végrehajtási ügyintéző

Dr. Eckert Attila Végrehajtói Irodája

1031 Budapest, Szentendrei út 216/B

Végrehajtói Iroda 1) ügyviteli és 2) pénzügyi munkakörbe munkatársat keres teljes munkaidőben.

Amit elvárunk:

  • releváns szakmai tapasztalat végrehajtói irodából;
  • min. középfokú végzettség;
  • precizitás, pontosság;
  • jó monotonitástűrő képesség;
  • feladatcentrikus és logikus gondolkodás;
  • végrehajtói irodában szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • szükséges mértékű elméleti és gyakorlati betanítás, segítőkész munkatársak;
  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • azonnali munkakezdés;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • családias munkakörnyezet;
  • piacképes munkabér, valamint teljesítményarányos premizálás (bónusz).

Ami előnyt jelent:

  • végrehajtó-helyettesi, illetve szakvizsgázott végrehajtójelölti minőség;

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület – Szentendrei út 216/B.

A jelentkezéseket fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével dreckert.vhi@gmail.com e-mail címre várjuk.

Jelentkezés: dreckert.vhi@gmail.com

Erre az álláshirdetésre a Jogi Fórumra feltöltött önéletrajzod elküldésével is jelentkezhetsz.
Miért érdemes feltöltened az önéletrajzodat a Jogi Fórumra?
Feltöltött önéletrajzzal egyszerűen, egy kattintással jelentkezhetsz a meghirdetett pozíciókra. Kattints az alábbi linkre, hozd létre online önéletrajzodat és jelentkezz a pozícióra annak segítségével!