GYED,GYES, táppénz


groovehouse # 2005.09.02. 09:10

Szasztok.
Tudja e valaki,hogy mennyi idejű (biztositott) munkában töltött idő szükséges a Gyes-Gyed igénybevételére?én valami olyat tudok,hogy 2 éven belül kell lennie min.168. TBben biztosított napnak.Köszi a segítséget.

Lilly # 2005.09.01. 22:04

A kérdésem az lenne, hogy ha a GYED-em alatt a céget, ahol dolgoztam, felszámolják, nekem csak a felszámolás után mondanak fel, vagy korábban is megtehetnék?
Előre is köszönöm.

földiklán # 2005.08.23. 15:03

Sziasztok!
Segítséget szeretnék! Most sikerült munkát szereznem (9 hónapig munkanélküli voltam), viszont kiderült, hogy babát várok. A kérdésem az lenne, hogy ha úgy alakul elmehetek táppénzre? Ha igen mi után kapom majd a táppénzt. Remélem nem lesz rá szükség, de jó lenne tudni. Ha esetleg nem tudjátok, akkor ha valaki tudja, hogy hol nézzek utána???
Elöre is köszönöm.

kiméra # 2005.08.17. 18:06

Sziasztok!
Kérlek segítsetek!
Gyesen vagyok, plusz nappali tagozaton harmadéves a jogi karon (csak heti egy napon, a gyakorlatra járok)+van egy nappali melóm, heti három nap, négy órára, minmálbér arányos részére vagyok bejelentve+ most felvettek egy tök jó helyre , kétnaponként éjszakai recepciósnak és itt be lennék jelentve minimálbérre. De nem akarom visszamondani a Gyest, mert azért jól jönne. Mit tehetek, tehetek valamit, lehet ez legális figyelemmel arra a körülményre is, hogy Gyurcsány legalizálni szeretné a gyes melletti munkát, lehet ebből bajom, odafigyelnek erre? Azt tudom, hogy négy órát dolgozhatok, de nem szeretném, ha a munkahelyek - egyelőre - tudomást szereznének egymásról. Most akkor másfél munkám lenne gyes mellett. Aki tud okosat, kérem írjon!

pirko # 2005.08.16. 06:16

SÜRGÖS!!!!!!

Munkaviszonya , biztosístási ideje folyamatos volt,2005-ben csak betegszabin volt. Felmondási idő lejárta után október 01-től passzív jogon meddig kap táppénz?A passzív jogon kapott táppénzes idő lejárta után azonnal munkába áll, de egy hét után előző betegségéből kifolyólag ismét táppénzre megy. Mennyi ideig kaphat táppénzt?

Jagoda # 2005.08.14. 19:53

A formanyomtatvány kitöltésekor az igénylőnek egyebek mellett nyilatkoznia kell arról is, hogy:

"a gyermeke napközbeni ellátást biztosító intézményben nincs elhelyezve, vagy ha igen, úgy az idevonatkozó jogszabályi feltételek teljesítése mellett . "

Erre lennék kíváncsi, hogy ez mit jelent pontosan, vagy milyen jogszabályi feltételre utal? Köszönöm előre a segítséget!

Szakbarbár # 2005.08.13. 23:08

Az orvos max. 5 napra visszamenőleg vehet keresőképtelen állományba, úgyhogy ha odamész a 8. napon és meggyőződ, hogy 5 napja már beteg voltál, akkor az úgy még jó. Ha később győződ meg róla, akkor orvosi bizottság fél évre visszamenőleg igazolhatja a keresőképtelenséget. Õk általában csak az orvosi dokumentációt nézik, nem vizsgálnak, ha papír van a kezelésről, csak táppénzre nem vettek, akkor utólag kiadják róla az igazolást, ha pedig van igazolás és 3 napon belüli a kezdő dátum, akkor passzív jogon járhat a táppénz, max. 90 napig.

Ebtv. 45. § (2)-(3)

the big cat # 2005.08.13. 16:57

Naptári napot. Nem kapsz táppénzt.

szilvus # 2005.08.13. 14:48

Üdvözletem.

A kérdésem a következő: A munkaviszony megszűnését követően még 3 napon belül az orvos kiírhat táppénzre. Ez munkanapot vagy naptári napot jelent? Ha a 3 napból kicsúszik az ember és beteg vagyok, de nincs munkám, nem vagyok regisztrált munkanélküli, akkor mi a teendő? Kapok táppénzt? Kitől? Mennyit?

