"vádalku"?


gabesz18 # 2008.09.17. 18:34

Köszönöm a választ, de már megkaptam a vádiratot, ezért tudom, hogy II. rendű vádlott vagyok.


Büntet? joggal kapcsolatban kérdeznék? Sajnos Én nagyon sok minden rossz dolgon átestem, amelyen egy ember áteshet, a gyerekeimmel együtt a kisebbik gye

ObudaFan # 2008.09.17. 12:48

Vádemelés előtt beszélj az ügyésszel.

gabesz18 # 2008.09.17. 08:26

Köszönöm a választ, de az ügyészig sajnos nem jutottam el, ezt a rendőr, sajnos a rangját nem tudom mondta nekem. Kifaggatott, hogy milyen ügyekről tudok, elmondtam nagyvonalakban, azt mondta beszél az ügyésszel, és amikor legközelebb kihallgatott, akkor azt mondta, hogy el is felejtette, de ezt most hagyjuk. Azt még elfelejtettem leírni, hogy részletes tényfeltáró beismerő vallomást tettem, tehát nyomozni nagyon nem kellett.


Büntet? joggal kapcsolatban kérdeznék? Sajnos Én nagyon sok minden rossz dolgon átestem, amelyen egy ember áteshet, a gyerekeimmel együtt a kisebbik gye

ObudaFan # 2008.09.16. 14:40

Azt az ügyészség dönti el, hogy hajlandó-e bármilyen formában együttműködni.

gabesz18 # 2008.09.16. 09:17

Szeretném megkérdezni, hogy hová fordulhatnék a gondommal? A volt férjem jóvoltából hajléktalanokká váltam 2 kiskorú gyermekemmel. Ezek után az új barátnőjével kitalálták, hogy az Ő ügyeikben mindig engem szerepeltettek, mint gyanúsítottat. Egyébként büüntetlen előéletű vagyok, a férjemnek kb. 7-8 ügye van, súlyos is. Az ügyészségen az ügyeim megszüntek bűncselekmény hiányában egy maradt, melyet tényleg el is követtem adtam valakinek barátságból a saját cégemre egy munkáltatói igazolást, amelyen számítógépet vett, csak nem fizette a részleteket ezért bírói megrovásban részesültem /az érték 150.000,-Ft volt/. A volt férjem most hosszú lenne leírni, hogy hogyan belekényszerített egy nagyértékű csalási dologba, ahol kár nem keletkezett, de Én vagyok a II. rendű vádlott és az ügyvéd szerint börtönbe fogok menni, mert nem tudom bizonyítani, hogy megzsaroltak. Én kértem a nyomozó hatóságot, hogy tudok a férjem múltbéli dolgairól, bizonyítékom is van, és nem lehetne-e elmondani valahol. Úgy tudom ezt hívják vádalkunak. Azt mondták Őket nem érdekli. Én 43 év alatt soha nem kerültem összetűzésbe a hatósággal kivéve azt a bírói megrovást, egyedül nevelem a 2 gyermekem, segítséget, gyerektartást nem kapok, mert egyik gyereknek sem dolgozik az apja, meg nem is foglalkoztak vele. Kérem szépen ha lehet, írják meg nekem, hogy mit tehetek, vagy hagyjam az egészet?


Büntet? joggal kapcsolatban kérdeznék? Sajnos Én nagyon sok minden rossz dolgon átestem, amelyen egy ember áteshet, a gyerekeimmel együtt a kisebbik gye