gyakornok

Ha már egyetemi éveid alatt kipróbálnád magad mint gyakornok,  itt a nagyszerű lehetőség. Amennyiben teljesítetted a harmadévet az egyetemen, ez a lehetőség pont neked szól. Nálunk nem fogsz kávét főzni.

Szakterületek: Cégjog, Ingatlanjog, Munkajog, Polgári jog, Végrehajtási jog, Polgári peres és nemperes eljárások.

Alapvető elvárások:

– önállóság

– csapatjátékos hozzáállás

– elhivatottság

– felelősségtudat

– jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség, helyesírás ismerete!

– precizitás

– ügyfélorientált szemlélet

– jó problémamegoldó képesség

– nyitottság

– őszinteség

– rugalmasság

– szakmai igényesség

– lényeglátás

– humor

Előny, de nem feltétel:

– angol vagy német nyelvtudás

– jogosítvány

Feladataid lesznek, többek között:

– ÁNYK nyomtatványok kitöltése

– jogi kutatómunka végzése

– szerződések szerkesztése, aktualizálása

– hivatali ügyintézés, hivatali levelezés

– levelezés végrehajtókkal

– mappák rendben tartása

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

– nem okoz gondot, hogy dolgozni kell

– kreatívan oldod meg a problémákat

– munkáddal segítenéd az ügyvéd és a kollégáid munkáját

– ha tanulni szeretnél a gyakorlatban is

Amiért jó velünk dolgozni: összetartó csapat vagyunk, a feladatainkat önállóan, gyakran távmunkában, de egymást segítve végezzük, mindig számíthatunk egymás segítségére. A főnök néha morcos, de jókedvre lehet deríteni. Távmunkában és rugalmasan is lehet dolgozni.

Munkavégzés: Pusztaszabolcs / távmunka

Munkaidő: Részmunkaidő

Szerződés: határozatlan