Harc az igazsagert


Sherlock # 2013.01.09. 19:08

Fegyházbüntetést két éves büntetésre nem lehet kiszabni (ha nem vagy többszörös visszaeső vagy nem bűnszervezetben követted el; ilyenről itt nincs szó), az sem jellemző hogy 5 évre függesszék fel(bár annak legalább nincs törvényi akadálya). Másrészt meg írj a Blikknek, ők tudnak ebben segíteni.

véső (törölt felhasználó) # 2013.01.09. 18:22

Már vagy két éve más szelek fújnak idehaza.
és a paranoia megítélése is csak szelek kérdése..

gálgabi # 2013.01.09. 17:21

Figyelj Zoltán!
Már vagy két éve más szelek fújnak idehaza.
Lehet, hogy hőst csinálnának belőled azért, mert évekkel ezelőtt többször is tüntettél.

ZoltanK # 2013.01.04. 21:27

Tiszteletem minden kedves forumozonak!

A nevem Zoltan es 2 eve folyamatosan menekulok mert a 2006os tuntetest kovetoen eletveszelyesen megfenyegetett a Nemzetbiztonsagi Hivatal, azt mondtak kapok egy uj szemelyazonossagot es kidobnak valahol Romaniaban, azzal is fenyegettek hogy bortonbe tesznek. 17 eves voltam akkor. Iskolaba nem mehettem es hetekig megfigyeles alatt tartottak. Kesobb verekedtem, mivel fiatalkoru voltam a birosag 1ev 8 honap probaidore itelt. Kesobb loptam es a birosag 2 ev fegyhazra itelt 5 evre felfuggesztve a vegrehajtasat ekkor mar nagykoru voltam. 2009ben ujra tuntettem Magyarok-hazanal es kesobb a rendorok ugy vagtak a falra hogy azt sem tudtam ki vagyok. 2010ben besokaltam es okiratot hamisitottam majd azzal elmenekultem az orszagbol. Jelenleg 23 eves vagyok es ugy erzem eljott az ideje feljelenteni es pert inditani, am jobb ha kikerem az itt jelenlevo forumozok velemenyet. Immar masodszor is levelet keszulok kuldeni az Emberi Jogok Europai Birosaganak mert 5evet mar elvettek az eletembol es ha elfognak ujjabb 5ot elvesznek. Reszletes levelem mejben idorendben szepen megfogalmaztam az elmult 5ev esemenyeit, errol a cimrol toltheto le (PDF) : http://rebirth.asia/…irtlevel.pdf kerem a forumozokat es ugyvedeket, hogy segitsenek tisztazni magam.

Koszonettel:K.Zoltan