Közalkalmazott, köztisztviselő, közszolgálat


onero # 2007.01.12. 12:31

lola22-nek és tomas64-nek:

Én úgy emlékszem, mintha a munka törvénykönyvében lenne egy olyan §, ami azt mondja ki, hogy fizetés nélküli szabadságon lévőt (gyes miatt is) eredeti munkakörébe kell visszavenni. Akkkor is visszavonható a vezetői megbízás bármikor?

Jahel # 2007.01.12. 10:54

Segítségeteket kérném, tudja-e valaki, hogy a Köztisztviselői Törvény sacc/ kb. mikor változik meg.
2007. március 31-én felmentéssel megszüntetik a 18 éves munkaviszonyomat, mivel megszűnik a Körjegyzőség. Így az álláshely is megszűnik.
Ha tudtok valamit, kérlek, írjatok, előre is köszi.

lola22 # 2007.01.12. 07:03

Köszönöm a választ.
Bár én azt hittem, hogy ha a Kjtv. úgy szól, hogy "...vezetői megbízás visszavonása esetén a köztisztviselőnek a visszavonással EGYIDEJÛLEG a közigazgatási szervnél köztisztviselői munkakört kell felajánlani..." és "...a köztisztviselő a felajánlott munkakör elfogadásáról vagy elutasításáról a felajánlástól számított öt munkanapon belül írásban nyilatkozik...", akkor a másik munkakör felajánlását a munkáltatónak írásban kell megtennie, mégpedig a vezetői megbízás visszavonásáról szóló határozatban. Neki nem kell írában megtennie ezt? Csak nekem kell nyilatkoznom valamiről?
És akkor hol az egyidejűség?
És még mindíg nem tudom, hogy az a bizonyos hat hónap, amíg a korábbi fizetésem járna, január 01-től számol, vagy amikortól ténylegesen visszamegyek dolgozni?
És még egy kérdés: Szerintetek szóljak ezekkel kapcsolatban a munkáltatómnak, vagy ha már számomra minden tiszta, menjen egyenesen a kereset a Munkaügyi Bíróságra?

stutu # 2007.01.11. 18:27

Kedves Zulu!
Köszönöm a választ!

tomas64 # 2007.01.11. 17:28

A törvény szerint a vezetői megbízás bármikor, indokolás nélkül visszavonható.
Új munkát már ajánlottak, hiszen alkalmazottként dolgozhatsz az irodán. Munkabéred jogellenesen csökkentették, hiszen hat hónapig még a vezetői fizetés járna neked.
Ha nem fogadod el a felkínált állást a törvény szerint vezetői megbízás visszavonásának napjával szűnik meg munkaviszonyod, ez ellent mond az ún. védett időpontoknak, ha valaki ismeri ennek feloldását, remélem , megírja!
Általában: a speciális tv. lerontja az általánost!
A munkaügyi határozatokat 30 napon belül lehet bíróságon megtámadni.

lola22 # 2007.01.11. 13:53

Tisztelt Fórumozók!

Sürgős segítségre lenne szükségem. Megpróbálom rövidre fogni, de előzményt is írnom kell, hogy valamennyire érthető legyek.
2006-ban még úgy volt, hogy ez év január 01-től GYES mellett visszamegyek dolgozni. Ezzel nem is volt különösebb gond (azonkívül, hogy a munkáltatóm le akart beszélni a GYES igénybevételéről) egészen december 28-ig. Akkor behívattak a munkahelyemre és közölték velem, hogy jogszabály változások miatt nem dolgozhatom tovább vezetői beosztásban. Valamint elmondták, hogy csökkenteni fogják a fizetésemet és egy fél mondattal utaltak arra is, hogy beosztottként dolgozhatom tovább azon az irodán aminek korábban én voltam a vezetője. Akkor abban maradtunk, hogy mivel a fizetésem jelentősen csökkeni fog, egyenlőre nem megyek vissza dolgozni. Mindezt írásban is megerősítettem a munkáltatóm felé.
Ma kaptam egy határozatot, melyben 2007. január 01-től engedélyezik a fizetés nélküli szabadság igénybevételét.
ÉS kaptam egy másik határozatot is amiben január 01-i hatállyal vezetői megbízásomat visszavonják, valamint megállapították benne az új havi illetményemet (ami kb. 67%-a a korábbinak.)
Kérdéseim:
1.Visszavonhatják-e a vezetői megbízásomat akkor, amikor fizetés nélküli szabadságon és GYES-en vagyok? (Vagy azzal, hogy korábban vissza akartam menni dolgozni, és később meggondoltam magam, erre lehetőséget adtam.)
2.A Kjtv. 31.(8) bekezdése alapján nem kellett volna-e egy másik munkakört felajánlaniuk részemre?
3.Ha elfogadom az új munkakört, nem járna-e ugyanezen jogszabályi hely alapján még hat hónapig a korábbi fizetésem? És mikortól számolna a hat hónap, hiszen most fizetés nélküli szabadságon vagyok?
4.Ha elutasítom a felajánlott munkakört, akkor hogyan tudják megszüntetni a munkaviszonyomat, hiszen most GYES-en vagyok?
5.És mennyi az „elévülési idő”? Ugyanis így jelölték meg azt, hogy meddig fordulhatok Munkaügyi Bírósághoz.

