segítségkérés


ildikó31 # 2005.06.14. 06:26

Sziasztok, aki tud kérem segítsen nekem. 2005. június 8-án a tévé ügyvédje című műsorban ajánlottak egy könyvet a biztosítóval perben állók számára, aki tudja kérem írja meg, hogy ki írta ezt a könyvet, és mi a könyv címe!
Előre is köszönöm!


ildiko31

kispali2 # 2005.07.29. 11:14

Szerintem a Mr. (vagy dr.) Vizi, vagy Vizy ... körösztnevét nem tudom, de egy időben sokat volt vmelyik TV-ben, mint műsorvezető.
Szerintem a könyv ~fekete kötésű, füzetszerű, és pl. a Libri boltokban (is) kapható (~2.500.-Ft.).
(Egyébként a műsor nem láttam, csak a könyvet, de - mivel az frissnek tűnt, így - jó eséllyel az lehet.)

Zoltán György # 2005.07.29. 12:25

Mivel budapesti vagyok;

Több alkalommal felugrottam a Nagymező utca 28. emeletére.

Dr. Kovács Kázmér ügyvédi iroda

kispali2 # 2005.08.03. 12:04

Akkor bocsánat.

marigó # 2005.09.27. 04:37

üdv!sajnos az én broblémámban nem tud segiteni ez a könyv,számtalan Pályázatot adtam már be,ugy is mint karikatúra, ugy is mint vers ,vagy egy egy jó poént,ötletet,mindannyiszor,le nyúlták felhasználták reklám célokra, ezzel is csak másokat gazdagitottam.Az ember ha szaladgál folyton a jogvédő irodában akkor mikor ér rá ötleteket gyártani. Vagy suttogva beszéljek,hogy meg ne hallják? vagy ne is fórumozzak? ne is pályázzak akkor meg mit tegyek?