sikkasztás


Szomorú örökös # 2019.09.29. 13:53

kocsmáros10

akkor sérülést kellene magamnak okozni, az meg kellemetlen

Szerintem a dutyi sokkal kellemetlenebb lesz számodra, amit kapsz érte. Sőt, a legkellemetlenebb része a zuhanyzóban a leejtett szappan lesz. Vigyél be eleget magaddal, nehogy le kelljen érte hajolnod! ;-)

kocsmáros10 # 2019.09.29. 13:48

Azért azt nem akarom, mert akkor sérülést kellene magamnak okozni, az meg kellemetlen. Viszont! Korábbi eseteknél elég volt felhoznom az APEH vagy a munkaügyi felügyelőség nevét és nem lett belőle soha feljelentés. Arra gondoltam, hogy még teszek egy próbálkozást, megmondom nekik, hogy ha nem vonják vissza a feljelentést, akkor én is feljelentem őket az APEH-nál meg a munkafelügyeletnél. Ez a két hatóság egyből ráugrik ezekre és darabokra szedi őket. Nekem meg ez jól jön, mert ezek az én "fegyvereim". Ettől viszakozni fognak szerintem.

Van tényleg ilyen:
"..Sőt létezik olyan hogy azért jelentheted fel őket mert megnehezítették az életedet...".
Ezt még nem hallottam, de jól hangzik, hol találom ezt pontosan?


Kocsmáros

takacs j # 2019.09.29. 13:27

veresd meg magad s mond hogy hősiesen ellenálltál.

kocsmáros10 # 2019.09.29. 13:13

Hát igen, gondolkodtam azon, hogy hogyan lenne a legegyszerűbb megszerezni a zsét. Eszembe volt a lopás is, de hát hülye lennék ellopni azt ami már amúgy is nálam van, így gondoltam megtartom. A sikkasztást meg amúgy is könnyű kimagyarázni. Amiben nem vagyok biztos az csak az, hogy melyik verziót válasszam, mondjam azt, hogy ellopták tőlem, vagy egyszerűen csak mondjam azt, hogy elhagytam.

Kovács Béla Sándor:
"..Van egy olasz mondás, miszerint "nem igaz, de jól ki van találva". Na, ez még csak ki sincs találva rendesen.."

Szerintem ezt elég jól kitaláltam, végül is nem a súlyosabb lopást választottam a lovetta megszerzése érdekében, hanem csak egy sokkal könnyebben kimagyarázható sikkasztás. Miért, Te inkább elloptad volna?


Kocsmáros

takacs j # 2019.09.29. 12:54

Sőt létezik olyan hogy azért jelentheted fel őket mert megnehezítették az életedet. Ezt pedig már azzal is megvalósították hogy munkát adtak neked, hisz mennyivel könnyebb kényelmesen pihengetni...

kocsmáros10 # 2019.09.29. 12:40

Visszaadni nem akarom, mert a cég úgyis tele van, nekem meg egy vasam sincsen (pl. munkásszállón lakom), mivel úgy gondolom, hogy már feljelentettek emiatt (legalábbis ma reggel még ezzel fenyegettek arra az esetre ha nem számolok el a zsetonnal), ezért azt találtam ki amit már korábban is írtam.
De arra is gondoltam, hogy én is feljelenthetném őket a feljelentéssel való fenyegetésért:)
Mit gondoltok, jó ötlet ez így?


Kocsmáros

Kovács_Béla_Sándor # 2019.09.29. 12:27

Van egy olasz mondás, miszerint "nem igaz, de jól ki van találva". Na, ez még csak ki sincs találva rendesen.

gerbera317 # 2019.09.29. 11:40

Ez csak teszt volt. Ennyire hülye senki nem lehet. 180 ezer. Ugyammá. Még 180 milliót sem. A küszöb valahol 400 milliónál van...

Szomorú örökös # 2019.09.29. 11:21

kocsmáros10

Te ezt most komolyan kérdezted? Ugye viccelsz? :-O

alfateam # 2019.09.29. 11:11

hogy mi a legjobb, amit ilyenkor mondhatok?
Mondani bármit-is felesleges! De tenni tehetsz, visszaadod!

kocsmáros10 # 2019.09.29. 11:07

Szevasztok gyerekek,

egy szállítócégnél dolgozok a XIV. kerületben, tegnap lenyúltam az aznapi bevételt, kb. 180 ezret. Nem akarom visszaadni, mert nekem is jól jön, illetve azt hallottam, hogy azt mondom később a yardon, hogy elhagytam, vagy esetleg tőlem is továbblopták, akkor símán megúszom. Tudtok valami hasznos tanácsot adni, hogy mi a legjobb, amit ilyenkor mondhatok?

Üdv.


Kocsmáros