mojac # 2007.01.11. 10:58

Köszike!

Ez sajna nem hangzik jól.
Így kénytelen leszek fizetni a fogaimért.

Kovács_Béla_Sándor # 2007.01.11. 10:39

Ha jól olvastam tegnap - több mint egy órás várakozás közben* - a rendelő ajtaján Molnár miniszter és az intézményvezető közös dekrétumát, akkor csak a lakóhely szerint illetékes szakrendelés lát el.

Időpontra mentünk...

mojac # 2007.01.11. 10:00

Sziasztok!

Kérdésem vagyon:
köztisztviselőként jogosult vagyok-e orvosi ellátásra abban a városban, ahol dolgozom?
(nagyon drága a fogászat és nincs időm visszamenni a bejelentett lakóhelyem szerint illetékes dokihoz)

Köszi a segítséget előre is.

jamesz # 2007.01.10. 13:48

Volna egy kérdésem nekem is:-)

van egy ismerősöm aki nyugdíjas közalkalmazott, és dec 1-től munkavégzés alóli mentesítését tölti (megkapta már a 2007-re szóló illetményét is az utolsó munkában töltött napon-nov.30). Neki jár, vagy nem jár a december hónapban a többiek részére kifizetett természetbeni juttatás??

jamesz # 2007.01.10. 13:46

Bunora: a nyugdíjjogosultság kezdő időpontja elég ritkán esik egybe a felmentés időpontjával. Amennyiben a felmentés oka az, hogy a közalkalmazott nyugdíjas lett :az erről szóló határozatot a munkáltatónak látnia kell, ahhoz, hogy a felmentést el tudja indítani.
Ez alól egy kvétel van, amikor a közalkalmazott a teljes öregségi nyugdíjkorhatárt éri el, azaz a 62 évet, nos abban az esetben a munkáltató annélkül mentehti fel, hogy a nyugdíjazásra vonatkozó nyugdíjbiztosítási igazgatóság által kiadott határozatot látta volna.

bunora # 2007.01.10. 11:21

kedves Lyonee köszönöm a választ.Kicsit zavarosan fejeztem ki magam.Arra lennék kíváncsi,hogy ha betöltöttem az 57. évemet és előrehozoitt nyugdíjba mentem,de a felmentési időt ezután (az 57 év betöltése után)kellett letöltenem,vagyis akkortól számítják,az jogos-e.Én ezt úgy értelmezem,hogy ha a felmentési idő mondjuk 2hónap,akkor az 57 évem betöltése előtt 2 hónnappal kell megkezdenem a felmondási időt.Rosszul gondolom?
A válasz megköszönöm.

stutu # 2007.01.10. 04:46

Remélem valaki tud segíteni!
2006.dec elbocsájtottak létszámleépítés miatt.(Határőrség).2007 juniusig állományban vagyok.A juttatásokat(2007-re 6 havi alapfizetés+végkielégítés) megkaptam.Most a felmentési időm töltöm.
A kérdésem az lenne ,ha elhelyezkedek a Rendőrségen(nem a Határőrség intézi!!!),akkor vissza kell e fizetnem pénzt.

KÖSZÖNÖM a segítséget!

