Darkweb,Illegáli tartalom.


Gabi258 # 2019.08.26. 14:27

Üdvözletem mindenkinek !
Elég érdekes helyzetbe kerültem .
Ideje foglalkoztatott ez a darkweb téma,mivel nem igazán akartam elhinni amiket halottam róla. Ezért pár napja sikerült egy Tor nevű böngészővel fel mennem rá ahol hosszas keresések után találtam egy cset oldalt ott különféle weblinkek és torrente fájlok voltak be linkelve.Megnéztem pár linket és inkább hagytam is. Viszont még az elején elkezdtem az egyik torrent fájlt letölteni ,ami nem indult el.A mai nap az egyik torrent oldalról ami nem a darkwben van elkezdtem egy sorozatot letölteni ,viszont azt már csak utólag vettem észre hogy nem töröltem a darkwebről letöltött torrent fájlt , ami le is töltődött .Kiderült ez egy pedofiloknak szánt rendőrségi csali videó.A Videóban egy svéd rendőr arról beszél hogy ez a fájl közvetlenül a Svéd rendőrségi szerverről lett letöltve és a p2p hálózatot felhasználva most be azonosítottak az ip címem, és akárhol vagyok a világban el leszek kapva.Utána jártam és a videó címe úgy van össze állítva hogy egyezik a pedofilok által használt keresési rövidítésekkel.Tehát a videó címéből én nem tudhattam hogy mi ez, mivel rövidítésekből áll .A helyzetet bonyolítja hogy jelenleg Németországban vagyok, de mobile hotspot-ról torrenteztem aminek a ip címe a magyarországi Telekomé "saját Ip címet kijelző" oldalak szerint. Mire számíthatok ?