jogász

  • Dr. Pataki Zoltán Végrehajtói Irodája
  • Munkavégzés helye:
    Budapest XIII. kerület
  • Jelentkezési határidő:
    2022. június 30.

Budapest XIII. kerületi végrehajtó iroda

munkatársat keres

(pályakezdő) jogász

pozícióba

Munkavégzés helye: Budapest (XIII. kerület)

Főbb feladatok, munkák:

–          végrehajtási cselekmények foganatosítása

–          jegyzőkönyvek, beadványok készítése

–          beérkező küldemények tartalom szerinti feldolgozása

–          ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárásaink:

–          nappali képzési rendben megszerzett egyetemi jogi diploma (legalább cum laude minősítés)

–          mindenképpen friss diplomás, pályakezdő jogászok jelentkezését várjuk

–          felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

–          betanítást követően önálló munkavégzésre való képesség, precizitás, kezdeményezőkészség

–          gyakorlati és elméleti tudás elsajátításának magasszintű igénye

–          határidők pontos betartása

–          B kategóriás vezetői engedély előnyt jelent

–          felvétel esetén erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

–          stabil, hosszú távú munkalehetőség

–          irodaházi környezet

–          szakmai támogatás az iroda valamennyi érdemi folyamatának elsajátításában

–          előmeneteli lehetőség

–          munkavállalói igény és nyitottság esetén szakmai továbbképzés támogatása

–          végrehajtói szakvizsga megszerzése és az egyéb jogszabályi feltételek fennállását követően valamint alkalmasság esetén a végrehajtó helyettesítése

Önéletrajzot – a nettó bérigény és telefonos elérhetőség megjelölésével – az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

E-mail: patakivhipkkb@gmail.com

A kiválasztott jelentkezők első körben egy telefonos interjún esnek át, majd azon jelentkezőkkel, akik a második körbe jutottak, egy szakmai állásinterjúra kerül sor, ahol felmérjük a jelentkezők tételes jogszabályismeretét az előre megadott jogszabályhelyek alapján, megbizonyosodunk arról is, hogy a jelentkezők képesek-e alkalmazni az elméleti tudást konkrét jogesetek mentén.