Jogi asszisztensi

Budapest XIII. kerületi székhelyű, polgári jogi területen működő, jelenleg 10 fős ügyvédi iroda hosszú távra

munkatársakat keres.

Irodánk szakterületei a polgári jog legtöbb területét lefedik. Kiemelt területeink, amelyek irodánk életében napi szinten előfordulnak, így ezek legalább egy részével kapcsolatos stabil szakmai tapasztalat elvárás: cégjog (változásbejegyzések), ingatlanjog (adásvételi, bérleti szerződések, társasházi jog), építőipari vállalkozási szerződésekkel (véleményezés, okiratszerkesztés, üzleti-jogi tárgyalások), adatvédelem, munkajogi (jogviták megelőzése, kezelése, okiratszerkesztés, tanácsadás), szerzői jogi (jogviták kezelése), elektronikus szolgáltatásokkal kapcsolatos jogi kérdések.

Főbb feladatok, munkák :

  •  irodai adminisztrációs feladatok ellátása;
  •  elektronikus iratbeadás, vendégek fogadása
  • postai, hivatali (földhivatal, kormányablak, bíróság) ügyintézés
  • ügyfélkapu kezelése, számlázás,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, az iroda könyvelőjével,
  • az általános irodai rend fenntartása, akták rendszerezése, rendezése;
  • ügyek, feladatok nyomonkövetése, határidőfigyelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ügyvédi vagy közjegyző irodában szerzett minimum egy éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ügyvédi irodában használt programok ismerete (ÁNYK, cégírnok, MOKK rendszer, VIEKR, e-papír, Takarnet, JÜB)
  • precizitás, jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • idővel önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •  idegen nyelv ismerete (főként az angol),
  •  jogosítvány és járművezetési tapasztalat megléte,
  •  magasabb szintű számítástechnikai ismeretek,
  • ügyvédi irodában, gazdasági társaságnál vagy közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • igényes munkakörnyezet, fiatalos, csapat, barátságos munkahelyi légkör,
  • komoly ügyek megismerése, szakmai fejlődés lehetősége,
  •  hosszú távú állás, rugalmas hozzáállás

Szükséges tapasztalat:

Legalább 1-2 éves ügyvédi irodai tapasztalattal rendelkező kollégák jelentkezését várjuk

Munkavégzés helye:

XIII. kerület, irodaház jó tömegközlekedési kapcsolattal

A rövid bemutatkozást tartalmazó motivációs levelet és fényképes önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelölésével az iroda@redei-pal.hu e-mail címre.