tulóra szabályai


rayallen # 2014.07.02. 14:40

A munkaidő-beosztást legalább hét nappal korábban, legalább egy hétre írásban kell közölni. Ennek hiányában az utolsó munkaidő-beosztás az irányadó.
A munkáltató az adott napra vonatkozó munkaidő-beosztást, ha gazdálkodásában vagy működésében előre nem látható körülmény merül fel, legalább négy nappal korábban módosíthatja.

Teljes napi munkaidő esetén naptári évenként kétszázötven óra rendkívüli munkaidő rendelhető el, kollektív ezt emelheti 300-ra

Suncorgo # 2014.07.02. 10:06

Sziasztok!

Hogy működik a kötelező túlóra 2014-ben?
Adott egy cég, folyamatos műszak 4+1 munkarend, 3 műszak (4 nap délelőtt -> 1 nap pihenő -> 4 nap éjszaka - > 2 nap pihenő -> 4 nap délután -> 1 nap pihenő)

Tudom hogy berendelhet a munkavállaló kötelező túlórára de, mennyivel hamarabb kell szólnia, egy hónapban hányszor? Aki tudja a munkatörvénykönyv bejegyzését be másolhatná azt is. Köszönöm!

efi99 # 2014.06.10. 09:20

És hogyan vagy 40 órás?
Mert ha a klasszikus 5*8 munkanapokon, akkor be sem rendelhettek volna.

vebahc # 2014.06.08. 11:58

40 órás rugalmas munkarendben dolgozom. Rendkíüli munkavégzésre rendeltek be Pünkösd vasárnapra és hétfőre.
Kérdésem az lenne, hogy mi jár ezért nekem? Csak a 100%-os túlóra, vagy az így keletkezett plusz 16 órát kivehetme-e csúsztatással?
Köszönöm a segítséget!

Greene96 # 2014.03.20. 10:47

Köszönöm, ezek szerint a szombati nap sem jogszerű, gondolom, minimum kivehető szabadidőben ki kell adni.

efi99 # 2014.03.20. 10:30

Röviden: ingyen nem.
A vasárnapot talán még pénzért sem.

Greene96 # 2014.03.20. 06:59

Segítséget kérek. Adva van a munkahelyem, ahol évente két kötelezően előírt továbbképzést tartanak. Eddig a továbbképzések csütörtök délutántól szombat délutánig tartottak, mindig olyan városokban, ahonnan nem lehet hazautazni, tehát ezek a több napos szeánszok ott alvósak. Azonban idén a nyár végi továbbképzést péntek-szombat-vasárnapra írták elő. A részvétel, mint fent írtam: KÖTELEZŐ. A munkarendünk egyébként hétfőtől-péntekig a normál munkarend, így kérdésem az, hogy kötelezhetőek vagyunk-e hétvégi továbbképzésen való részvételre úgy, hogy a hétvégi napjainkat nem fizetik ki, szabadnapot ezek helyett nem kapunk, és lecsúszni sem lehet. Illetve lehet-e úgy kötelezni munkavállalót továbbképzésre, hogy abba a vasárnapi pihenőnapja is beletartozik? Köszönöm a választ.

amentet # 2014.03.16. 20:22

üdv

adott egy cég ahol 4 müszak van 12 órás munkanapokkal pl h-k reggel 6- délután 18 ig majd sz-cs szabad majd p-sz este 18- reggel 6 v-h pihenő és tovább ebben a hónapban az óraszám igy 190 óra felett van de ezen felül kötelező még 2 napot bemenni kötelező túlórában de ez minden hónapban igy van, törvényes ez?

wers # 2014.01.30. 11:11

:) egy kicsit még a nap is kisütött

Kovács_Béla_Sándor # 2014.01.30. 10:58

Jó, igazad van.

wers # 2014.01.30. 10:50

97. § (1) A munkáltató a munkaidőt az egészséges és biztonságos munkavégzés követelményére, valamint a munka jellegére figyelemmel osztja be.
(2) A munkaidőt heti öt napra, hétfőtől péntekig kell beosztani (általános munkarend).
(3) Munkaidőkeret, vagy elszámolási időszak alkalmazása esetén - a 101-102. §-ban foglaltakra tekintettel - a munkaidő a hét minden napjára vagy az egyes munkanapokra egyenlőtlenül is beosztható (egyenlőtlen munkaidő-beosztás).
(4) A munkaidő-beosztást legalább hét nappal korábban, legalább egy hétre írásban kell közölni. Ennek hiányában az utolsó munkaidő-beosztás az irányadó.
(5) A munkáltató az adott napra vonatkozó munkaidő-beosztást, ha gazdálkodásában vagy működésében előre nem látható körülmény merül fel, legalább négy nappal korábban módosíthatja.

