eltűnt topic


old-guy # 2004.12.02. 18:55

Sajnálom, hogy - vélhetően a kérdezők számára nem mindíg kedvező válaszaim miatt - törlésre került a teljes adó- és járulékügyek topic.
Ez is egy megoldás, nem semmi.

old-guy # 2004.12.02. 19:03

Bocsi az átnevezésért, adózás, illeték és pénzügyek volt a topic eredeti címe 10 nappal ezelőtt
(old-guy)

the big cat # 2004.12.02. 19:47

old-guy, ezt nem mondod komolyan? És a Főszerkesztő Úr sem gondolhatja komolyan! Mi történt mégis?

Szilágyi Károly # 2004.12.03. 10:41

Technikai hiba miatt időlegesen nem volt elérhető az adózás, illeték és pénzügyek topik.

Köszönöm a jelzést, a témakör valóban nem jelent meg a főoldalon. Ettől függetlenül tovább élt és olvasható volt, tehát semmilyen topikot vagy hozzászólást nem töröltünk.

Most újra látható a fórum főoldalán.

Az alábbi hozzászólások átmozgatva a javaslatok, kritikák, vélemények témából:

old-guy # 2004.12.03. 19:15

Köszönöm a gyors intézkedést, a hibára valóban nem goldoltam, rögtön magamban kerestem a hiba okát... :-)

old-guy

Mátyás Király # 2005.03.17. 13:00

jártam úgy, hogy válaszoltam, beírtam és amikor ráklikkeltem a rendben-re nem is volt benne. De jártam úgy is, hogy először a próbára klikkeltem, utána a rendben-re akkor sem volt benne. Ez éppen ma történt meg velem.
Üdv.M.K.

Szilágyi Károly # 2005.03.17. 13:07

Sajnos van egy ilyen hiba a rendszerben, de nem egyértelmű, hogy hol kell keresnünk az okát. Természetesen igyekszünk a lehető leghamarabb elhárítani.