alberleti szerzodes minta


snefi # 2004.08.02. 13:42

Koszonom. :)

szajbertattila # 2004.08.02. 13:26

Szerintem ez így jó - még beleírnám, hogy melyik lakásról (cím) és annak melyik melyik szobájáról van szó, és kész.

snefi # 2004.08.02. 12:23

Hello

jo lesz ez igy vagy mit kellene meg beleirnom?
Udv:Snefi

snefi # 2004.08.02. 12:23

Név:
Személyigazolvány szám:
Adoazonositó szám:
Fizetendő aukció:
Szoba bérleti díja /hó:
Mindenkori rezsiköltség /fő/hó :
Fizetési határidő: Minden hónap 4.-e
Felmondási idő: 2 hónap.

Ha valamit elront, vagy eltűnik akkor azt köteles megfizetni vagy a kaucióból levonható.
A kaukció a felmondasi idő lejártával visszajár amenyiben nem kelet levonást eszközölni.

snefi # 2004.07.30. 12:01

Hello

koszi a biztatast :)
de esetleg ha lenne valakinek ilyen minta elteve es elkuldene a snefi@freemail.hu -ra azt megkoszonnem. :)
Udv:snefi

szajbertattila # 2004.07.30. 07:01

hello - íg is jó lesz, nem kell ezt túlfogalmazni - ha mindenki aláírja, akkor ugyanolyan érvényes szerződés lesz, mintha egy sztárügyvédi irodában csinélták volna 50E Ft-ért

snefi # 2004.07.30. 04:54

Hello

Kelene keszitenem egy szerzodest.
A felallas az hogy:
Kivetem egy 3 szobas lakast es ebol kiadtam 2 szobat es most szeretnek egy olyan szerzodest kesziteni amit alairnana a ket szobaban lako emberke. amit tartalmazni kelene szerintem: nev, szemejigazolvany szam adoazonosito, hogy menyi a szoba ara/ho a rezsi aranyos reszet kell megfizetnie hogy 5.eig kell fizetnie, es hogy a kaukciot is atvetem tole, es hogy ha valamit elront vagy eltunik akkor azt koteles megfizetni vagy a a kaukciobol levonhato, es hogy 2 honap a felmondasi ido.
azthiszem enyit szeretnek.
ahogy latjatok nem vagyok egy fogalmazo zseni ezrt kernek segitseget hogy megis hogy lehet ezt normalisan megofgalmazni :(
esetleg ha van valakinek ilyen papirja akkor azt szivesen fogadnam a snefi@freemail.hu
A valaszokat elore is koszonom.
Udv:Snefi