pénz kölcsönadási szerződés


drbjozsef # 2021.07.02. 05:41

Tuncy,

Mehet. Nem tilos az.

Ha lenne két tanú a kölcsönszerződésen, akkor az teljes bizonyító erejű magánokirat lenne, és könnyebb dolga lenne vele a bíróságon. De ha aláírtátok, akkor ez egy érvényes szerződés.
Aki pénzt ad át, bizonylatot kér róla. A kölcsönszerződésben feltételezem benne van, hogy az aláírásával együtt elismeritek, hogy meg is kaptátok a pénzt.
Te viszont úgy fizettél, hogy nem kértél bizonylatot, ez egy elég nagy hülyeség volt.
Azért a bíróság vita esetén minden körülményt meg fog vizsgálni, lehet tanúkat meghallgatni, más módon bizonyítani, hogy valójában fizettetek.
Mi áll a szerződésben a visszafizetésről, határidőről?

Tuncy # 2021.07.01. 16:47

Ezzel a papirral mehet o bíróságra vagy valahova?

Tuncy # 2021.07.01. 16:46

Tisztelt Ugyved ur/Asszony!

Azzal kapcsolatban szeretnek segitseget kerni, hogy egy evvel ezelott kolcson kertunk a szomszedunktol 300.000. ft ot. Aztmonden honapban ki is fizettuk neki 30.000 ftal. Ami mar lejart majusban. De nem reg elkezdett fenyegetozni hogy keri a penzet. Sajnos nincs ra bizonyitekunk hogy at adtuk neki a reszleteket minden honapban. Valoszinu nem tetszett neki hogy el lett zavarva es meg lett neki mondva hogy ide tobbet ne jojjon at. Volt olyan hogy napi szinten jart at. Be jott a lakasba is szo nelkul. Mar nem hagyhattam szo nelkul. Eddig is mindig el lett mondva de csak szepen finoman most viszont egy kicsit nyomatekosabban. A kolcson adasrol irtunk papirt de tanuk nem lettek ra irva.... Ilyenkor mit tud tenni hogy azt allitja nem kapta meg a penzt?! Koszonom szepen a valaszt....

drbjozsef # 2018.06.02. 07:45

wordpresses domain-en, gmail-os e-mail címmel?
Biztos komoly cég.

Dr.Attika # 2018.06.02. 07:42

Ezek szerint nincs. Már megint valamilyen szélhámos csapat akarja lehúzni az embereket.

Dr.Attika # 2018.06.01. 14:51

Tessék már megadni a Magyar Nemzeti Bank engedélyének a számát, mert az MNB-nél nem található a cég.

ius latratus # 2016.11.16. 17:28

wers

Bár elsőre tényleg utálatos, de talán beilleszkedik.

Nem hiszek az integrációban, soha, sehol nem működik. A szegregáció viszont természeti törvény.
:)

Csak egy közvetítő # 2016.11.16. 17:00

Igen! Igazatok van! Ez itt nehéz terep!

A mi sikerünk kizárólag az elégedett megbízók után van!

wers # 2016.11.16. 16:44

Talán ne írjuk még le. Bár elsőre tényleg utálatos, de talán beilleszkedik. Csodálom, hogy hajlandó volt most megszólalni. (mármint a csodareklám szövegek nélkül) Én úgy alapban mindenkiben a jót keresem.

ius latratus # 2016.11.16. 16:02

Mégis mivel nyomod fel a partnereimet? Nem várok választ..

Még jó.
:)
Nem is kapnál.
Egyszerűen visszataszító a viszketegséged. Tudod, amikor a bolhás kisfiú szülei a "majd megszokják" elvtelenségét követve újra és újra elengedik gyermeküket a közösségbe.
Nem, senki nem szokja meg.
Ugye, érted?

wers # 2016.11.16. 15:44

Talán megvillanthatnád tudásodat is. A terep adott. Itt, ingyen. Ebből még nem láttunk semmit.

Csak egy közvetítő # 2016.11.16. 15:39

:)

Mégis mivel nyomod fel a partnereimet? Nem várok választ..
De nem szeretnék lejjebb süllyedni valóban...

