Segítség!


wick88 # 2010.01.13. 16:04

üdv!

és mi van ha az emberrel csak e-mailben beszéltem és akkor egyszer találkoztam vele, mikor átadta a cuccot, meg rá 5 percre, mikor kifizettem?

gondolom az e-mail az nem elegendő bizonyíték...

üdv!

guba # 2010.01.13. 15:59

Ha tudod bizonyítani, hogy egy létező harmadik személytől vásároltad a csekkeket és te nem tudtad, hogy hamisak, akkor szerencséd van.

wick88 # 2010.01.13. 15:22

Üdv!

Kapkodás miatt sikerült belekeverednem egy igen érdekes ügybe, egy jogász véleményére lennék kiváncsi, hogy mire számíthatok.

Üdülési csekk adás-vétel történt, neten kerestem csekket, szerettem volna tovább adni.

Csekkről kiderült hogy nem eredetiek, de én már akkor tovább adtam, úgy, hogy az összeg nagyrésze már annál volt, akitől én is vettem.így valószinüleg rendőrségi ügy lesz belőle, mivel a pénzt teljes egészében nem tudtam visszajuttatni, mivel akkor már nem volt nálam, így a vásárló be fogja vinni a rendőrségre a hamis csekket. Amennyiben sikerült volna megszereznem a pénzt, akkor nem vitte volna be.

Nem tudom hogy egyáltalán jó fórum témába érdeklődök-e, mert igazából még nem voltam ilyen helyzetben és nem tudom milyen kategória ez.

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv!