Ügyvédjelölt/Frissen szakvizsgázott ügyvéd

A Baker McKenzie globális ügyvédi iroda  több mint 30 éve működő budapesti irodája a gazdasági jog valamennyi területén tanácsolja kiemelkedő magyar és nemzetközi ügyfeleit.

Gyógyszerjogi és Egészségügyi Jogi Csoportunk minimum 2 éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet, vagy frissen szakvizsgázott (0-2 év) ügyvédet keres.

Elvárások:

  • munkatapasztalat a gyógyszerjog / egészségügyi jog területén, különösen az iparági szabályozás és a szerződések területén,
  • más jogterületeken szerzett tapasztalat (társasági jog, munkajog, adatvédelem vagy versenyjog előnyt jelent)
  •  kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • versenyképes juttatási csomag
  • modern, belvárosi munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Munkaidő: Főállás

Kapcsolattartó: Kertész Judit

Cím: 1051 Budapest, Dorottya utca 6.

Telefon: +36 1 302 3330

Email: judit.kertesz@bakermckenzie.com

Jelentkezés módja: angol nyelvű  önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailben