Ez milyen buncselekmeny?


valaki19 # 2019.04.06. 11:05

Nem akkor ment be hogy ellopja es ivartalanitsa, hanem maskor volt ra alkalom hogy bement mas kertjebe a zart (de nem kulcsra zart) kapun es ott kajat vitt a macskanak, nem mintha nem kapna. Meg mi ez mar hogy mashoz bemaszkal csak ugy hivatlanul? Aztan most hogy a macska ivartalanitva lett a gazdaja csak area tud gondolni hogy ez a ringyo tette. Termeszetesen ezt is kerdes vagy beleegyezes nelkul. Gondolom oda csalta magahoz, befogta es elvitte a dokihoz. De mindegy is mar, a gazdajat nem erdekli ahogy latom annyira a dolog mar mint amikor megtortent en meg csak kiirtam ide mert regisztralva vagyok o meg nem. Legalabb latjak az emberek hogy ilyen is megtortenhet.

rigoz # 2019.04.03. 19:25

@valaki19: Nem túl életszerű, hogy valaki azért bemegy valahova csupán, hogy más macskáit ivartalanítsa, illetve megölje.

Semmiképpen sem lehet az adott ember normális, aki ezt teszi avagy nem történt semmi ilyen.

Ez a két lehetséges forgatókönyv van.

A szkepticizmusunk teljesen egészséges...

valaki19 # 2019.04.01. 16:32

Miert olyan hihetetlen, hogy ilyen tenyleg megtortent? Ennyibol az is fake video amikor kapaval vagja szet valaki az ujszulott kismacskakat.

rigoz # 2019.03.30. 10:29

Szerintem az adott egyén vagy elmebeteg vagy egy szép kis Andersen-mese tanúi vagyunk,KBS, a kérdezővel együtt... :)

Kovács_Béla_Sándor # 2019.03.30. 08:16

Nem pittyeg a fakedetektorod?

rigoz # 2019.03.29. 20:07

Tisztelt valaki19!

Véleményem szerint magánlaksértés és állatkínzás és garázdaság.

Bár aki ilyet művel, annak szerintem nem biztos, hogy ki van a négy kereke...

valaki19 # 2019.03.29. 19:40

Tisztelt Forumozok!
Azert irok mert az egyik ismerosom macskaja vemhes volt es ma latta hogy a hasan egy vagas es a kismacskak sehol. Ivartalanitottak. A kicsikkel nem tudni mi lett, mostanaban szulettek volna. Van a falujukba egy oregasszony aki a nyitott kapukon bemaszkal es mas allataival foglalkozik, nem mintha a gazdajuk nem tenne. Valoszinuleg o ivartalanittatta beleegyezes nelkul. Sajnos kinti-benti macska volt igy betores nem volt, de akkoris. Ilyet lehet csinalni? Erdemes ezert a hatosagokhoz fordulni? Vagy nem fognal vele foglalkozni?