Tigáz ügyben segítséget kérek..


végrehajtó1 # 2010.06.30. 06:45

Vita esetén marad a bíróság.Érdekes hogy sok ilyen esetet hallani.

csetnej # 2010.06.30. 06:31

Üdvözlök mindenkit.
Segítséget szeretnék,kérni.Hova forduljak,mit tegyek.
Tigázosok le cserélték óránkat,de állítólag lopjuk a gázt .
Ki küldtek 500.000 ft os kötbéres büntetést.
4 évvel ezelőtt ,volt egy német juhász kutyánk,és bele akadt az órába .
kicsit meglazult a számláló fed lapja .
Hívtam tigázt ,elmondtam mi történt,kérdezték forog e számláló,mondtam igen,akkor semmi gond mondták ők
Azóta 4x voltak ellenőrizni órát,semmi gond nem volt .
Most óra bevizsgálást kértek,ott volt férjem,de furcsa dolgok történtek.
Rá kötötte fogyasztás mérőre,a mérő tökéletesen működött 100%os volt a mérés.
Erre ő,a meglazult,(elengedett) számláló dobozt,többszöri próbálkozás után,fel feszítette,eltörte a stiftet benne.
Ezután tovább feszegette kb:2-3cm húzta ki ,mire az óra meg állt, a férjem rá is szólt,erre közölte,hogy csak meg mutatta,hogy kell
gázt kivenni.Az óráról több fénykép is készült,szemből,oldalról,az oldalsó fényképek nem kerültek bele a szakértői véleménybe,pedig azokon látszik hogy nem volt az óra ki feszítve.
.Természetes ,hogy karcolás volt rajta, ezt nem is vitatjuk,mert ugye lánc , drót megkarcolta 3-4 helyen,ami már rongálásnak és feszegetésnek lett be írva ,a szakértői véleménybe.Még azt nem értjük,hogy a kinagyított fogas kerék,hogy került anyagba,amin természetesen fékezési nyomok vannak,holott a férjem
jelenlétében nem szedte szét fogaskereket ,hogy ez akkor látszódott volna.Szemből le van fényképezve mikor egybe van óra ,de azon semmilyen sérülés nem látszik.
Kérdem én ,miért más került bele szakértői véleménybe,mint amit ott szóba elmondott??Azokat a képeket,amik végül is be lettek téve szakvéleménybe miért nem mutatták meg.Arról hogy mi történt,jegyzőkönyv nem lett alá írva, csak elején,hogy nem élünk panasszal az óra bevizsgálása ellen.Szeretnék segítséget kérni,mit tegyek?? Köszönöm válaszotokat.