Fentieknek mi köze van a rendkívüli munkavégzéshez? Ja, majd négy nappal előtte, kezem a gömbre téve megjósolom, hogy Juliska kificamítja a bokáját délután 13 órakor, és nem megy 14 órára dolgozni. Vagy késik a kamion, később tudják lerakodnai stb.
Rendkívüli munkavégzés, és nem normál munkarend. Ez volt a kérdés, és nem a normál/kiírt munkarend megváltoztatása.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.01.30. 10:42

Épp a 97. § a lényeg.

wers # 2014.01.30. 06:47

56. A rendkívüli munkaidő

107. § Rendkívüli munkaidő

  1. a munkaidő-beosztástól eltérő,
  2. a munkaidőkereten felüli,
  3. az elszámolási időszak alkalmazása esetén az ennek alapjául szolgáló heti munkaidőt meghaladó

munkaidő, továbbá

  1. az ügyelet tartama.

108. § (1) A rendkívüli munkaidőt a munkavállaló kérése esetén írásban kell elrendelni.
(2) Nem korlátozott a rendkívüli munkaidő elrendelése baleset, elemi csapás, súlyos kár, az egészséget vagy a környezetet fenyegető közvetlen és súlyos veszély megelőzése, elhárítása érdekében.
(3) Munkaszüneti napon rendkívüli munkaidő

  1. a rendes munkaidőben e napon is foglalkoztatható munkavállaló számára, vagy
  2. a (2) bekezdésben meghatározott esetben

rendelhető el.

A 97. § (4) és (5)-at ne is keverd bele, mert szó sem volt róla, és nem is ez a kérdés.

Tehát ismét kérdezem, munkaidő végén miért nem lehet rendkívüli munkavégzést (túlórát) elrendelni?
Mert a beidézett törvény ezt nem tiltja. Sőt! Az az üldözendő, ha eleve betervezik.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.01.29. 19:47

Mt. 107. § a); 108. § (1); 97. § (4) és (5)

Attól, hogy nem tartják be, még létezik.

efi99 # 2014.01.29. 16:58

Kétlem, hogy jogellenes lenne, ugyanis nincs ez szabályozva sehol. (Sajnos. Én kerek perec megtiltanám, hogy aznapra túlórát lehessen elrendelni. Min előző nap szóljon. A másik meg: egyesek - mármint a munkavállalók - jellemzően az irodisták, maguknak generálják a túlmunkát: napközben tere-fere, kv, lődörgés, hát főnök én sajnos csak 7-re végeztem azzal, amivel a Józsi 5-re)

wers # 2014.01.29. 09:56

Be tudnád írni a hivatkozást, csak mert erre fele nap mint nap megtöténik, hogy a főnök szerint nics elvégezve miden munka, maradni kell.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.01.29. 09:50

Lehetséges - csak jogellenes.

wers # 2014.01.29. 09:19

igen, lehetséges

auszoj # 2014.01.29. 06:24

Tisztelt Fórum.
A túlórát mennyivel előbb kell bejelenteni, mint maga a túlóra kezdete? Lehetséges az hogy akár munkaidő végén odajönnek, és kijelentik hogy akkor még én maradok 4 órát?

efi99 # 2014.01.15. 09:40

"ledolgoztatták velem a betegszabadságot, majd arra való hivatkozással, hogy nincs meg a kellő munkaidőm"
A betegszabadság pont úgy csökkenti a kötelező órák számát, hogy azzal automatikusan "ledolgozódik" annyi amennyi kell. Tehát ilyen nincs, hogy utána meg rá kell húzni.

