Fórum büntetőjog régebbi elöl     új hozzászólás

Sikkastás

samtop # e-mail 2019.06.30. 21:18

Értem én...

Köszönöm az infót

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2019.06.30. 19:48

Nem te vagy a sértett. A sértett a tagságoddal működő cég. Te csak a feljelentő voltál.
Gyakori hiba, hogy a tag azonosítja magát a gazdasági társasággal, holott az egy önálló jogalany. (A tagnak alapból még csak képviseleti jogosultsága sincs.)

www.kbs-ugyved.hu

samtop # e-mail 2019.06.30. 18:51

És én idítottam el az ügyet. Vicces hogy nem tájékoztatnak hol tart, hisz én vagyok a sértett. Ha van ügyvédem az sem tud érdeklődni?

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2019.06.30. 12:36

Nem vagy jogosult részletesebb felvilágosításra. (Ha csak nem vagy a sértett cégnek képviselője.)

www.kbs-ugyved.hu

samtop # e-mail 2019.06.29. 22:52

Üdvözlök mindenkit!

Az ügyem...

Sikkasztásért feljelentettem az ügyvezetőt a cégembe 3 éve. 2 hete a rendőrség gyanúsítottként végre beidézte a cégvezetőt. Érdeklődtem az előadónál aki közölte hogy a gyanúsított nem jelent meg az idézésre. 1 hét múlva megint érdeklődtem azt a választ kaptam hogy a nyomozó főügyészség átvette az ügyet ami lehet hogy visszakerül hozzájuk vagy átkerül más kerületben de semmilyen információt nem adhat.

Bevallom elvesztettem a fonalat hogy mi történik.

A kérdésem az lenne hogy a rendőrségi ügyszámon is lehet érdeklődni a nyomozó főügyészségen valahogy? Lassan 4 éve várom hogy történjen valami, sajnos tudom hogy mindenki él mint hal a vízben, pedig ha van igazság akkor nem kellene.

Köszönöm