Felgyorsithatja az ügyet?


rigoz # 2020.09.22. 09:47

De nem tipikus az átlag ügyfelek részéről :D De tudod Te hogy értettem, Te furkó... Ja és a "grafomán"-t kikérem magamnak... :D Terjengős vagyok írásban, de nem grafomán. ;) :)

Dumálni, ha úgy van még annál is inkább tudok amúgy :D

Kovács_Béla_Sándor # 2020.09.22. 09:36

Figyelj már, elég gyakori, hogy a házaspár egyik fele bíró, a másik meg ügyvéd. Most akkor ne "érintkezzenek" a tárgyaláson kívül?
:P

rigoz # 2020.09.22. 07:47

De ez az "alapszabály", nem? :)

Amúgy Én nem is próbáltam, mert tisztességtelennek érzem, s nem is volt rá példa, hogy ilyet észleltem volna...

Nem mondom, hogy minimális gyanúm nem volt, de mivel nem vagyok paranoiás, nem vittem ezt a gondolatot tovább.. :D :)

Olyat láttam, hogy ügyvéd ismerős az írnokokkal, stb. kifejezetten jó viszonyt ápolt, nyilván a hosszas ismertségből adódóan, de ez volt a max., amit eddig észleltem.

Meg arról mesélt egy másik ismerős, hogy szinte már-már udvarolt neki bíró... :D De tárgyaláson, nem tárgyaláson kívül... :D :)

Bírói jegyzővel volt, hogy beszéltem, de azért az mégis más... :)

Kovács_Béla_Sándor # 2020.09.22. 07:41

Ügye, bírója és ügyvédje válogatja. :)

pindy # 2020.09.22. 07:36

De ettöl felgyorsulhat az ügy?

Kovács_Béla_Sándor # 2020.09.22. 05:34

Ez azért így nem igaz.

rigoz # 2020.09.21. 19:19

Tárgyaláson kívül a felek és képviselőik a bíróval nem értekezhetnek, kizárólag beadványok útján.

pindy # 2020.09.21. 16:26

Üdvözlök Mindenkit! Szeretném megkérdezni,hogy ha az ügyvédem rákérdez a bironal,hogy mi a helyzet az ügyemmel, az nem fogja esetleg felgyorsitani? Februar ota hallgatás van, viszont most megkérdeztem, hogy esetleg ö kapott -e valamit, mire közölte ,higy nem, de rákérdez a bírónál.