Ügyvédjelölt

  • dr. Fütty Ügyvédi Iroda
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2022. február 15.

Budapesti Ügyvédi Irodánk fiatalos csapata Magyarország meghatározó, értékteremtő ingatlanfejlesztő-beruházó tevékenységet végző vállalatcsoportjának működéséhez kapcsolódó széles körű jogi feladatokat lát el. Az Ügyvédi Irodánk fiatalos csapatába keresünk frissen végző vagy gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölteket ügyvédjelölti feladatok ellátására. Irodánk ügyfele Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő cége, amelynek nemzetközi környezetű teljes működését támogató jogi munkánk segítéshez keressük új kollégánkat.

Szakterületek:

–ingatlanjog (adásvétel, bérbeadás, üzemeltetés, finanszírozás, stb)

–társasági jog

–követeléskezelés

–munkajog

–szellemi alkotások joga

–kapcsolódó peres eljárások

Feladatok

–adásvételi szerződések készítése, tárgyalása

–vállalkozási-, tervezői szerződések készítése

–telekalakítási-, építési engedélyezési eljárások

–társasági jogi dokumentumok, szindikátusi szerződések készítése

–szerzői jogi kérdések kezelése

–munkaszerződések készítése, módosítása

–peres eljárások előkészítése, vitele

Elvárások

–szakmai elhivatottság

–pro-aktivitás

–precizitás

Előny

–angol nyelvtudás előny

Munkatársként hosszú távú lehetőséget kínálunk:

–számos jogágra kiterjedő szakmai környezetben történő egyedi fejlődés

–nemzetközi hátterű munkatapasztalat megszerzése

–közvetlen, felelős, szakmai szempontból támogatott és kontrollát közvetlen munkakapcsolat az ügyfelekkel, üzleti partnerekkel