érceklődés


sortie # 2019.06.11. 06:04

"A Google a barátod! A Google kereső használata gyors, praktikus, eredményes."

Érdekes nekem elsőre felhozta a címet, telefonszámot e-mail címet...

Aki képes a jogi fórumra regisztrálni, annak nem okozhat gondot a google kereső használata sem.

Egyebekben pedig ajánlom figyelmébe az 1994. évi LIII. törvényt a bírósági végrehajtásról.

Ebben megtalálja a végrehajtásra vonatkozó anyagi és eljárásjogi szabályokat.

1.§ A bíróságok és a jogvitát eldöntő más szervek határozatait, továbbá egyes okiratokon alapuló követeléseket bírósági végrehajtás útján, e törvény szerint kell végrehajtani.

2.§ (1) A bírósági végrehajtás során állami kényszerrel is el kell érni, hogy a pénzfizetésre, illetőleg az egyéb magatartásra kötelezett (a továbbiakban: adós) teljesítse a kötelezettségét.

sortie # 2019.06.11. 06:03

"A Google a barátod! A Google kereső használata gyors, praktikus, eredményes."

Érdekes nekem elsőre felhozta a címet, telefonszámot e-mail címet...

Aki képes a jogi fórumra regisztrálni, annak nem okozhat gondot a google kereső használata sem.

Egyebekben pedig ajánlom figyelmébe az 1994. évi LIII. törvényt a bírósági végrehajtásról.

Ebben megtalálja, hogy a végrehajtásra vonatkozó anyagi és eljárásjogi szabályokat.

  1. § A bíróságok és a jogvitát eldöntő más szervek határozatait, továbbá egyes okiratokon alapuló követeléseket bírósági végrehajtás útján, e törvény szerint kell végrehajtani.
  2. § (1) A bírósági végrehajtás során állami kényszerrel is el kell érni, hogy a pénzfizetésre, illetőleg az egyéb magatartásra kötelezett (a továbbiakban: adós) teljesítse a kötelezettségét.
Kecele # 2019.05.31. 08:44

kedves Gerbera317-lehet, hogy ez neked nem valós probléma, de nekem igen!!!!! a tényállás valós. sokszor kértem a segítségét, de ő nem hogy segített volna, de elindította a letiltást, anélkül, hogy bármit tudtam volna róla. derült égből villám! és a kérdésem igazi. azért szeretnék tudni email elérhetőséget, mert a tanyáról nem tudok kimenni a mozáskorlátozottságom miatt.

gerbera317 # 2019.05.29. 20:55

Nem ő vette le. Igazi kérdésed valós tényállással nincs?

Kecele # 2019.05.29. 09:44

Szép napot Mindekinek! KMérlek , ha tudtok valamit egy Orell Zsolt ( kiskőrösi ) végrehajtóról - email cím, stb) kérlek segítsetek. Olyan szinten vette le a rokkantnyugdíjamat, hogy szószerint kenyérre sem futja!
Köszönöm!