Ügyvédjelölt

A Dessewffy, Dávid, Felsmann valamint Társaik CEEA ügyvédi iroda ügyvédjelölti felvételt hirdet. A büntetőjog kivételével szinte minden szakterületen tevékenykedünk, de fő szakmai profilunk közé az ingatlanjogi ügyek, a pénzügyi- és adójog, valamint a gazdasági és társasági jog tartoznak. Az iroda kiegészítő jellegű ügyvédi tevékenységként ingatlanközvetítői tevékenységet is folytat.

Feladatok:

  •  szerződés-tervezetek, szabályzatok előkészítése
  •  szerződések véleményezése, készítése
  •  okiratok, beadványok (keresetlevél, FMH, ellenkérelem) állásfoglalások előkészítése, szerkesztése
  •   jogszabályok és joggyakorlat kutatása
  •   az átmeneti időszakot követően a feladatok önálló vitele, önálló tárgyalási jelenlét.
  •  hírlevelek szerkesztése
  •  valamennyi tevékenység háttértámogatása

Elvárások:

  •  kiváló kommunikációs készség
  • határozott, magabiztos személyiség
  •  nagyfokú önállóság
  •   proaktív hozzáállás
  • rugalmasság
  •  elsajátított jogi ismeretek kreatív felhasználása
  • angol nyelv szakmai szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • német nyelv ismerete
  • azonnali munkakezdés
  •  ingatlanközvetítői tevékenység iránti fogékonyság

Amit kínálunk:

  • gyors szakmai fejlődés lehetősége
  •  az önálló feladatvitelhez párosuló rugalmasság
  • érdemi munkavégzés
  • nincs hétvégi munkarend
  • családias légkörű iroda

Munkaidő: főállás, napi 8 óra munkaidő

Fizetés: megegyezés szerint

Telefon: 06-1-413-3340

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel nettó fizetési igény megjelölésével emailen