GYED,GYES, táppénz


LOOSER MUNKAGÉP # 2006.04.07. 03:13

Kedves Hozzászólók!
Keresek egy profi szaktanácsadót GYES/GYED stb ügyben.
Feb. 13-án lemondtam az ex-cégemnél 1 éve fennálló posztomról (ügyvezető,btto 150e) álláskeresési járadékért nem folyamodtam, viszont 2 héttel kilépést követően teherbe estem. Szeretném tudni mit kéne tennem a legjobb GYED/GYES/TGYÁS pozíció kivívása érdekében és hogy mire számíthatok.
Kérem lássatok el bölcs, szakmai tapasztalatra alapozott tanácsaitokkal!
köszönettel

maramia # 2006.04.03. 14:04

Az lenne a kérdésem ,hogy munk.nélk.-i segélyen vagyok 3 hónapos terhesen.Ilyenkor ha az orvos kiír, igénybe lehet venni a táppénzt?

the big cat # 2006.04.03. 03:55

Nem, de ha mégsem jön össze még mondhatom, hogy vicc volt:)))

Bogie # 2006.04.02. 20:28

Hoppá, Big Cat, gratula! Ez ugye nem vicc (már csak a neves napra való tekintettel)?:))

sasa72 # 2006.04.01. 07:00

Kedves "the big cat"!

Nagyon köszönöm a gyors választ, sokat segítettél.
A második terheségemkor azért nem mentem táppénzre mert így jöttem ki jobban anyagilag (tgys alapja a minimál bért 2x, stb).
Ha jól értem, akkor mielőtt visszamennék dolgozni, előtte szabira kell mennem. De akkor a GYES-t nem kell szüneteltetni?

Az esküvődhöz sok sikert, aztán meg sok-sok boldog percet!

the big cat # 2006.04.01. 04:44

1. Feltételezve, hogy nem volt 33 éves 2004 jan 1-ig, és hogy szabadságot nem maradt benn korábbról, ha jól számolom a következő jár neked:
2003 évre 23 nap+4 a gyerekek után
2004 évre 16 nap+3 nap (ha jól számolom 2004 szeptember 2-án ért véget a fizetetlen szabadság 1 éve.
Megjegyzem botorság volt, hogy a férj nem vette igénybe a gyerekek után járó 4 napokat, így az 2004-re részben, 2005-re teljesen elveszett.

2. Feltételezve, hogy elmúltál 28 éves 2001-ben, és nem maradt benn szabadságot előző évről:
2001-re: 22 nap
2002-re: 22 nap
2003-ra: 4 ( a fizetelen szabadság 1 éve március 6-án járt le, ha jól számolom)
2004-re: 14
2005-re: 21
A második gyerek előtt a GYES helyett talán érdemes lett volna táppénzre menni.

2006-ra csak akkro jár szabadság, ha visszamész dolgozni, a szabadság munaknapokra jár, tehát 4 órás munakörben is ugyannnyi nap jár mint 8 órásban, csak 4 óra távolléti díjjal fizetik. És természtesen semmi sem veszett el. A négy órás munakörnél arra figyelj, hogy amikor visszamész, még 8 órában menj vissza, ugyanis a szabadságot az aktuélis szabéályok szaerint fizetik ki, azaz csak a felgyülemlett szabadságok kivétele után változtasd meg a szerződésed 4 órásra. Ha visszamész a szabadságokat ki kell adni azonnal, ezt a munkáltató nem mérlegelheti.

Most így reggel, álmosan, az esküvőm napján számolgattam, tehát nem bánnám, ha valaki ellenőrizné, hogy jól számoltam-e.

sasa72 # 2006.03.31. 20:48

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, egy ismerősöm és a magam számára. A gyes utáni szabadságról lenne szó. Ha valaki megmondána, hogy mennyi is az annyi.
Írok pontos dátumokat, mert gondolom ez segít.

