segítségkérés


bajoscsaj # 2012.04.23. 15:11

Volt egy kapcsolatom,ami igen zűrös volt az exem volt felesége miatt,aki állandó zaklatásban tartott.
Egy szó,mint száz 3hete szünetet tartottunk,hogy átgondoljuk hogyan tovább.A hölgyike nyílt utcán rámtámadott,sértegetett,az eset és a közlemény inkább ránézve volt megalázó,mint rám.Nem is ez a lényeg,hanem az hogy épp akkor próbáltuk tisztába tenni a dolgokat.Hazajöttem,és 2napra rá egy ügyvéd írt nekem levelet,hogy exem feljelentettem a területileg illetékes vámhivatalnál,így köteles leszek 250ezer FT-ot kifizetni neki,ami a bírság fele.
Nem én voltam,és most fogalmam sincs mit tehetnék.Az exem nem hisz nekem,és nem tudom ezt hogyan bizonyíthatnám be,hogy sem személyesen,sem telefonon nem tettem feljelentést,
Tud valaki segíteni,ez hogy működik,illetve hogy tudnám tisztázni magam?

ObudaFan # 2012.04.24. 08:49

Hogy ki tett feljelentést egy ügyben, annak legfeljebb akkor van jelentősége, ha a feljelentés hamis. Érdemes lenne egy kicsit pontosabban idézni, mi lehet abban a levélben, mert ez így nem túl sokat mond.

Gabicsek # 2012.04.24. 12:12

Milyen bírság, és mi nem voltál te?

bajoscsaj # 2012.04.25. 04:09

nem tettem feljelentést:)nem jártam a vámosoknál,és nem is hívtam őket.Ilyet normális ember nem tesz.Erre jön egy levél,hogy menjek az ügyvédjéhez megbeszélni,hogy mikor fizetem ki a bírsága felét,mert ez a korrekt ha feljelentettem úgymond.
Nem a pénz érdekel,hanem az igazam akarom bebizonyítani.
Mert elegem van az állandó zaklatásból,és abból hogy a fiam is ki van téve ennek,mert neki is írkál(ő vagy a gyereke anyja?)hogy hazug vagyok,gerinvtelen de fizetek majd érte,hangoztatja a barátaink előtt..
ocsmány,és ezért kérdem mit tudok tenni:)
köszi

bajoscsaj # 2012.04.25. 04:11

Vádolnak,és rágalmaznak.Visszaélt valaki a nevemmel.
hát ilyenkor mit lehet tenni?

lajika # 2012.04.30. 07:10

valaki segitsen pls sürgős
ma kellett volna be vonulnom a markóba de 2 nappal késsöbb vonulok ugy an ugy be fognak fogadni?

lajika # 2012.04.30. 07:12

ma kelett volna be mennem mi van ha két nappal késöbb vonulok be? valaki segitsen kérem

Kovács_Béla_Sándor # 2012.05.01. 09:05

Be. De megdicsérni nem fognak. Hogy úgy mondjam, rosszul kezded.

ObudaFan # 2012.05.01. 09:32

mi van ha két nappal késöbb vonulok be?

Elesel a kedvezménytől.