ügyvédjelölt

  • Dr. Kanyok Zsófia ügyvéd
  • Munkavégzés helye:
    Budapest
  • Jelentkezési határidő:
    2022. július 20.

Budapest II. kerületében, a Széll Kálmán tér közelében elhelyezkedő, elsősorban klasszikus polgári jogi, gazdasági jogi, családjogi – kisebb részben büntetőjogi – területen tevékenykedő ügyvédi iroda azonnali kezdéssel, teljes munkaidős munkavégzéssel ügyvédjelöltet keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Okiratszerkesztés
  • Elektronikus eljárások segítése
  • Peres- és peren kívüli képviselet
  • Az ügyvédi munka teljes körű támogatása

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat a cégjog, az ingatlanjog és a perjog területén
  • Lojalitás
  • Megbízhatóság
  • Kiemelkedő precizitás
  • Terhelhetőség
  • Határozottság
  • Önálló munkavégzés
  • Irodai és ügyviteli programok felhasználói szintű kezelése

Előny:

  • Idegen nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Modern irodai környezet
  • Széleskörű tapasztalatszerzés
  • Nagyfokú önállóság
  • Segítőkész csapat
  • Fizetés megegyezés szerint, jutalmak

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a zsofia.kanyok@bslaw.hu e-mail címen keresztül.