Étterem nyitás


drbjozsef # 2020.04.16. 10:26

Niki0114,

Az "érdemes-e" nem jogi kérdés.

Véleményem szerint most, és pár hónapig nemigen érdemes vendéglátással kapcsolatos vállalkozásba fogni.

Ha a "saját maguknak készítenek el-t úgy érted, hogy nálad, a büfébe, az valszeg felvetne ÁNTSZ aggályokat, ha úgy, hogy házhoz rendelik, és otthon csinálják meg, az meg nem akkora újdonság, komplett BBQ dobozt lehet így kapni.

wers # 2020.04.16. 10:13

érdemes e egy olyan vállalkozást indítanom

Ha megfelel az ÁNTSZ feltételeinek, akkor lehet.

Hogy érdemes-e, az nem jogi kérdés. Bennem nem találnál vevőre. (ha már magamnak készítem el, akkor miért ne a magam konyhájában tenném... de én ebben nem vagyok etalon)

Niki0114 # 2020.04.16. 09:25

A fórum olvasóinak a véleményét szeretném megtudni, hogy érdemes e egy olyan vállalkozást indítanom, amely olyan jellegű, ahol a "streetfoodra" specializálódva egy kisebb méretű "önkiszolgáló büfé" . Elsősorban abban különbözik a többi eddig meglévő vállalkozásoktól, hogy itt a vásárlók a vállalkozás által kínált alapanyagokból (fűszer, zöldség, hús, stb.) állíthatják össze az általuk preferált ételeket, amelyet saját maguknak készítenek el.

redguy # 2013.01.21. 13:06

Az előző kedves fórum felhasználónak ugyan megszakadt a gondolatának a fonala (őszintén remélem, hogy azóta sikeres étterem tulajdonos), de azért én tovább vinném...
Szóval mi szükséges ahhoz, hogy valaki éttermet nyisson.
Akár mint ev. akár mint cég (esetleg örülnék egy összehasonlításnak is melyből kiderülhet, hogy melyik irányt érdemes elkezdeni).
Mindezek mellet az érdekelne, hogy milyen jogszabályok/törvények vannak amiket be kell tartani (62_2011 (VI. 30.) VM rendelet -en kívül, mert azt már megtaláltam), milyen végzettség szükséges hozzá (vagy inkább szükséges-e valamilyen).
Segítséget előre is köszönöm.

xdri # 2012.08.27. 07:11

Te mint egyéni vállalkozó? cég?

www.drhalasz.eoldal.hu

allhatatos # 2012.08.25. 08:46

Nyithatok éttermet 10 osztályos végzettséggel?