Tapasztalt Ügyvédjelölt

Keressük új tapasztalt ügyvédjelölt munkatársunkat Banki vállalati workout munkacsoportunkba.

Mivel speciális területről van szó, elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik vállalati követeléskezelésben vagy bankjogi területen min. 2 év tapasztalatra tettek szert, vagy akár már szakvizsgáznak.

A Bihary-B, Szabó-Jean-Zalavári és Társai Ügyvédi Iroda a több mint 80 országban mintegy 9000 munkatárssal működő Ecovis nemzetközi tanácsadói hálózatának magyar tagja 2005 óta. Teljes körű jogi szolgáltatást nyújtunk, dinamikusan fejlesztünk új üzletágakat, és komplex megoldásokat kínálunk az ECOVIS HUNGARY cégcsoport pénzügyi szakterületeivel együttműködve. A legnagyobb hazai ügyvédi irodák közé tartozva folyamatos innovációval igazodunk ügyfeleink elvárásaihoz és igyekszünk lépést tartani a legal tech fejlődésével.

Olyan kollégát keresünk, akivel hosszútávon tudunk együttműködni, és komoly szakmai érdeklődése van alábbi jogterületek iránt:

  • Bankjog
  • Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás
  • Gazdasági jog
  • Munkajog
  • Polgári jog
  • Polgári nemperes eljárások
  • Polgári peres eljárások
  • Társasági jog
  • Végrehajtási jog

ELVÁRÁSOK

  • Nyelvtudás: Magyar, Angol
  • min. 2 éves vállalati követeléskezelési gyakorlat, vagy bankjogi tapasztalat
  • Elektronikus eljárások ismerete (cégeljárás / változás bejelentés / ÁNYK / e-Papír)
  • Peres eljárások ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Önállóság, precizitás
  • Rugalmas ügyfélorientált szemlélet

FELADATOK

  • Beadványok elkészítése, benyújtása
  • Eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka
  • Szerződések, okiratok véleményezése, szerkesztése
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás

AMIT MI TUDUNK KÍNÁLNI

  • Mentoring
  • Neves ügyfelek
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú karrierlehetőség szakvizsga után
  • Modern, felszerelt iroda
  • Tréningek, továbbképzések
  • Csapatépítők

TOVÁBBI FONTOS TUDNIVALÓK

  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Bécsi út 52.
  • Mikortól lehet kezdeni: azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Szerződés: határozatlan