Büntetendő e ?


ju.adam # 2006.12.21. 13:52

:D küldöm

jogiforumer # 2006.12.21. 12:52

Bocsika, azért írtam, úgy hogy nickem@yahoo.com, mert arra gondoltam, hogy eből lehet sejteni, hogy az itteni nickemet kell oda behelyettesíteni, szóval leírom így jogiforumer.kukac.yahoo.com. Azért nem rendes kukaccal írtam, mert nem akarom, hogy spam robotok megtalálják a mail címet.

ju.adam # 2006.12.21. 12:51

ha összegyűlik pár mailcím, akiket érdekel lamerka, akkor még egy találkát is szervezhetünk vele

ju.adam # 2006.12.21. 12:50

lamerka mentalitása nekem egy időutazás... tudjátok mikor voltak ilyen emberek... lamerka ezzel a féreg mentalitással még kisztitkár is lehetne. Titokban, sunyiban besúthatná gyanútlan társait és kapna egy szép fedőnevet. Titkos jelentéseket írna még a családtagjairól is. Ez a mentalitás nekem tényleg egy időutazás, hiszen eddig csak filmekben láttam ilyet.

Sasfioka # 2006.12.21. 12:37

Lamerka várom a lakcímemre a feljelentést amúgy :)
Sőt mostmár készülök bebújni anyukám szoknyája alá is, mert holmi, magukból semmit vállalni nem tudó, de bunkómód viselkedő, értelmetlenséggel idejüket töltő, másokat akár nyilvánosan is sértegető (ez RÁGALMAZÁS) figuráktól, mint TE IS!!!! (ez a SAJÁT VÁLLALT VÉLEMÉNYEM) már nagyon elegem van.

De azért szórakoztató a stílusod, a hozzászólásaidat élvezetes olvasni, szóval maradok a társaságodban :P

SF

Sasfioka # 2006.12.21. 12:33

Szimplán csak nem jártam a fórumon :P Amúgy még mindig nagyon félek tőled, sőt fenntartom a hozzászólásomat :) E-mail alapján - mivel publikus - nem igazán nehéz a mai világban megtalálni valakit egy-egy kapcsolatépítő portálon, nem? :P Ehhez nem kell ip címet tudni. De mégcsak proxyt sem használok, szóval akár nyomozhatsz is.

Ja és láthatod, az én nicknevem személyes adatnak nyilvánítható :) Ennek megfelelően illik vele bánni.

De ha kapok tőled az internetről be nem szerezhető személyes adatot magamról, akkor majd talán félni fogok. :) De amíg ilyen dolgokat mondasz meg rólam, amit BÁRKI BÁRHOL megtalál, azt hiszem, hogy nincs mitől félnem :)

SF

ju.adam # 2006.12.21. 12:24

gondolom még sokan szeretnének elbeszélgetni a figurával írjatok mailcímet és küldöm az infokat. Lamerka - így jártak a besúgók is a komcsi időkben. Egy ideig lehet szemétkedni az emberekkel, de előbb utóbb ráfázik az illető. Javaslom hogy nagyon gyorsan tűnj el innen, ide normális emberek járnak, ezzel a gyáva ovis szintű árulkodós, besúgós, feljelentgetős, mentalitással nemkívánatos SZERÉNYszemély vagy itt.

ju.adam # 2006.12.21. 12:18

írtam mailt

jogiforumer # 2006.12.21. 12:01

Szia Adam, kivi lennék rá, az email címem nickem@yahoo.com vagy itt is írhatod, ahogy gondolod, esetleg azt is lárulhatnád, hogy IP alapján találtad e meg .

ju.adam # 2006.12.21. 11:42

na meg is van lamerka...

akit érdekel név,cím,születési idő stb. az írjon

ju.adam # 2006.12.21. 11:34

Miért ki a raj? te????

bizony ismernek :D ugyanis közben összehaverkodtam egy nagyon rendes fazonnal, akinek köszönhetően a dolgok rendeződtek. Úgyhogy ezt beszoptad lamerka.

Amúgy mindenkinek akit ez a kis féreg feljelentéssel fenyeget: ha tényleg megteszi, szóljatok nekem, egy ismerősömön keresztül ki tudom deríteni lamerka kilétét. Úgyhogy nehogy megijedjetek ettől kommunista besúgó időkből idecsöppent szarházitól. Ma már nem visz el az ávh.

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.21. 10:59

[hozzászólás törölve]

ju.adam # 2006.12.20. 18:14

ez a baromarcú már engem is betalált (jaj,most lehet hogy feljelent, mert halálosan baromarcúnak tituláltam nagyonszerény személyét).

Szerényszemélyű lamerka szerényen fogalmazva egy lausbubhoz (a debreceni chat balhé főszereplője) hasonló szerény személy. (remélem ez a megállapítás nem számít jogilak halálos fenyegetésnek)

kea4 # 2006.12.17. 23:08

Kedves Blowfis, Pjotr és Sasfióka!

Szerintem Lamerka nem fogja befejezni. Hacsaknem válaszok tömkelege nélkül marad...

Üdvrivalgással:
KEA.

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.15. 22:47

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.15. 22:37

[hozzászólás törölve]

Blowfish # 2006.12.15. 22:35
Szerintem neveket kis betűvel írni...bunkóság Szerintem idióta történetekkel folyton felvágni..nevetséges Szerintem jóindulató embereket provokálni...infantilizmus Szerintem neked azt gondolni, hogy értesz a joghoz...erős tévedés Szerintem neked választójogot adni...nagy kár -------------------------------------------------
  • Szerintem jogászokkal kötekedni...nem a hosszú élet titka

Confidentality
Integrity
Availability

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.15. 21:05

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.15. 21:01

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.15. 21:00

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.15. 20:54

[hozzászólás törölve]

Blowfish # 2006.12.15. 20:32

Ámen.


Confidentality
Integrity
Availability

Sasfioka # 2006.12.15. 20:01

lamerka!

Csak hogy ne unatkozz:
Javaslom neked, hogy fejezd be az idétlen hülyeségedet, és az önszorgalomból segíteni próbáló emberek szívatását, mert ha nem teszed, akkor valami olyat csinálok, amelyet magam is megbánok. Vigyázz mert én is logolok, sőt még ha lekenek egy-két embert, az IP címedhez is hozzájuthatok.

Szólj, ha nem elég az életveszélyes fenyegetéshez, kiegészíthetem.

Fogalmazhatod a feljelentést.

Ja még annyit: A nicknevem személyemhez kötődik, így adatvédelmi szempontból személyes adat. Azonosítható személy fenyeget "életveszélyesen".

Ajánlom magam,

Sasfióka

Blowfish # 2006.12.14. 14:31

Ne hergeld magad Pjotr! A csávó reménytelen. Totálisan. Egyszerűen kár a szóért....


Confidentality
Integrity
Availability

Pjotr # 2006.12.14. 14:04

Istenem hány éves az a gyerek 11?
Kisbogaram, ugyan meséld már el, hogy mégis milyen alapon jelentetted fel őket?
Regsiztráltak egy a te nicknevedhez hasonló nicket és majd valamikor talán beszólnak vele a cseten?
Mégis milyen "turpisszágot" lehet elkövetni egy cseten azt mondják egy majdnem olyan nickkel mint a tiéd, hogy mindenki b*a meg?
Hol van itt a rágalmazás?
Szörnyű.....