Az ismerősöm adatai:
2003.01.01. - 2003.03.17. táppénz
2003.03.18. - tgys (168 nap)
2005.03.17-ig GYED
2006.03.17-ig GYES
Most lesz 35 éves, van még egy 13 éves lánya is. A gyerekek utáni pótszabadságot sem vette igénybe ezalatt az idő alatt a férje sem, most ő szeretné igényelni.
A munkadója szerint 20nap és még valami a gyerekek után. Ennyi jár, aztán ha letelt akkortól jár időarányosan az ez évi szabadság.

A saját esetem, kicsit bonyolult.
34 éves vagyok.
2001.01.01. - 2001.02.12. munkavégzés ( nem voltam szabin)
2001.02.13. - 2001.10.13. táppénz (időközönként kórházi ápolás)
2001.10.14. - tgys 168 napig
2003.10.13-ig GYED
2003.10.14 - 2004.05.31. GYES
2004.06.01. - tgys 168 napig
2006.05.31-ig GYED
2006.06.01-től GYES

Mennyi szabadság járna (feltételezve, hogy nem módosítják az Mt-t) ha 2007.05.31-is GYES-en vagyok itthon. Hogy alakulna a szabadság ha mondjuk 2006. október 1-jétől 4 órában visszamennék dolgozni a gyes alatt? Erre az időre is jár szabadság?
A 2001. évi szabadságomból nem vettem ki semmit, az elveszett?
Nálunk a párom a gyerekek utáni pótszabadságot kivette, amíg én nem dolgozom.

Bocs, hogy ennyi kérdésem van egyszerre de szeretnénk tisztán látni.

Előre is köszönöm a segítséget!

the big cat # 2006.03.31. 10:52

Nem. majd ha visszamentél, akkor kell kiadnia.

fzs_ # 2006.03.31. 09:48

Sziasztok!

Visszaolvasva a fórumot nem találtam megfelelő információt a problémámra, ezért konkrétan kérdeznék.
Május 8-tól elmennék GYED-re. Ki kell-e adnia a foglalkoztatómnak az időarányos szabadságomat, vagy nem?
Választ előre is köszönöm!

fzs_

keke25 # 2006.03.28. 13:15

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. A kérdések a következők:

  1. Párom otthon volt az első gyerekkel gyed-en, majd most 1 hónapja gyes-en van. Most azonban jön a következő gyermek. Most akkor megint táppénzre jogosult, a táppénz mellett viszont nem tudjuk, hogy jár-e a gyes az előző gyermekre, vagy csak táppénzt fog kapni?
  2. Bent van neki 42 nap szabadság, azokkal mi lesz a helyzet? Gyüjtögeti őket tovább?

Segítségeteket előre is köszönöm!

kilenc # 2006.03.20. 08:04

Kedves Cill13 !

Sajnos nemigen értem a kérdésed :-(
Mondjuk a köztisztviselőkhöz nem értek, az Mt-ben meg nincs ilyen, hogy a munkaviszony szünetel...

A biztosítási jogviszony szünetelehet akkor, ha valaki beteg, de táppénzre (már) nem jogosult. Ennek a szabadsághoz lehet köze ...

Szóval a köztisztviselői járandósággal kapcsolatban talán valaki más majd válaszol.

Táppénz pedig maximum egy évig jár. Ha a biztosítási ideje az alőző egy évben ennél kevesebb, akkor legfeljebb annyi időre. És persze az előző egy év alatti táppénzes időt ki kell vonni a jogosultságból.
(Szóval, ha valaki 1 hónapja dolgozik, előtte nem dolgozott, akkor csak 1 hónap táppénz jár neki, hiába beteg 2 hónapig ...)

cill13 # 2006.03.20. 05:15

Kedves KILENC!
Régebbi fórumban, más helyen kérdeztem a táppénzzel kapcsolatban. Most szeretném megragadni az alkalmat, hogy ismét hozzáértő válaszát kérjem.
Táppénz: Mikor szüntel a munkaviszonya valakinek attól, hogy beteg? Mi az az időtartam, amikor szünteltté nyilvánítja a munkáltató? Hogyan számolják ezt, 12 hónapos időtartam alatt, naptári évben? Erre az időszakra köztisztviselő esetében mely jutattások nem járnak? Mely juttatásokat lehet esetleg több hónapos táppénzes állományra hivatkozva megvonni, vagy részben elvenni? Mennyi ideig jár táppénz a munkavállalónak?
Köszönöm, ha foglalkoztok a kérdésemmel.

kilenc # 2006.03.19. 22:19

Kedves Monalisa1 !

