alkalmazott ügyvéd

A Jánosi és Társa Ügyvédi Iroda alkalmazott ügyvédet keres az alábbi szempontok alapján:

Főbb feladatok:

–         aktív, önálló részvétel az ügyvédi iroda munkájában

–         cégiratok szerkesztése

–         jogügyletek jogi dokumentációjának elkészítése

–         eljárás különböző hivatalok előtt (Földhivatalok, Adóhatóság, Cégbíróság és       egyéb Bíróságok)

–         beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése

–         kapcsolattartás az ügyvédi iroda ügyfeleivel

–        okiratszerkesztés

–        jogi képviselet ellátása peres és nemperes eljárásokban

–        jogi állásfoglalás készítése, jogszabályelemzés

Elvárások:

–     szakvizsga

–        az ügyvédi hivatás iránti elkötelezettség, szakmai alázat

–        tárgyalási szintű angol nyelvtudás

–        logikus gondolkodás, lényeglátás

–        precizitás

–        proaktivitás

–        Windows, Internet, Jogtár, nyomtatványkitöltő program gyors, felhasználói szintű kezelése

Előnyt jelent:

–        angol jogi szaknyelv készségszintű ismerete és alkalmazása

–        saját gépkocsi

Amit kínálunk:

–        alapbéren felüli juttatások

–        professzionális, de barátságos munkahelyi légkör

–        dinamikus fejlődési és tanulási lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest, V. kerület Kossuth Lajos téri irodánk.

Munkaidő: főállás.

Fizetés: kiemelt, megegyezés szerint.

Jelentkezés esetén fényképes önéletrajzot és – legalább magyar nyelvű – motivációs levelet várunk a következő e-mail címre: office@janosiestarsa.hu