Csupán jót akartam az oldal tulajdonosának..

Semmi trükk.. Ingyen! Mar az sem jó!

Köszönöm az észrevételeket!

wers # 2016.11.16. 15:05

Van más lehetőség is, aktív hozzászólásokkal is lehet érvényesülni. Hogy csapnivaló a helyesírásod, az ne akadályozzon, engem is eltűrnek itt elég rég óta.
Minden egyes nap lesznek itt megosztásaink több oldalon is!
Akinek nem tetszik majd megszokja..

Köszöni mindenki, hogy ezt előre közölted. De ugye tudod, hogy ez nem növel a népszerűségeden.

elfmage999 # 2016.11.16. 14:26

Szerintem hamar kilövik az ügyvédeket akik titeket megbíznak és onnantól biznic befuccsol.

Betesztelnek pár ügyféllel titeket, és utána amelyik ügyvédhez irányítjátok a beépített ügyfelet az lesz felnyomva a kamaránál.

Én is segítek pár kamu ügyféllel (céges háttér, meg minden megvan, nagyágyú is meg kisebb is akad)...

Másik lehetőség, hogy abbahagyod a reklámozást itt.

wers # 2016.11.16. 10:42

mert a héten (2nap alatt) ez miatt
Csak 1200 an nézték meg a weblapomat.
És kb 30-40 ember érdeklődött..

WAUUUU, de jó, ennek a fórumnak szerintem közel sincs ekkora forgalma.

Dr.Attika # 2016.11.16. 10:34

Tesztelem a szolgáltatást. Rájuk küldtem egy "beépített ügyfelet".

Sherlock # 2016.11.16. 09:52

Tisztelt valódi ügyvéd urak, hölgyek! Munkatársakat keresünk behajtással kapcsolatos tevékenységekre! Akinek jóljönne egy kis plusz munka (pénz)
Annak szívesen közvetítünk kis és nagy kintlévőséggel rendelkező Ügyfeleket.

A kamara tiltja felhajtó használatát.

Dr.Attika # 2016.11.16. 09:19

"Rengeteg megkeresésünk van és mindenkinek szivesen segítünk eligazodni a kalóz ügyvédek között."

Mondja ezt anonim "barátunk". Annyi tudható róla, hogy van egy mobilja meg egy elektronikus levél címe.

wers # 2016.11.15. 09:23

limma, szerinted ennek az antireklámnak van ügyvédi irodája? Max. némi jutalékért ügyfeleket hajt fel ügyvédeknek. De ki az a balga ügyvéd, aki őt megbízza a kerítéssel, főként ily módon?

limma # 2016.11.15. 08:14

Helyesírási hibák kijavítását, érthetetlen mondatok érthetővé tételét, korrigálást jutányos áron vállalok!
Ne égesse ügyvédi irodáját igénytelen fogalmazással, forduljon hozzám bizalommal :)

wers # 2016.11.15. 05:38

ahh, „Súgás” nem vált be, lecserélték. Vagy mégsem, csak Zorro féle álarcot váltott.?

ius latratus # 2016.11.14. 22:11

Hagyd! Reménytelen.

Csak egy közvetítő # 2016.11.14. 21:59

Budapesti ügyvéd munkatársaink állnak rendelkezésükre polgari mint büntetőjogi képvisetben egyaránt.

http://kompromisszum.com

lajcsó # 2016.07.05. 19:51

A kölcsönszerződés még szóban is érvényes! A biztonság kedvéért azonban az írásbeliség ajánlott! Lehet formanyomtatványon két tanúval, ügyvéd által stb. Szakember (ügyvéd) segítsége nem hátrány.

lincoln850704 # 2016.07.05. 19:20

Tiszteletem.
Olyan kérdésem lenne, hogy kölcsönszerzödés érvényes-e akkor ha formanyomtatványon van megkötve két személy között, tanukkal ellátva vagy ügyvéd előtt kell szentesíteni és csak akkor hiteles?
Választ előre is köszönöm.