Majdnem csúnya dolgot kezdetem írni ...
Maradjunk inkább annál a szerény megfogalmazásnál, hogy amit T.Móni kérdéseire írtál, az köszönő viszonyban sincs a jogszabályokkal ... :-((

Szó nincs arról, hogy csak időarányos szabadságot lehetne kiadni. Akár év elején is ki lehet adni a teljes évre járó szabadságot !

Egyébként - mint azt már előttem is írta valaki - a szabadságot a munkáltató ADJA KI. Persze lehet kérni, egyeztetni (és ez gyakorlat is) de valójában a szabadság 1/4 részénél kell figyelembe venni a munkavállaló óhaját. A többi végképp a munkáltató döntési jogköre.

Ebből kifolyólag persze tulajdonképpen megteheti a munkáltató, hogy ne adjon ki többet az időarányostól, de ettől még nem ez a jogszabály.
T.Móni kérdésére tehát - kicsit összetettebb a válasz - kérheti az egész évit, a munkáltató meg kiadhatja az egész évit, de végül is a munkáltató döntése. Egyezkedni persze lehet ...

Monalisa1 nyilván nem hallottál még az Mt-ről, amely szerint a (gyermek nevelés miatti) fizetés nélküli szabadság első évér jár a szabadság. Sem kevesebbre sem többre. Nem jár tehát 3 évra - mint azt valaki írta. Persze azt is tudni kellene, hogy mikor van a fizetés nélküli szabadság.

Először 168 nap szülési szabadság van. Ez vagy a szülés napjától, vagy a szülés várható időpontja előtti 4 héttel kezdődik. (ÉS ugyebár 168 napig tart. :-) Természetesen erre az időre is jár szabadság. A szülési szabi után kezdődik a fizetés nélküli. Így tehát szabadság legkésőbb a gyerek 1 éves kora utáni 168. napig jár. Van tehát különbség a "rendes" és a "fizetés nélküli" szabadság között. (Ezen kívül persze más is, de azt most hagyjuk.)

Vagyis sem nem 1 év, sem nem 2, sem nem 3 évre.
Természetesen ha határozott időtartamra szólt a munkaszerződés, akkor - ha az közben megszűnik - a további időre nem jár szabadság.

Döbbenettel olvastam, mi szerint a szabadságot a TB fizetné :-(((((
Még a betegszabadságot is teljes egszében a munkáltató fizeti. Sőt a táppénznek az 1/3-ad részét is. (A teljesség kedvéért: a táppénznél van kivétel.)

Érdekes, amit a munkáltató megszűnésével kapcsolatban írsz. Nyilván nem zárható ki teljes egészében minden jogsértés (mondjuk úgy eladnak egy céget külföldinek, hogy még a papírok is eltűnnek) de nem ez a jellemző. Ha egy céget felszámolnak, akkor meg van egy felszámoló, akinek épp az az elsődleges feladata, hogy a elsőroban dolgozóknak járó pénzt kifizesse. Ha netán a cégnek nincs rá elég pénze, akkor is ott van az Állami Bérgaranci Alap. Akor ebből fizetnek. (Bár ennek van maximuma, ha jól tudom fejből, akkor ez most 400.000,-Ft.)

A táppénzre visszatérve ...
Mindenki tudja, hogy ha egy terhes nő azt mondja az orvosnak, hogy rosszul érzi magát, akkor az minden további nélkül kiírja. Ugyanakkor a munkáltató természetesen nem "küldheti" táppénzre a dolgozót. A táppénz jogosságát egyedül az orvos hivatott eldönteni...

Az előzőek alapján nem kell csodálkozni, ha a munkáltatók nem szeretik a terhes nőket. Azon túl, hogy a munkaerőkérdést is meg kell oldaniuk, a szabadság, betegszabadság és még a táppénz harmad része is a munkáltatót terheli.