Köszönöm a választ

Szakbarbár # 2005.08.13. 12:12

Az augusztusi gyedet vagy gyest még visszamondhatod, mert azt úgyis csak szeptember elején utalnák, ha addig beér a leveled, hogy aug. 1-től dolgozol (illetve szabin vagy), akkor október elejéig 45 munkanap szabit el tudsz fogyasztani.

3 éves korig bármikor visszamehetsz gyesre, akár többször is, ha közben megszakítod.

vm75 # 2005.08.13. 11:31

Köszönöm a válaszokat!
Azért kérdeztem a szabadság kifizetését, mert a munkáltatóm jelezte, hogy legkésőbb október 1-n munkába kell állnom, különben nem tart rám igényt. Ez azt jelenti, hogy addigra a szabadságomat le kellene töltenem. Viszont big cat tájékoztatása alapján úgy számolom, hogy kb 50 nap szabit kéne kivennem, ami kb október végéig tartana...
Ezután már csak 1 kérdésem van: ha most visszamegyek dolgozni, jövőre megigényelhetem munka mellett a GYES-t?

Moncsi

Szakbarbár # 2005.08.13. 05:55

Szabadsághoz nem tudok többet hozzáfűzni annál, amit big cat elmondott. Számolgatni most nincs kedvem, ahhoz még túl korán van, de amiket megadtál, abból látszik, hogy nagyjából tudod, mit kell számolni, vedd ehhez hozzá azt, amit a Mester mondott és ki fogod tudni számolni egyedül is.

Idén akkor működik együtt a gyes és a munka (szabi is annak számít), ha legfeljebb napi 4 órában vagy otthon bármennyit dolgozol. Ha gyesen (is) vagy, akkor hivatalosan a gyerek is csak 4 órában lehet bölcsiben. Jövőre várhatóan teljes munkaidő mellett is jár majd a - 2 éves kor után valószínűleg kevesebb - gyes és talán a bölcsikérdést is ehhez igazítják, de erről még nem lehet tudni biztosat, mert csak kormányhatározat van róla, még törvényjavaslat sincs, amiben lennének konkrétumok.

Akár 1 napos gyerek mellett is dolgozhatsz, ezt soha semmilyen jogszabály nem tiltotta. Az 1 éves kor ahhoz a határ, hogy 1 éves kor után gyes, de csak gyes mellett lehet dolgozni (tehát gyed mellett nem).

the big cat # 2005.08.12. 12:08

Hadd beszélej bele egy kicsit.

A 4 naphoz hozzájön a 2002 októberétől-2002 decemberig, valamint a 2003 januártól-2003 szeptemberig járó időarányos szabadásg, valaminta a 2004 szeptembertől a visszatéréséig járó időarányos szabadság. Ezt a munkáltató köteles kiadni, de tilos neki pénzben megváltani, azaz kifizetni. Tehát ha kiadja (általában az a gyakorlat, hogy a munkába való visszatéréskor mindjárt mondjuk 1-2 hónap szabadsággal kezd valaki), akkro arra az időre kap fizetést. Pénzben csak akkro váltahtja meg, ha megszünteti a munkaviszonyát, és bennragad a szabadság. Nincs korlátozás a munkába állásra, de ha munkába áll, akkor bizonyos juttaásoktól elesik, de ezt majd Szakbarbár.

vm75 # 2005.08.12. 11:38

Kedves Szakbarbár!

Van egy 2004. szeptemberi, és egy 2002. októberi születésű kislányom. 3 év GYÁS/GYED után szeptemberben visszamennék dolgozni. Idén töltöm a 30. életévemet. Szülés előtt bent maradt 4 nap szabadságom.

Kérem szives tájékoztatását, hogy

  • mennyi szabadság jár nekem erre az időre, és azt kifizetheti -e egyben a munkáltató?
  • igényelhetek egy GYES-t munka mellett a kisebbik után?
  • tényleg van -e valamilyen rendelkezés arra vonatkozóan , hogy a gyerek 1 éves koráig nem állhatok munkaviszonyban? (ugyanis valami ilyesmiről hallottam)

Szives válaszát előre is köszönöm!