Lyonee # 2007.01.09. 20:26

bunora!
A felmentésed kezdő időpontját nézd meg a határozaton, amit kaptál és aláírtál. A nyugdíjadat a szolgálati időből és az azalatti keresetből számították ki. A nyugdíjasként végzett munkavégzésre kapott fizetésből nyugdíjjárulékot nem fizettél,(mert nem is kellett) így a szolgálati idődbe sem számítható be. Ennek az időszaknak csak a jubileumi jutalom és a 13. havi juttatás szempontjából lehet jelentősége . A felmentés ideje is munkaviszonynak számít.
Nem egészen értem a kérdésedet. Erre gondoltál?

bunora # 2007.01.09. 09:08

Nyugdíjba mentem,de továbbdolgoztam egy évet.Most február 9-én dolgozok utoljára,és már 2 hónapja a felmentési időmet töltöm.Kérdésem,hogy a felmentési időt mikortól kell számolni,utólag vagy beleszámít a rendes szolgálati időbe?Közalkalmazott vagyok.Köszönöm a válaszokat

Marika

aghe73 # 2007.01.07. 12:24

Lyonee köszönöm a gyors választ, egy kicsit tétováztam amikor a törvényt olvastam, számomra nem volt teljesen egyértelmű az értelmezése, így a számomra kedvezőtlenebb lehetőség alapján számoltam.
Nagyon jó hogy létezik ez a fórum, és még egyszer köszi.

Lyonee # 2007.01.06. 18:25

Az össz. 6 hónapos korlát a kjt.68.$. (3) a, b, c, d pontjában felsoroltakra vonatkozik.

aghe73 # 2007.01.06. 13:51

Üdvözlet!
A kérdésem a következő lenne. Amennyiben 2006. 07. 03-tól 2006. 08.19-ig rendes szabadságon, 2006. 08. 20-tól szülési szabadságon vagyok egész 2007. 01. 20-ig (ha jól számoltam), akkor jár e január 15-ével a 0. vagy 13. havi illetmény. Ismerem a törvény szövegét, és ha néhány nappal is de ez összeségében nem haladja meg a 6 hónapot.
Az utolsó ledolgozott munkanap 2006. 06. 30. péntek (07. 01-02. szombat vasárnapra esett, ez még a munkával töltött időnek számít ha jól gondolom).

Jól értelmeztem e hogy ebben az esetben nekem is jár ez a juttatás.

A választ előre is köszönöm!

avea # 2007.01.04. 12:03

Kedves Lyonee!
E-mail ment!

csufi99 # 2006.12.25. 23:40

Kérdezz pontosabban. Melyik szeptember 25-én, ami elmúlt? S mihez? Nem mindegy, az átlagkereset számítása attólis függhet mihez kell kiszámítani, vannak eltérő szabályok.

Általánosan egy adott előző időszak összes keresete, beleértve mindent, akár jutalmat, jubileumi jut-at stb. , s ezt osztod az adott időszakkal, ez az átlag.

jamesz # 2006.12.19. 12:46

Bocsánat: havi átlagkeresetm, nem a napi.

jamesz # 2006.12.19. 12:46

Sürgős: hogyan számolom ki, hogy szeptember 25-én mennyi az átlagkeresetem?(Pont ezen a napon)

Kovács_Béla_Sándor # 2006.12.17. 11:05

A köztisztviselő lemondási ideje 2 hónap; a felek ennél rövidebb időben is megállapodhatnak.
Az álláskeresési támogatást - ha az egyéb feltételek fennállnak - 270 napon át fogják folyósítani; de csak a munkaviszony megszűnését követő 90. naptól kezdve. Mértékének kiszámításakor az előző négy naptári negyedévben elért átlagkeresetet veszik alapulvétel. A havi átlagkereset harmincadának 60%-át - de legfeljebb a jogosultság kezdőnapján érvényes minimálbér 120%-át - fizetik az első 91 napra, ezt követően azonban már csak a jogosultság kezdőnapján érvényes minimálbér 60%-át.

maskara # 2006.12.17. 05:11

Üdv Mindenkinek

35 éves munkaviszony, 24 év a közszolgálatban (köztisztviselő) 87,- Ft nettó bér. Az új képviselő testület úgy döntött, hogy az adható 10-20 %-os + jöv. megvonja tölünk (a közalkalmazottaktól még nem) hivatkozva a költségvetési hiány bepótolására (11 főt érint). Kérdésem mennyi lehet a felmondási időm, mennyi lehet a munkanélküli időm (mint regisztrált munkanélküli) mennyi lehet a munkanélküli járadék?

Lyonee # 2006.12.15. 18:38

E-mail ment.