okirat+csalás+lopás


Gabicsek # 2011.03.28. 19:45

azért nem biztos, hogy olyan kis csalás ez, ha védőt rendeltek ki. Tán öt éves tételű bűncselekményben vagy gyanúsítva?

lakatosviktor # 2011.03.28. 14:34

Ezt Önnek kell tudnia, tegyen úgy, ahogy a lelkét megnyugtatja. Nem gondolom, hogy egy ilyen ügyben sok múlna azon, hogy ki/milyen az ügyvédje. Ha nem bízik egy kirendelt védőben, a nyugodt alvás érdekében bátran hatalmazzon meg egy másik ügyvédet. Ez az Ön döntése, nehéz ebben tanácsot adni.


Dr. Lakatos Viktor ügyvéd

bleuka91 # 2011.03.28. 12:42

Végigcsinálhatom ezt a hercehurcát 1 kirendelt ügyvéddel, vagy azért jobban járnék, ha felkeresnék 1 nemkirendeltet és elfizetném a vagyonomat?:) Igen, büntetlen előéletű vagyok!

lakatosviktor # 2011.03.28. 11:20

Üdvözlöm!

Bár nem engem szólított meg, de - vélelmezve, hogy Ön büntetlen előéletű - pénzbüntetésnél súlyosabbra ne számítson. Ez azért nem az évszázad bűntette. :-)

Üdvözlettel,
LV


Dr. Lakatos Viktor ügyvéd

bleuka91 # 2011.03.28. 10:26

Üdvözletem!
1 kérdéssel fordulnék a fórumot olvasó ügyvéd úr/nő höz!
Holnap kezdetét veszi 1 tárgyalás sorozat..
Lopás, okirathamisitás(t-mobile telefonok vétele nem a saját adataimmal, ezáltal csalás) Ezeknek mi lehet a következménye?
Ezeket 2-3 nap leforgása alatt vittem véghez, Ezen időpontokba, és elötte pár nappal 2 doboz 2 miligrammos Rivotrilt ettem meg 8 napon belül..
Enyhítő h mindent azonnal bevallottam, és előkeritettem a cuccokat még aznap.