Moncsi

Szakbarbár # 2005.08.05. 20:58

Rokkantnyugdíjas nem fizet 4%-os egészségbiztosítási járulékot, ami a gyedet megalapozná. A gyest viszont kaphatja a nyugdíj mellett.

ennye # 2005.08.05. 13:57

Azt szeretném megtudni, hogy rokkantsági nyugdíj mellett, igényelhető-e a gyes, vagy a gyed? Azt tudom, hogy max: 7,5 órában lehet a r. ny. mellett dolgozni, de a szülés utáni időszakra vajon mi vonatkozik?
Nagyon köszönöm a válszt! Ennye

bkriszta # 2005.08.04. 20:32

Köszönöm a segítséget!

Karika # 2005.08.04. 13:30

Bkriszta!

A jogszabályismereted pontos.

bkriszta # 2005.08.04. 11:33

Sziasztok!

A következő kérdésben szeretném a segítségeteket kérni:

2005. 08.07-én fog lejárni a GYED-em és úgy volt hogy visszamegyek a munkahelyemre. Közben kaptam egy kedvező állásajánlatot, amelyet szeptember 1-től elfogadtam. Közöltem ezt a munkáltatóval is. Nem volt semmi gond, megbeszéltük, hogy a GYED lejárta után kiadja a felhalmazodott szabadságomat aug. 31-ig, illetve a "maradékot" kifizeti. Pár nappal ezelőtt felhívtak a munkaügyről és közölték, hogy összesen 1 nap szabadságom van. Én úgy tudom, hogy rendes szabadság a szülési szabadság idejére és az ezután következő fizetés nélküli szabadság első évére jár. Az én esetemben ez a 2003. 08.07 - 2005. 01.22 közötti időszakot öleli fel, így számításaim szerint ez 27 nap szabadságot jelent (2003. évre - a táppénz megkezdése előtt - kiadták az összeset).

Kérlek erősítsetek meg abban, hogy jól gondolom, mielőtt elkezdek reklamálni a munkáltatómnál!

Segítségeteket előre is köszönöm
Kriszta

TAndrea # 2005.08.03. 17:16

Köszönöm a segítséget, megnyugodtam. Mivel várnak vissza és én szeretnék is ott dolgozni ismét, nem szívesen keresek másik munkát. Bár most "lefokoznak", nem hiszem, hogy a fizumat csökkenteni akarnék, hiszen tudják, hogy nem egyezek bele és akkor, ha fel is mondanak, végkielégítést kell fizetniük.
Remélem, mindent jól értelmeztem.

Bogie # 2005.08.03. 17:12

Amennyiben neked jobb, ha a felmondási idő letelte előtt szűnik meg a munkaviszonyod (mert például találsz egy másik munkát, amit azonnal kezdhetnél), akkor írásban kérned kell a munkaviszonyod megszüntetését és az általad megjelölt napon, természetesen ebben az esetben a felmondási idő fennmaradó részére nem jár bér (viszont a munkáltató köteles a kérésed szerint eljárni).

Természetesen a munkavállalóra nézve a legkedvezőbb eset, amikor a munkáltató teljes mértékben eltekint a munkavégzéstől, ezzel együtt fizetnie kell az adott időszakra a bért.

the big cat # 2005.08.03. 17:06

A felmondási idő a felmondás írásban történő közlésének másnapján indul. Szóbeli közlés oylan mintha meg sem történt volna. A felmondási idő felét kell ledolgozni, ha a munkáltató attól nem hajlandó eltekinteni, de fizetnie az egészre kell.

TAndrea # 2005.08.03. 17:00

A felmondási idő aznaptól számít, amikor "rendesen" felmondanak? Le kell dolgozni, vagy nem? Ha nem, akkor is jár a bér, ugye?

the big cat # 2005.08.03. 16:36

Kéthavi végkielégítés, és talán 50 nap felmondási idő, nincs most jogtár nálam, valaki majd pontosít.

TAndrea # 2005.08.03. 16:30

Az én kérdésemre visszatérve: ha a 30 nap után vissza akarják venni a fizetésemet (csökkenteni), és én nem egyezek bele, és rendes felmondással felmondanak, akkor 6 év munkaviszony után jár-e végkielégítés, és ha igen, mennyi?
Köszi,
Andi