Ezek alapján (monalisa1 egy gondolatával egyetértve) amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten ...

Szóval nem árt arra sem godnolni, hogy esetleg 3 év múlva lesz még a cégnél olyan, aki valamire emlékezni fog ...

monalisa1 # 2006.03.18. 11:25

Ja, a GYED, GYES és a táppénz dolgában nagyon sok hasznos dolgot - tanácsot olvashatsz itt a jogi fórumon, visszaolvasva az egyes topicokat, akár csak 2-3 hónapra visszamenőleg is.

Hozzád hasonlóan sok más kismama is tett már fel kérdéseket.

monalisa1 # 2006.03.18. 11:21

Csak nyítva tartom a fülemet jártamban keltemben pl. még a kismama dolgokban is.

T.Móni # 2006.03.18. 11:19

Ahhoz képest elég érdekes a felfogásod...

monalisa1 # 2006.03.18. 11:14

Én a saját érdekemet a magam dolgaimban már akkor elkezdtem kényszerűen védeni "a" munkáltatóval szemben, amikor Te még valószínűleg meg sem születtél (Bocs.)

Szóval hajrá Móni!

monalisa1 # 2006.03.18. 11:12

Ha az egészséged bírja dolgozz minál tovább, gondolom a különbözeti pénz a babavárás előtt mindenkinek jól jön.

monalisa1 # 2006.03.18. 11:09

Csak még annyit - és utalva a 11:55:09-kori beírásodra -, hogy a munkáltató és közted BÁRMIFÉLE megállapodás születhet az éves szabadsággal kapcsolatban, vagyis amit kit tudsz "csikarni" magadnak.

A jogszabályok mellett, a cég rugalmasságától függően.

T.Móni # 2006.03.18. 11:04

Úgy gondolom Te is a saját érdeked fogod egyszer védeni...

T.Móni # 2006.03.18. 11:03

Te nagyon munkáltató szemszögű vagy...

Én meg a saját és a pocaklakó érdekeit képviselem.

Ha ennyit ér a méltányosság, akkor én pedig azt mondhatom a munkáltatónak, hogy ezesetben nem távozom április 15-tel, hanem maradok még május elejéig, aztán kiveszem a tegyük fel részarányosan járó szabit, és csak június elején megyek táppénzre.

Mint a mondás szól: amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten...

Szóval megállapodás kérdése.

monalisa1 # 2006.03.18. 11:01

Kedves Móni!
Tudod mit: zárjuk le a köztünk lévő vitát. Te mondog a magadét, én az enyémet, előbbre meg nemigen jutunk.

Az agészben az lesz a lényeges, hogy egy gyönyörű kisbabád szülessén, Te pedig a pároddal boldog szülők legyetek. EHHEZ kívánok ismeretlenül is szívből minden jót!

monalisa1 # 2006.03.18. 10:57

Hát a "pocakodat" valószínűleg nem fogod tudni eltakarni a nyárra már a munkáltatód előtt - és bizonyára nem is akarod.

Nyaralni a fiatal nőt ÁLTALÁBAN "lapos" hassal szoktak volt menni.

Tehát a szabi kiadásának többféle oka, indoka is lehet.

T.Móni # 2006.03.18. 10:56

Nem hiszem, hogy fizetett szabadság és fizetett szabadság között jogilag különbség lenne...

T.Móni # 2006.03.18. 10:55

Azért júli 31-ig kicsit több munkanap van.

Másrészt én sem júli 31-ig lennék szabin, hanem május 2-től a szülésig már táppénzen...

A kérdés mindössze annyi volt, hogy megállapodás alapján kiadhatják/kivehetem-e az egész évre járót ápr. 1-től.
Mert én már engedtem abban, hogy távozom
ápr.15-től, pedig még dolgoztam volna tovább, így jogosan elvárom (persze munkáltató esetében ez is nevetségesen hangzik), hogy ők is viszont méltányosak legyen abban a hatalmas fennmaradó a részarányosan jutó 12 napon felül megmaradó 8 nap esetében.