött időt.

(4) A (3) bekezdéstől eltérően a közalkalmazotti jogviszonyban töltött idő számításakor figyelmen kívül kell hagyni a sor- vagy tartalékos katonai szolgálatnak, illetve a polgári szolgálatnak azt a tartamát, amely e § rendelkezése szerint egyébként közalkalmazotti jogviszonyban töltött időnek minősül.

(5) Ha a közalkalmazotti jogviszony megállapításakor azonos időtartamra több jogviszony vehető figyelembe, közülük erre az időre csak egy jogviszony számítható be."

Lyonee # 2014.12.07. 15:04

A kjt. 87/A-t szépen idézd be!
Ha megvolt a pedagógus képesítésed a munkaviszony alatt, akkor be kell számítani a besorolásnál. Még akkor is be kellene, ha nem pedagógusként dolgoztál volna, de már megvolt a képesítésed. A minősítéshez is be kell számítani ezt a 6 évet. Kötelesek elfogadni, nem szívesség kérdése!
Nyugodtan fordulj a KLIK-hez, hisz a munkáltatói jogokat a KLIK elnöke gyakorolja. Minden átsorolást, kinevezést a KLIK is aláír!
A munkajogász megkérdezése blöff a részükről, ezt te is alkalmazhatod. Nyugodtan mond meg, hogy te is munkajogászt kérdeztél, bár annyira nyilvánvaló, hogy nem is kellett volna!
Már sokszor válaszoltam neked, szedd össze az indoklásaimat, jogszabályt idézz!
kjt 87/a (3)

Pili11 # 2014.12.07. 14:43

Kedves Lyonee!
Már írtam Neked korábban, segítettél is nekem a válaszaiddal, de egyszerűen nem tudom mi tévő legyek!
Az új munkáltatóm csak nem akarja beszámítani azt a 6 évet, amit egy alapítványi iskolában ledolgoztam, (ugye nem voltam közalkalmazott) állítják, hogy nem kötelesek ezt elfogadni. Állítólag munkajogászt kérdeztek meg.
Ha a KLIK-hez fordulok, félek, hogy kirúgnak. Mire hivatkozzak? Mit mondjak nekik? Tudnál nekem ebben segíteni, tanácsot adni? Köszönöm

eratin # 2014.12.06. 21:30
Lyonee konkrét személyre szóló válaszát szeretném kérni akár a fórumon, vag
  • ha már túl sokan érdeklődnek erről--akkor az eratin@freemail e mail címre. Köszike!
Tisztelt Lyonee! A lányom óvónői és tanítói diplomával egy általános iskolában dolgozik tanítónő munkakörben, gyakornoki minősítéssel.A munkaszerződése határozott idejű volt 2012. augusztus 16.-tól-2013. június 30.-ig. A szerződés lejárta előtt meghosszabbították a munkaviszonyát egy újabb szerződéssel, ami 2013. július 1.-jétől 2014 június 30-ig szólt.Ennek lejárta előtt újabb szerződést kapott amely 2014. július 1-től 2015. Augusztus 31.-ig szól.A lényeg, hogy nem határozatlan, hanem határozott idejű szerződésekkel alkalmazták, de a munkaviszony folyamatosan állt fenn,nem volt a szerződések között egyetlen kiesett nap sem.Azzal ő is tisztában volt, hogy egy évvel korábban kezdett dolgozni mint ahogy az új törvény életbe lépett, ezért ő nem kettő, hanem három évig lesz gyakornok, de az lenne a kérdésem, hogy ő így mikor és hogyan kerülhet pedagógus 1 fokozatba? Arról is volt szó, hogy a munkahelye fogja minősíteni 2015-ben, de arról is, hogy fel kell jelentkeznie 2014 áprilisban a portfólió készítésére. Ő ezt megtette, fel is töltötte azt novemberben.Ennek ellenére nem tudott senki konkrét választ adni a kérdéseire, mert nem csak a munkahely nem tud pontos infót, de az általuk feltett kérdésekre a klikk sem tudott egyértelmű választ adni. Kell-e még valamit tennie? A ped1 kategóriába kerülésnek akadálya lehet, hogy nem határozatlan idejű szerződéssel volt eddig alkalmazva?( Gyes-en levő helyére lett felvéve, akkor nem volt más szabad státusz, később talán lesz.) Elnézést a hosszú szövegért, de így teljes az infó. Személyesen engem érintő kérdésem is lenne.Jómagam ped 1-be vagyok sorolva.A ped2-be történő bejutás előtti minősítésre mikortól lehet és mikor kell legkésőbb jelentkeznem, és portfóliót csinálnom? A hétévenkénti 120 kredites kötelező pedagógus továbbképzésről sem tudok biztos információhoz jutni. Megjelennek a tanfolyami kínálatok, de fizetősek. Találtam olyan rendelkezést,hogy ez az állami alkalmazott pedagógusnak ingyenes, de pénz nincs rá, Ellenben ha nem teljesítem, akkor emiatt állást veszíthetek.Egyszer azt közölték velem, hogy nem vagyok köteles részt venni a hétévenkénti továbbképzéseken, de a nyugdíjkorhatár megemelésével ez érvényét vesztette. A tavaly megjelent módosítás szerint 55 éves korig kötelező.Ez rendben van, de vajon honnan indulnak a hét évek? A rendelet szerint a diploma megszerzésétől, az nálam 1995. De 1987 óta dolgozom pedagógusként.Kérem, segítsen eligazodni, mert minél többet olvasok róla, annál több az infóm, de még kevésbé egyértelmű. Köszönöm a választ! eratin
Lyonee # 2014.12.01. 19:21

Nem fejeztem be, csak véletlenül elküldtem.
Köznevelési tv. 99. § (6), amit az előbb idéztem.
Az alkalmazáshoz előírt végzettségtől való eltérés kivételeit tárgyalja. Ez azt hiszem alátámasztja válaszomat.
Hogy elfogadják-e 2015-ben pedagógusi végzettségnek, a ped. segítő asszisztens átsorolásához, az már bizonytalan. Nem lenne nagy különbség a fizetésben.
A lényeg, ha most D5-ben vagy, akkor 2017-ben (ha akkor végzel)a PED1-6-ba kell átsorolni téged. Persze, ha jó ez a D5 most.