Ügyvédjelölt (0-3 év tapasztalat)

Budapesti ügyvédi irodánkba ügyvédjelölteket keresünk:

Feladatok:

  • ügyvédek munkájának teljes körű jogi támogatása
  •  tranzakciós dokumentációk készítése és tárgyalásában való aktív részvétel
  • jogterületek: bank- és tőkepiaci jog, perjog, energiajog, ingatlanjog, társasági jog, M&A

Elvárások:

  •  0-3 év tapasztalat
  •  gazdasági jog iránti érdeklődés
  •  szakmai elhivatottság
  • jó kommunikációs készség
  •  tapasztalat esetén, ügyvédi irodában gazdasági jogi területén szerzett gyakornoki –vagy ügyvédjelölti tapasztalat

Előnyt jelent:

  • külföldi egyetemi tanulmányok
  • LL.M. fokozat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi környezet (www.nglsymbio.com)
  •  nagy jelentőségű hazai- és nemzetközi üzleti tranzakciókban való részvétel
  •  kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • gyakorlati tapasztalatszerzés gazdasági jog területén
  • versenyképes fizetés

Munkaidő: főállás