Dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás?


Nikita92 # 2018.02.18. 00:51

Jó napot kívánok. Én ma eltulajdonitottam egy cipőt ës egy borotvát amin csipogó volt ës az ugye dolgok elleni erőszak nagyon mëg bántam be ismertem a tettem kB 10 ezer forint értékük volt és feljeletettek vették dns mintát az kapitányságra és ujjlenyomatot és fotót is készítettek. Nem volt még semmi ilyen ügyem. Nyomozóknál van az ügyem és nem tudom mire azâmithatok? Mert kellet a dns meg a többi? Börtönt is kaphatók?

gergo696 # 2016.11.30. 23:53

Köszönöm szépen a válaszokat."Semmit".Csak nagyon félek.Megérdemlem tudom. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

gergo696 # 2016.11.30. 23:53

Köszönöm szépen a válaszokat."Semmit".Csak nagyon félek.Megérdemlem tudom. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

Öreg Tölgy # 2016.11.30. 14:30

Gergő,

ezt már itt is és a gyakorin is kitárgyaltuk régebben. Akkor megmondtam, hogy amit leírtál, amiatt nem fogsz börtönbe kerülni. Ezek szerint időközben megjött a vád, és az ügyész közérdekű munkát indítványoz, tehát megerősíti, amit mondtam. Most mit akarsz még?

ObudaFan # 2016.11.30. 12:59

Emiatt nem fogsz börtönbe kerülni.

gergo696 # 2016.11.30. 07:46

Múlt évben elkövettem egy lopást a Tescoban.2 db játék cd.-t loptam el ami védő tokban volt .Ezért dolog elleni.
Nagyon megbántam és nagyon félek mire számíthatok?10 évelel ezelőtt volt már hasonló ügyem.Azóta mégcsak szabálysértésem sem.Az ügyész a vádiratban leírtak szerint közmunkát kért,de nagyon félek a bötöntől.Nagyon nagy hülyeséget követtem el be gyógyszerezett ,ittas állapotban.Elmeorvosi igazságügyi szakértőit kértek+ ügyvédet,mert pszchiátriai kezelt vagyok.. nem tudom ez egyáltalán számít e valamit,de közép fokban voltam korlátozott a cselekménykor . :/ Börtönbe fogok kerülni?