Ügyvédjelölt

A Germus és Társai ügyvédi iroda munkatársat keres

munkakörben

Budapesti székhelyű ügyvédi irodánk, nemzetközi és hazai szakmai szervezetek és hálózatok tagja. Irodánkat a precízség, pontosság és a szakmai professzionalizmus mellett az összetartás, elhivatottság és az emberközpontúság jellemzi. Több szakterületen képviseljük ügyfeleinket, akár nemzetközi szinten is.

Fiatalos csapatunkba várjuk leendő kollégánkat, hogy segítségével még eredményesebbek legyünk!

Szakterületek:

  • gazdasági jog
  • iparjogvédelem
  • adatvédelem
  • közbeszerzés

Feladatok:

  • okiratszerkesztés, szerződések készítése
  • részvétel tárgyalásokon
  • szerződések, okiratok véleményezése
  • peres képviselet, beadványok készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hivatalokkal
  • ügyvédek munkájának támogatása

Elvárások:

  • jogi végzettség
  • szakmai elhivatottság, nyitottság, proaktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontosság, precizitás
  • kommunikációképes angol, német nyelvtudás

Előny:

  • ügyvédi irodában használatos rendszerek ismerete (MOKK, e-cégeljárás, ÁNYK, TAKARNET)

Mit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • igényes munkakörnyezet frekventált helyen, Budapest I. kerületében
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • támogató közeg
  • mobiltelefon
  • béren kívüli juttatások

A jelentkezéseket az info@nkhr.hu e-mailre kérnénk.