Niobee # 2014.01.14. 21:48

kiírták a munkavégzést

Ez nekem nem világos. Ez mit akar jelenteni?
Nem rendes munkaidőben dolgozol?

elvégeztük, s mikor vártuk, hogy kifizessék, közölték, hogy kinek mit hajlandók elszámolni, s mennyiért

Ezt a munkavégzés előtt kell lefixálni, írásban. De milyen munkaszerződésed van?

A táppézt azért nem kaptam meg, mert nekem csak az első 10 napot fizeti az egészségbiztosítás( más okok, törvények miatt), viszont erre a napokra fizetést sem kaptam.

Milyen más törvényre gondolsz vagy milyen más okra? Az MT szerint a betegállomány első 15napját a munkáltató fizeti (betegszabadság, 70%-os) a többi napot a TB (táppénzt, 60%-os)

Aztán ledolgoztatták velem a betegszabadságot, majd arra való hivatkozással, hogy nincs meg a kellő munkaidőm, csak ezzel együtt ,de ezt sem fizették ki!

A betegszabadságot nem lehet ledolgoztatni.

Akinél ez lehetséges volt közölték, hogy a szabadságából is elvesznek.

A szabadság időarányos részéből elvehet a törvény szerint, ha egy évben összeségében 30napot meghaladó volt a betegálományod.

Összegezve ledolgoztam a teljes munkaidőm, plusz betegállományban is voltam, s kevesebb pénzt kaptam mint a fizetésem, annyival, ahány napig beteg volta. A munkaügyi bíróság 2-3 év, költség, s még az eredmény is kétséges. S ez nem egy kis cég, fél évszázados múlttal.

Ennél a cégnél egy percet nem dolgoznék tovább és úgy elintézném, hogy többet nem felejtenék el a nevemet.:)Először is, keress egy másik munkahelyet. Javaslom fogjatok össze és bízzatok meg egy jó munkaügyi jogászt, gyüjtsétek a bizonyítékokat (akár papír alapu, akár hang) és irány a bíróság! Ne rettenjetek vissza 2-3 év pereskedéstől sem, mert az ilyen cégeket gyökerestül kell kipusztítani Magyarországról!

dimdom # 2014.01.10. 15:06

Köszönöm a válaszokat! Kicsit még pontosítva: kiírták a munkavégzést, elvégeztük, s mikor vártuk, hogy kifizessék, közölték, hogy kinek mit hajlandók elszámolni, s mennyiért. A táppézt azért nem kaptam meg, mert nekem csak az első 10 napot fizeti az egészségbiztosítás( más okok, törvények miatt), viszont erre a napokra fizetést sem kaptam. Aztán ledolgoztatták velem a betegszabadságot, majd arra való hivatkozással, hogy nincs meg a kellő munkaidőm, csak ezzel együtt ,de ezt sem fizették ki! Másoknak vagy valmicskét fizettek, de messze a bérük alatt, vagy kevesebb időt számoltak el vagy mint nekem semmit. Akinél ez lehetséges volt közölték, hogy a szabadságából is elvesznek. Megkérdezte, hogy akkor miért vittem betegállományi papírt, hiszen semmit sem kaptam.Összegezve ledolgoztam a teljes munkaidőm, plusz betegállományban is voltam, s kevesebb pénzt kaptam mint a fizetésem, annyival, ahány napig beteg volta. A munkaügyi bíróság 2-3 év, költség, s még az eredmény is kétséges. S ez nem egy kis cég, fél évszázados múlttal.

Niobee # 2014.01.10. 12:07

efi99: Szerintem ez az a munkahely, ami nem akar betegszabatságot fizetni (az első 15napot a munkáltató fizeti, csak a többit a TB) illetve/ papíron kifizeti neki, csak ledolgoztatja a páciensel! :) Ez bevett szokás kis genya vállalkozóknál/cégeknél. Sokan belemennek, hogy megmaradjon a munkahelyük.

efi99 # 2014.01.10. 10:07

dimdom
Ez is az a munkahely, ahol folyamatos túlóráztatás van? És aztán erre alapozva, ha csak 8 órákkal számolódnak a napok (betegség), akkor óbégat a főnök, hogy szerinte napi 1-2 óra "hiányzik" ?

wers # 2014.01.10. 09:58

de ledolgoztatni teljesen szabálytalan, annyi órával kell munkaidőbe beszámítani, amennyit dolgoznia kellett volna